Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/126 A kérdező kommentje:
azért vannak pénzes selyemfiuk, akiknek mindent a szülö pénzel és nincs gondjuk a csajozással.
2010. júl. 17. 13:11
 52/126 A kérdező kommentje:
én meg ugy vagyok vele, hogy elöbb nö, utána minden más.nehogy már a kis taknyos tiniknek a nagy gondtalanságba legyen 5-6 barátnöjük és utána menjenek el dolgozni, én meg a munkahely béklyója mellett bontogassam szárnyaimat.
2010. júl. 17. 13:13
 53/126 A kérdező kommentje:
most igy 21 évesen többnyire olyan nök jutnak, hogy már nem szüzek, voltak barátjaik, akkor 26-30 évesen majd 1 gyerekes elvált anyukáknál lesz esélyem?!
2010. júl. 17. 13:15
 54/126 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy nem jöttél be több nőnek, de az nem jelenti azt, hogy ezután sem fogsz bejönni egynek sem. Felejtsd el a múltat, koncentrálj a jelenre és a jövőre. Azt tényleg észreveszi mindenki rajtad, ha ennyire leírod magad.
2010. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/126 anonim ***** válasza:

Atyaég...végigolvastam az egészet. Nem semmi, amiket mondasz itt. De én is csak azt tudom mondani, hogy tanulj az eddigi hzzászólásokból, mert szerencséd is van szerintem, mert olyanok válaszoltak főleg, akik tényleg segíteni szeretnének, és nagyon jókat mondtak ennek érdekében.


Én 18L vagyok, és nem volt még soha pasim, se flört, se csók, semmi!! De tudom mitől van. Főleg az önbizalomhiányból, ami főként abból adódik, h duci vagyok, de ez már más.. Nagyon kivagyok miatt, ráadásul nyáron munkát sem kaptam, így van udőm sajnos ezeken rágódni...ráadásul nekem még van egy kisebb méretű szociális fóbiám, ami röviden az emberektől való félelmet jelenti...szóval vannak lelki gondok rendesen.


DE: elhatároztam magam!

Tudom, hogy tudok ezen változtatni, csak akarni kell, és kitartani hozzá.

De tudom, hogyha pozitívan állok az élethez, mindjárt engem is szebbnek fognak találni mások pl...és ez csak egy példa.

Mivel van időm, és már meguntam az egyedüllétet, és azt, hogy itthon kuksolok szinte egész nyáron (persze van kivétel), ezért is határoztam el, hogy ezentúl szervezek a barátaimmal olyat, hogy elmegyünk valahova bulizni, szórakozni, kikapcsolódni valahova..mert azok nélkül én már megőrülök egyedül...és félek is tőle rendesen, h milyen lesz, stb..de egyszer élünk, egyszer vagyok (és te is!) ilyen fiatal, és ki kell próbálni. Persze hülyeséget nem csinálok, csak normálisan.

Ja és még annyit, hogy nemrég nagy elkeseredésemben, próbálkoztam azzal, h neten ismerkedem...hát nem jött össze..valami mindig hibádzott, és ezt nem a 2. alkalom után mondom...szóval ezt neked sem ajánlom...sokkal több stressz, meg minden, és csak a csalódás..persze lehet kivétel, de ritka nagyon.


Szóval neked is csak valami hasonlót tudok javasolni!

És még egy idézet:


"Örvendj a hóvirágnak,az ibolyának és a búzavirágnak.Ha egyedül vagy,annak,hogy egyedül lehetsz,ha nem vagy egyedül,annak,hogy nem kell egyedül lenned.Vágyódj arra,amit a holnap hoz,és örvendj annak,ami ma van.Minden talajban megterem valamiféle virág.Minden napnak van valamilyen öröme.Neveld rá a szemed,hogy meglássa azt."

Ezt nagyon szeretem, olyan szép szerintem.

Sok sikert!

2010. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/126 A kérdező kommentje:
ó hát én már annyit szórakoztam a haverjaimmal, hogy a csak a pia árából (amit nagykeráron számolunk) összejött már volna félévente egy luxus prosti.
2010. júl. 17. 13:35
 57/126 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

ó hát én már annyit szórakoztam a haverjaimmal, hogy a csak a pia árából (amit nagykeráron számolunk) összejött már volna félévente egy luxus prosti. "


ki nem sz*rja le? ha már kérdést teszel fel, és válaszolnak rá, méghozzá normálisan, akkor legalább annyit próbálnál megtenni, hogy FELFOGOD.

2010. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/126 A kérdező kommentje:
jaj nekem már ezket a dolgokat annyiszor elmondták, hogy sztem mindenki megunná.arról nem is beszélve, hogy a nagy részét ugyis elfelejtem a tanácsoknak, amire adódik lehetöség a változtatásra, annyira ritka és kiszámithatatlan.még jelenleg ott tartok, hogy a nyáron szeretném kihuzatni egy rossz helyre nött szemfogam, ugyanis emiatt nem mosolygok sosem.mondjuk tök egyenes fogsorral is gyerekesen ábrázatu lennék mosolygás közben.és még hol van a lelki fejlödés.
2010. júl. 17. 13:53
 59/126 anonim ***** válasza:
kell??? törvény irja elő? ezt csak te gondolod igy!! gondolataid határozzák meg az életed!! változást akarsz?? VÁLTOZZ!! változtass a hozzáállásodon. am fiatal vagy minek parázol? élj!
2010. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/126 A kérdező kommentje:
élni egyedül is lehet.meg miaz, hogy minden az akarattól függ? én ha ilyen mentális állapotban akarok becsajozni, mert nem akarom magam megtagadni, és más ember lenni, akkor az mégis miért lehetetlen?
2010. júl. 17. 13:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!