Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/126 anonim ***** válasza:

15:37 vagyok. 1, 21 vagy, messze nem érted el ezt a kort. majd úgy 50 évesen.

2, Annyira látszik hogy mennyire megveted és semmibe veszed magad. Így aztán tényleg, nem hogy barátnőd, semmilyen örömöd meg sikered nem lesz. Azt javaslom hogy kezdj el csinálni valamit, válassz valami kreatív hobbit (magyarul ne WOW-ot, hanem kezdj el hangszeren játszani, festeni, írni, stb.), az jót tenne. Ha az ember érzi, hogy alkot, attól már mindjárt többnek érzi saját magát is. És ki tudja, talán még viszed is vele valamire (persze nem erre kell számítani, mert ez nagyon ritka, de ki tudja). Mellesleg a lányoknak is jobban tetszik egy olyan fiú, aki csinál valami érdekeset.

Ha meg tudod magadról hogy "r_ohadék", "szemét" ember vagy, és nem akarsz az lenni, tegyél ellene. De nem kell mindenkinek mézes-mázosnak lennie, attól hogy valakinek nyersebb a modora még nem feltétlen rossz ember. Vagy te nem nézed a Dr. Houset? :D

2010. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/126 A kérdező kommentje:
zenéltem.ilyen diszkós zenéket csináltam, meg is jelent egy pár dal, meg lehet venni öket beatporton, junon, ituneson és még ki tudja hol.legkisebb mértékben sem lett érdekes egy lány elött sem, hogy ilyen dologgal foglalkozom, söt legtöbben megvetettek miatta.pedig egy-egy dal néha napokig tartotta bennem a lelket, bár az is igaz, hogy a szürke életemet mesélik el a dalok.
2010. júl. 15. 09:58
 33/126 anonim ***** válasza:

15:37 jelentkezik ismét. Ne küzdj ennyire a lányok elismeréséért. Ez megint egy olyan dolog, hogy ha valaki nagyon próbálkozik, hogy elismerd az eredményeit, akkor egyből arra asszociálsz, hogy biztos azért teszi, mert alapvetően nem elég jó, és próbál felérni hozzád. Azt mondod a dalok tartották benned a lelket. Írj újakat is. Sikerélményed volt, hiszen kiadták őket. Akkor meg ne hagyd abba, most a lányok véleményétől teljesen függetlenül.

Ezek után egyszer most már nagyon elmennék veled valahova hogy megnézzem hogy hogyan ismerkedsz.

2010. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/126 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz napjaim vannak nekem is, de komolyan azon töröm a fejem egy napja,hogyan, mivel segíthetnék.

Itt most már jó páran hozzászóltunk a kérdésedhez, bizonyára több olyan válasz is van közte, amit követhetsz, megfogadhatsz. Ki így, ki úgy, de én azt érzem, mindenkit olyan szándék vezérelt, hogy felsegítsen Téged.

Az jó, hogy az embernek van lelkiismerete és bűntudata, de ennyire szerintem se írd le magad. Vannak értékeid. Én például nem tudnék dalt írni.

Ha van a közeledben barátod, hívd fel, menjetek el valahova közösen, vagy egyszerűen csak beszélgessetek. Jó, most baromi meleg van, de mondjuk este felé. Biztos van, aki már "öreg motoros a szakmában", van csajozós múltja, és tud segíteni.

Amúgy nem hinném, hogy semennyire nem megy és mindenre úgy kellene tanítani. 21 éves, kész férfi vagy, minden férfiben kódolva van, hogy ösztönösen megkeresse a másik felét, a párját.

Én későn érő típus vagyok, azt hittem, engem soha nem fognak érdekelni a lányok, aztán egyszer csak felszínre törtek bennem is a vágyak.

Próbálj a kommentekből néhányat megfogadni, mert összecsúszol, nem fogsz tényleg teljesíteni sem a suliban, ha elkezdődik, sem, ha összetalálkozol egy lánnyal. Lehet, hogy most egyáltalán nem számítasz rá, de hirtelen "levadásznak". Nagyon sok helyen olvastam már, hogy a szomorúságot a lányok messziről kiszúrják.

Remélem, segítettem egy picit én is.

2010. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/126 A kérdező kommentje:
ha más környezetben töltöttem volna el az eddigi 3 egyetemi évemet, akkor nem itt tartanék.a legjellemzöbb, hogy az egyetemi ismeröseimnek sincsen barátnöje, legtöbbjüknek nem is volt.pedig nem nyomik.
2010. júl. 15. 12:15
 36/126 anonim ***** válasza:

Nekem még egy ötletem maradt: a szomszéd utcában lakik egy srác, most volt elsős Dunaújvárosban, főiskolán. Valamilyen gépészeti szakmát tanul, tehát fiús évfolyam.

Nem haverkodunk, de ismerjük egymást. Ha összefutok vele, komolyan megkérdezem, hogy csinálják ők, van-e tippje a számodra.

2010. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/126 A kérdező kommentje:
a dunaujvárosi iskola sokkal könyebb, mint az enyém, és máskülönben csak akkor szopoda a dolog, ha az ember ilyenkor akar megtanulni csajozni.2-3 barátnö után elkezdeni az egyetemet sokkal nagyobb esélyeket ad, mint amikor totál noob az ember.
2010. júl. 15. 14:35
 38/126 Jani Fater válasza:
De kedves kérdező,valahol el kell kezdeni,mi mind azért vagyunk itt,hogy segitsünk neked,de helyetted változtatni nem tudok,mert az herkulesi meló lenne.És úgy veszem észre,hogy mind falrahányt borsó,mert mindenre van egy ellenválaszod,pedig magadon csak te tudsz változtatni,ÉS EZ NEM MEGTAGADÁSA ÖNMAGADNAK,hanem egy természetes fejlődés hozománya lesz.Egyébként őszintén kiváncsi lennék a dalszövegeidre,az sok mindent elárulna rólad.De ha nem értesz velem egyet,azt is elfogadom,mert ez a te életed.
2010. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/126 A kérdező kommentje:

jaj én nem dalszövegeket irok, hanem dalokat (a "szám" az olyan esetlen megnevezés). a hangszerelés (föleg, hogy szintetizátorokkal nincsenek korlátok) és az egész atmoszféra, amit a dalaim teremtenek elmesélik a történeteket.


saját dalt inkább nem linekelek be, mert az kicsit tulmutatna az anonimitáson, de itt van egy olyan példa, ami jol tükrözi a törekvéseimet a zenében (félre nem értendö, nem vagyok holmi panelrepper, nem is ezekben a stilusokban müdöktem):


http://www.youtube.com/watch?v=sKa2sHBJSiU


mindattól függetlneül privátban küldhetek saját dolgokat.

2010. júl. 15. 20:51
 40/126 Jani Fater válasza:
Igényes a cucc,megnéztem:)
2010. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!