Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 anonim ***** válasza:

Estenem..Estenem..Estenem..

Azt akarod hogy legyen valakid. Hogy valaki szeressen. De ez hogy lenne LEHETSÉGES AMÍG MAGADAT NEM SZERETED?

Tudod miről beszélek, pontosan tudod. Ezen csak te tudsz változtatni kemény munka árán hogy állandóan arra gondolsz hogy szereted magam, szereted magad stb. AZ A LÉNYEGE A SZEMÉLYISÉGEDNEK HOGY MENNYIRE SZERETED MAGAD.

Ezeket olvasd el feltétlen:

[link]


Különös tekintettel erre:

[link]


Egyszerűen lazulj! Vedd lazán a dolgokat, komolyan, de mégis lazán. Mindig arra gondolj ami megnyugtat és jólesik. Ezt megtudod csinálni. Hogy miért tett ezt? Azért mert akkor megváltozna minden körülötted, de ha másért nem hát azért tedd mert tök jó dolog, jó dolgokra gondolni. Nem olyanokra hogy ugye fogok jó lenni mert tapasztalatlan vagyok stb. meg ilyen hülyeségek.


Az egész társadalomban tapasztalhatjuk ezt a mélyen gyökerező..betegséget. Igen ez betegség.Szellemi betegség, ami minden más lelki és sok fizikai betegség jellemzője. A nem vagyok elég jó, nem én irányítom az életem, ez a két mondat fejezi ki igazán.Nade mindegy.

Most vegyél egy 180fokos fordulatot. Arra gondolj amit akarsz, afelé fordulj ami jó. Negatív érzéseid állnak az utadba, és ezt te is nagyon jól tudod. Azok honnan jönnek? A felelősség hiányából, a vádaskodásból.

Szóval... "Én szeretem magam". "Én vagyok a felelős az életemért" Erre a két mondatra illetve ezzel összhangban lévő gondolatokra kéne gondolnod egész nap. És mondom már csak azért megéri mert jó feeling..

2010. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/126 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

ó de olyan ostobák vagytok! aki sexpartnert tud találni, annak egy köpés, hogy társa is legyen, de én fényévekre vagyok még az elsö dologtol is."


nem olvasom végig a többi baromságot is...

ne tegyél fel kérdést ember, ha leostobázod a válaszolókat. hajolj meg előttük, mert elolvasták a hosszú maszlagod!!

van testi fogyatékos ismerősöm, teljesen intelligens, kedves ember, mégis van barátnője, de legalábbis szexpartnere mindig.

szerencsére én már ezt az öngyilkos-baromságot letudtam 15 évesen. ha kijössz ebből, és visszagondolsz oda, ahol most jársz éppen, azt fogod mondani, hogy "ÚÚR ISTEN"!

oldd meg, mert egy 21 éves, akármilyen külsejű, depressziós ember valóban a kutyának sem kell, de egy 21 éves férfi annyi nőt talál, amennyit akar. [bár úgysem hiszed el, de...]

hajrá.

L/17

2010. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/126 A kérdező kommentje:
de azt hogy nem lehet megérteni, hogy rólam eddig egy lány sem mondta volna meg, hogy ilyen vagyok ,csak miután lelepleztem magam.adig meg bizony jó sok idö eltelik.simán tudom mutatni a jókedvü látszatot, amig mások eljutnak csókig, vagy szobára mennek, de akkor nekem ez miért nem lehetséges, mi?
2010. júl. 17. 12:37
 44/126 A kérdező kommentje:

pua trükkökböl nem kérek, kösz.


továbbá: ha én visszagondolok, hogy milyen egyszerü voltam 15 évesen, akkor arra joggal mondhatom, hogy "OMG"! szép ki élet, hogy az életem elsö 3 évtizedére ugy gondolok vissza, hogy OMG.jó, biztosan mindenki megmosolyogja, hogy milyen volt régen az élete, de fontos megjegyezni, hogy akármennyire rossznak is gondolja, azért sexpartnerei akkor is akadtak

2010. júl. 17. 12:39
 45/126 anonim ***** válasza:

3 oldalt olvastam el,meguntam a baromságokat a kérdezőtől.Istenem..nagyon vallásosnak tűnsz,ne a Bibliából és egyéb dolgokból élj! Légy nyitott,magabiztos,ismerkedj,de ne úgy kezd hogy "4 éve nem volt senkim,gyakorlatilag csődtömeg vagyok,meg akarok halni".Nem jó a hozzáállásod.Minden hozzászólásból negatívan mutatod be magad,aki semmire se képes.Ember..küzdj, higgy és bízz! "A jövő azoké, akik hisznek álmaik szépségében."

Ne legyél már ennyire negatív ember,hozzászólásaidat olvasva,felhúzza az ember magát rajtuk.Ha valaki valamit nagyon akar el tudja érni,megfelelő hozzáállással.Akárki adott tanácsot rögtön elutasítottad.Szedd össze magad,húzd ki magas aztán irány az ismerkedés nem az öngyilkosságról való gondolatok.Fiatal vagy,előtted az élet,talán ne irigykedj mások sikerére,hanem küzdj,hogy te is elérd.jelen esetben egy csajt találj,akit szerethetsz és elfogad olyannak amilyen vagy.De te is őt.Nem 1 oldalú a kapcsolat.Lehet túl magasra rakod a bizonyos mércét?

18/L

2010. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/126 anonim ***** válasza:
Neked olyan negatív kisugárzásod lehet, amivel messziről elriasztasz minden nőt. Persze, hogy a képeidet díjazzák, hiszen ott ez még nem jön át. Ha saját magadat sem tudod elfogadni, hogyan várhatod el ezt bárkitől? Ha nem tetszik amilyen vagy, változtass magadon. Ezt senki sem tudja megtenni helyetted. Amíg csak megjátszod magad, nem is lesz értékes kapcsolatod. Az emberek megérzik az ilyesmit. 26n
2010. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/126 A kérdező kommentje:
hát legutobb egy olyan lánnyal ismerkedtem, akiröl az összes haverom megállapitotta, hogy egy "kifejezetten rusnya" lány, de én már képes vagyok nem csak ilyen dimenzió mentén értékelni a nöket, és csak hamar kiderült, hogy ennek a rusnya lánynak milyen pasijai voltak, és milyen kedves, milyen odaadó, és milyen szép valojában.na de hát hamar az agyára mentem, és elmondom miért: érdekes módon az összes ilyen lánynak csak hamar lesz egy barátja, még akkor is, ha nekem azt mondja, hogy jol megvannak barát nélkül is! milyen érdekes...ha közeledek, letolnak, hogy mindent elsietek, ha meg nem csinálok semmit, akkor felszedetik magukat mással.nagyon érdekes, de télleg.
2010. júl. 17. 12:50
 48/126 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

de azt hogy nem lehet megérteni, hogy rólam eddig egy lány sem mondta volna meg, hogy ilyen vagyok ,csak miután lelepleztem magam.adig meg bizony jó sok idö eltelik.simán tudom mutatni a jókedvü látszatot, amig mások eljutnak csókig, vagy szobára mennek, de akkor nekem ez miért nem lehetséges, mi? "


senki sem egyszerű, csak könnyen lebecsülünk mindenkit.

te szereted ezt. szeretsz kínlódni. én is szerettem. aztán szerelmes lettem, és most, bár elhagyott, mégis boldog vagyok.

az élet mindig meg tovább, és minél jobban küzdünk ellene, annál szarabb lesz.

a L/17

2010. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/126 A kérdező kommentje:
hiába vagyok itthon nyáron, ezen az 5000fös tanyán, mégsem tudok csinálni semmit, mert itthon minden ismerettségemet felszámoltam, mert szekáltak.és nem elég, hogy az emberek felé kell nyitnom, ugy, hogy legyözzem a magam felé irányuló undort, DE MÉG a szüleim elött is szégyenkezzek, hogy ilyen esetlen módon próbálok megváltozni.anyámékat teljesen nem érdekli, hogy ilyen téren mi lesz velem, elmegyek majd dolgozni, és be van fejezve a történet.teljesen hidegen hagyja öket,csak éhen ne haljak.az hogy megőrülök e az a legutolsó szempont.nem mondják azt megértésképpen, hogy fiam, menj fel pestre, és csajozz végig egy nyarat, mi pénzeljük.ehelyett azon ujjonganak, hogy "na ez a fiu legalább nem vert el egy csomo pénzt tini korában bulikban" náluk ez az erény.ök persze mereven kiállnak amellett, hogy ök bizony nem tiltanak semmitöl (ami valoban igy van), de ha szembesülnének vele, hogy az én megváltozásom mennyire hatalmas következményekkel jár, akkor rögtön nekiállnának engem lebaxni.és itt pattan el a cérna.
2010. júl. 17. 13:04
 50/126 anonim ***** válasza:
egy 21 éves férfi nyaralását már nem a szüneinek kéne pénzelni. szerintemm.
2010. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!