Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
 71/126 A kérdező kommentje:

pua.


vannak lehetöségeim, csak rettentöen kicsiny a számuk.nem elég! 3 év alatt egyszer mentünk el olyan buliba, ahol 70% volt a lány, rögtön össze is tudtam szedni 2-t, akik késöbb hajlandoak voltak hozzám eljönni, hogy együtt menjünk szorakozni.

2010. júl. 17. 15:01
 72/126 A kérdező kommentje:

lehetöség kellene --- nincs lehetöség (ez egy negativum)


ne a negativumokat nézzem, tehát ne törödjek vele, hogy nicns lehetöség.akkor nem is lesz.

2010. júl. 17. 15:03
 73/126 anonim ***** válasza:

Ha valaki valamit nagyon szeretne,legyen is az bármi,megszerzi magának...

Ha annyira nagyon fontos neki.

Lehetetlen nincs csak tehetetlen...

Magadtól kérdezd meg hogy mit is tehetsz hogy alkalmas és kellően nyitott légy egy új kapcsolatra...

Nekem csúnya emberek tetszettek mindig azt is mondták hibbant vagyok de mindenki maga tudja mi zajlik a kis lelkében.Magaddal háborúzol sok az agyalás kevés a gyakorlat.

2010. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/126 A kérdező kommentje:
kevés hát, de mint mondtam, mindennapi életemben nincsenek nök! férfiakk pedig képtelen vagyok a kedvességet begyakorolni.mennyire méltatlan helyzet, hogy a lehetöségekért is vért kell izzadni.van akiknek meg nem ,hát ugy nagyon könnyü ám!
2010. júl. 17. 15:23
 75/126 A kérdező kommentje:

el kéne végeznem az egyetemet

kedvesnek kellene lennem a családommal

önállósodnom kellene

és be kellene csajozni


ezek itt számomra 4 összeegyeztethetetlen, és önmagukban is teljes embert kivánó feladatok, amiket nem lehet 1-2 év alatt letudni egyenként, nem még hogy egyszerre.mindig csak két rossz közül kell választanom.


most pl, hogy ki kell huzatnom a szemfogamat, vagy meghagyom, hogy undoritó legyen, vagy kihuzatom, hogy jól fájjon.(még kellett fogorvoshoz mennem)

2010. júl. 17. 15:27
 76/126 anonim ***** válasza:

tojd már le mit kéne mit nem kéne haver

ne gondold ki

lépd meg

2010. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/126 anonim ***** válasza:
amiről azt gondolod, hogy mások gondolják rólad, azt te magad gondolod saját magadról. "nincs gyógyíthatatlan betegség, csak gyógyíthatatlan beteg."
2010. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/126 anonim ***** válasza:

az egyetem megy és lemegy úgy is ne parázz

nem lehetsz mindig kedves

és nem is kell hogy az légy

2010. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/126 anonim ***** válasza:
és hogy gondolhatná másképpen az ember bocsi elöttem szóló ez érdekelne
2010. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/126 A kérdező kommentje:
jaj hát én ekkora lazaság mellett már meghaltam volna.
2010. júl. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!