Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
 81/126 anonim ***** válasza:
jobb abban meghalni mint a görcsökben
2010. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/126 anonim ***** válasza:

nekem nincs 3 éve sex az életemben

de az tuti hogy hamarosan lesz

2010. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/126 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy e dolgok nélkül menne az élet
2010. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/126 A kérdező kommentje:
ó hát ezt csak azok gondolják igy, akiknek mindig minden rendben ment.
2010. júl. 17. 17:59
 85/126 anonim ***** válasza:

nekem nincs rendben az életem és semmim sincs meg ezek

közül és NEKEM hiányzik nagyon

te meg csak nyalogatod a sebeidet mindenkinek van valami kifogásod csak tudod nekik és nekem tökre mindegy mert hiába írsz kifogást te maradsz ahol vagy ők mennek tovább

te és mindenki más csak maga juthat ki a bajból

az már mindenki egyéni problémája hogy nem fogadja el a segítő kezet

2010. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/126 Jani Fater válasza:

Na idefigyelj,nekem ez a két sor mindig óriási erőt ad,mert óriási erő van benne:

"Most már tudom,hogy csak én tudom megállitani az esőt,ami rám hullik"--persze ezt képletesen kell érteni,fantasztikus két sor ez.Mellesleg eredetije:DMX-The Rain

2010. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/126 Jani Fater válasza:
Hidd el,kedves kérdező,mindenki életében vannak nehéz időszakok,én konkrétan négy évig nyomultam egy csajra,de mégsem jött össze,egyszerűen rájöttem,nem fog megszeretni akkor sem,ha a fejem tetején táncolok,pedig mindent odaadtam volna érte.Sohasem irigyiltem mással a boldogságát,mert őt előrébb tartottam a saját érzéseimnél,senkinek sem habostorta az élete,nekem akad általában csaj,de egyik ismerősöm,aki óriási nagy Casanova gyerek,majdnem elsirta magát:"Engem mindenki irigyel,mennyi nőt felszedek egy éjszakára,de ők nem tudják,hogy másnap már senki sem kérdezi,hogy mi van velem"Érted?Minden héten más nője volt,de barátnője egy se.Ezért nem tudhatod sose,mi van a sikeres felszin alatt...
2010. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/126 A kérdező kommentje:
azért egy kurafi közelebb áll ahhoz, hogy szeretö barátnöje legyen, mint én, akinek egyáltalában véve nincsen semmilyen kapcsolata a nökkel.az emberek rettenetesen elégedetlenek tudnak ám lenni.engem is elégedetlennek titulálnak, de mégis, hogyan lássam el magasab emberi funckioimat, ha az ösztönös, elemei (=dugás) sem sikerül.
2010. júl. 18. 14:04
 89/126 Jani Fater válasza:

Csak akkor erősödtél meg,ha azt mondod a pszichologusnak,hogy:"köszi hogy segitettél,de megállok a saját lábamon is"-és ennek ő fog örülni a legjobban,még akkor is ha magabiztosan és a kelleténél hangosabban mondod!!

De hagyd a pszichokat a fenébe,nagy részük csak bogarat ültet a füledbe,hogy nem vagy normális,meg ilyenek,egyik ismerősömet nagyon tönkretették.

2010. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/126 A kérdező kommentje:
én a pszichologushoz ugy állitottam oda, hogy borderlineos vagyok (skizofrénia és neurozis közt féluton), de ö elsö alkalom után megállapitotta, hogy ó hát én nem, higgyem el neki, aztán csicnáltunk tesztet is, és az alapján is kóros elváltozás nélkülinek könyvelt el, persze minor depresszio, kis paranoia bejátszik.
2010. júl. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!