Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/126 anonim ***** válasza:
Ja igen, még mindig 15:37.:P Kezdetnek próbálj meg csak szemezni a lányokkal. Gyakorold, bárhol. Biztos hogy lesz, aki állja a tekinteted, csak vigyázz, hogy ne te szakítsd el róla. Ezzel is magabiztosságot sugárzol, és ha pár másodperc után megeresztesz egy félmosolyt, és a csajszi visszamosolyog, az a te önbizalmadnak is jót tesz :) Sőt, akkor akár már oda is mehetsz.. :D De itt sem szabad csüggedni ha 50-ből 1 csaj se néz vissza, mert közülük is sok van ám aki iszonyat félénk, vagy egyszerűen nem tud mit kezdeni a helyzettel :P
2010. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/126 anonim ***** válasza:

14:47 vagyok. Amit 15:37-es írt, bizony rám is vonatkozik.

Bizonyára bonyolítja a helyzetedet, hogy olyan egyetemre jársz, ahol nincsenek lányok.

Esetleg a barátaid, évfolyamtársaid, szobatársaid nem tudnak segíteni? Mondjuk elmentek valahová, vagy bemutatnának valakinek?

Átérezem a helyzetedet, mert ugyanígy vagyok, de azért Te még 21 vagy, ez is előny!

Tudom, nem könnyű az utcán-főleg most nyáridőben sétáló párokat látni, de mégis arra biztatlak, ne add fel!

Kemény világot élünk, sok minden a feje tetejére fordult, de, ha jó ember vagy-mert szerintem az vagy-azt előbb-utóbb egy lány észre fogja venni.


32/F

2010. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/126 A kérdező kommentje:
sajnos ma osztott ki egy ujabb lány, mert az idegeire mentem, de hát nekem csak a szemétkedés megy, föleg, hogy én nem tudok annak örülni, hogy csak msn-en tudom tartani a kapcsolatot a lányokkal, találkozók csak olyan ritkán vannak, hogy szinte ünnepszámba mennek.igy, személyes élmények nélkül nem sokat tudnak meg rolam, csak hogy milyen sötét gondolataim vannak.és ebböl is elegem van.
2010. júl. 14. 20:04
 24/126 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem vagyok jó embernek nevezhetö.mindenkit irigyelek, akinek van szerelme, akinek megy a kufirc, aki jobb, akinek ingyen belépöje van az élet sok területére a kinézete miatt.18éves koromig annyira együgyü életet éltem, hogy ilyen gondolataim sosem támadtak.egy igazi egysejtü voltam.persze akkor is hamarabb jöttek az elöitéletek velem szemben, minthogy bármit szoltam volna, vagy tettem volna!rohhadék alak lettem, de hát vitt magával az áradat! legtöbben azért lesznek kedvesek, mert a légkör ami körülveszi öket, az teszi öket kedvessé.
2010. júl. 14. 20:22
 25/126 Jani Fater válasza:

EMBERJ KÜZDJ ÉS BIZVA BIZZÁL,DE HA NEKED NEM MEGY,LEGALÁBB ENGEM HAGYJÁL:és feltétlenül olvasd el ezt,és nehogy hülyeséget csinálj,az életet fentről kaptuk,ne dobjuk már el,mint egy sz"ros vécépapirt:



Jani Fater válasza:


Figyelj!



Én is sokáig félénk voltam.

És tudod,mi a félénkség oka?Az,hogy bemagyarázod magadnak,hogy te nem vagy olyan értékes,mint a többi veled egykorú srác.Ennek lehet valós vagy feltételezett oka is.Először önmagaddal kell kibékülnöd.Gondold el,hány olyan csaj van a környezetben,aki becsül téged.Amikor megszólitasz valakit,ezzel a mottoval tedd:"Lesz ami lesz,őt is csak anya szülte"Ne add a macho gyereket,légy önmagad,légy egyéniség,ne másolj sablondumákat.

Muszáj egy zenekaros sztorival előjönni,amikor Dave Mustaine-t kirúgták a Metallicából,tök sokat ivott,mert nem tudta feldolgozni,hogy ő már nem tag.De Megadeth néven zenekart alapitott,a többi már történelem:)

Amikor szinpadon játszottam,szindarabot előadva,nagyon görcsöltem,remegett a lábam,de ahogy kiértem a szinpadra,elmúlt a lámpaláz.

NE FÉLJ AZ ISMERETLENTŐL,HANEM UGORJ BELE!SOKKAL IZGALMASABB.

Gondold el,hányan gitároznának,ha ez járna a fejükben "Á,sose leszek olyan jó mint mondjuk az Iron Maiden,el sem tudom játszani,egy számukat sem"Ehhez képest csomo tribute banda van,és megsugom az Iron Maiden tagjai ugyanugy kételkedtek magukban az elején,mint az egyszeri gitáros.

NE FELEDD:EGY ÉLETED VAN.

2010. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/126 A kérdező kommentje:

okéoké, én próbálkozok.látszólag magabiztos vagyok a lányok elött (ezt meg is mondják), de lehetetlen leplezni, hogy egy instabil szellemi roncs vagyok! próbálkozok.de nem jön össze semmi.nem casanova akarok lenni, de ne mondd, hogy bármilyen formában hozzá mérhetö lennék, ha még egy csók sem jön össze már 4 éve senkivel!remélem ezt párhuzamba lehet állitani az amatör zenekarok képességeivel.össze lehet csöditeni egy zenekart, ha mégsem tudnak eljátszani egy dalt sem.


és mellesleg nem csak az életet kapjuk felülröl, hanem az ilyen apró ajándékokat is, hogy egyedül kell tengödni.van akinek betegen kell nyelnie a brokit, és nem is biztos, hogy meggyógyul, van akik házasok, de nem lehet gyerekük, van akik megvakulnak.sosem értettem, hogy szinte minden a témával foglalkozo irás, prédikáció miért veszi egy kalap alá a felsoroltakat, miközben a társadalom ezeket az embereket azzal ostorozza, hogy bizony ök tehetnek csak róla! a Bibliában (Pál magyarázta el a Korintusi gyülekezetnek vagy 2000 éve) meg az a téma, hogy kész ezt el kell fogadni, nincs mit tenni, felesleges! vagyis ha igy alakul egy szerencsétlen élete, akkor az választhatja azt az életformát, mintha ö maga választotta volna az egyedüllétet.tehát ugymond fel van ajánlva, hogy cölibátusba (katolikusok hivnak igy valamit,de én nem pont erre gondolok) vonulhatnak, vagy beleörülnek, ha a világi dolgokkkal (=más emberek véleméy) fogalkoznak

2010. júl. 14. 23:29
 27/126 A kérdező kommentje:
de hát nekem egy nö sincs a környezetemben, nem még hogy valamelyik becsülne.
2010. júl. 14. 23:33
 28/126 Jani Fater válasza:

Mélységesen átjön,amit érzel.

Csak tudod te nem valami "divine intervention"-t vársz hogy belépj valami szerzetbe,hanem akarsz egy helyes lányt,aki megbecsül téged,ami abszolút természetes.Az emberek világa,amiben élünk,ha már spirituális akarok lenni,mindig is a "mennytől délre" volt,én igy látom,és próbálok tenni a sok negativum ellen.Csak egyszer próbáld meg kiaknázni ami benned van,ugorj fejest az ismeretlenbe.

És becsüld a nőket,mert ez a befektetés megtérül.Igy ismeretlenül is üdv:Jani Fater

2010. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/126 anonim ***** válasza:

Előző sok igazságot ír.

Azt olvastam, de tapasztalatból is mondom, hogy természetes, ha az ember sorozatos kudarcok után elkezdi keresni, hol is hibázott. De nem mindig Te, vagy nem is Te vagy a hibás. Sokszor a körülmények is összejátszanak, esetedben pl. a fiús egyetem. Vagy nincs választék, ahol laksz.

Én magamat abban tartom hibásnak, hogy túl szerény, félénk voltam és egyetemen nagyon komolyan vettem a tanulást, féltem, hogy nem bírom elvégezni.

Ha így előhoztál bibliai idézeteket, akkor feltételezem, hogy hiszel Istenben. Ha így van, azzal csak nyerhetsz, mert van, akibe kapaszkodhatsz és Ő nem küld el. Hibáiddal együtt szeret Téged.

Pszichológushoz én nem mentem el, mert csak elteszi az ember pénzét, viszont beszélgettem már pappal, feltártam előtte a helyzetemet, elmeséltem életem főbb állomásait.

Ehhez nem kell gyónni, gyónáson kívül is lehet beszélgetni. Nem tudom, milyen helyen laksz, de ált. vannak fogadóórák minden ilyen helyen. Szerencsés, ha olyat keresel fel, aki fiatalabb, és esetleg élt a civil életben is egy picit.

Nekem azt mondták, előfordul, hogy az embert megpróbáltatások érik, de ne fáradjak bele a kérésekbe. Lehet, hogy sok csalódáson keresztül találom majd meg az igazit, de ne adjam fel. Sokan azt gondolhatják, hogy a hívő emberek mindenféle értelmetlen imákat mormolnak.

Egy másik, nálam fiatalabb pap mondta, hogy a sok ima nem ima! Ne mormoljak imakönyveket, többet ér, ha saját szavaiddal fohászkodsz, és ennek nem kell órákig tartania.

És ezt bárhol megteheted, akár otthon is, este, mielőtt elaludnál vagy napközben az utcán.

igen, az emberben ott van, hogy irigyel másokat, nekem ez miért nem sikerül, neki meg mindig minden összejön. Ez a gondviselés titokzatos rendelése, amelyhez az emberi szív csak nehezen tud hozzászokni. Fontos, hogy akárhogyan éljük le az életünket, társsal, vagy anélkül, szeressünk. Nem könnyű persze máson segíteni, vagy mást vigasztalni, mikor az ember maga is pont erre szorul rá. De, ha hiszel, hogy van egy szebb, egy jobb élet odaát, akkor megkapod a jutalmad. Én vágyakozom nagyon, de tudom, hogy az öngyilkosság nem megoldás.

Nálam ez a hit maradt az utolsó szalmaszál, amibe kapaszkodhatom. Nem mondom, hogy nincsenek hullámvölgyek, elhalványodások, hogy talán sosem kapom meg azt, akire annyira vágyom, de még nem halt meg a remény bennem, még bízok, ha sokszor nehéz is.

Mindezeket csak azért írtam le, hogy én így próbálom túlélni a mindennapokat, nem akarok semmit senkire ráerőltetni, mert azt nem szabad. Minden embernek szabad akarata van.

De azért bízzál!


32/F

2010. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/126 A kérdező kommentje:
jaj de szomoru, hogy a válaszolók hangvételéböl egyéb sem sugárzik, csak hogy egy bizonyos életkor felett a pártalálás esélye szinte a 0-ra csökken.
2010. júl. 15. 09:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!