Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/126 Jani Fater válasza:
Hát,akkor fel kel nőnöd az igényeikhez,más megoldás nincs.Szerintem van rá remény.
2010. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/126 Jani Fater válasza:

Egy adalék ehhez a "hogy nézek ki" történethez:

A fősulimban jött látogatóba egy afroamerikai srác,és amikor bemutatkozott,olyan laza volt,mint ha otthon lenne.Nem az járt a fejébe,hogy úristen én fekete vagyok,száz kilós és tök idegen a számotokra,és tök jól eldumáltunk vele.Na ez az egy dolog,amit értékelek az amerikaikban,hogy nem úgy nevelik őket,hogy no fiam,belőled semmi sem lesz,hanem segitik őket kiteljesedni már gyerekkoruk óta.És ez nem azt jelenti,hogy kutyaütő vigyor legyen egész nap az arcodon,hanem hogy helyén kezeled magad,hogy én is olyan ember vagyok,mint a többi.

2010. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/126 anonim ***** válasza:

"lehetöség kellene --- nincs lehetöség (ez egy negativum)


ne a negativumokat nézzem, tehát ne törödjek vele, hogy nicns lehetöség.akkor nem is lesz."

Tudod haver nem hiszem hogy te foglalkoztál 5 évet önfejlesztessel. ÚGYHOGYHA AZT HISZED HOGY VANNAK LEHETŐSÉGEID AKKOR LESZNEK IS. De mit akarsz te? Akarsz egyátalán valamit? Akkor hajladónak kell lenned gondolkodásmódod megváltoztatására, mert csak a belső világ változásával változik a külső világ.

Harmadszor írok de le se sz*rod amit mondok..Csak mondod a hülye baromságaidat a jelenlegi hitrendszerednek megfelelően. NEM AZT MONDOM NINCS IGAZAD. AZT VEDD ÉSZRE BÁRMIT IS HISZEL IGAZAD VAN. A KÉRDÉS MI A JÓ NEKED!?!?!?

...


Sírni hogy nincs senkid, ezzel mélyebbre vésni a gondolatot a tudatalattidba?

Elárulom neked amit már mondtam. Azért nincs barátnőd mert pocsék a személyiséged. Legyünk őszinték, nekem is az volt nagyon sokáig, tudom miről beszélek. De én vállaltam a felelősséget az életemért, és egésznap az járt a fejembe, ahogy most is hogy szeretem magam. Én szeretem magam. Én szeretem magam. És akármi történik azt mondom: Én vagyok a felelős.

Ennyire egyszerű...Ha tényleg van célod simán meg is teszed.

2010. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/126 A kérdező kommentje:

és mégis mit teszi ilyen roohadékká az embert?


anyám mondott olyan történeteket, amire én nem is emlékezek egyáltalán, hogy milyen kis genya voltam már kiskoromban is, ebböl csak az jön le, hogy születési hibám? másrészröl sokat dobott rajta, hogy okoskodásom miatt mindenki szekált.ilyen gyerekkor egyenes ut a pocsék személyiséghez.

2010. júl. 18. 22:18
 105/126 A kérdező kommentje:
családommal szemben is annyira bebetonozódott ez az elmebeteg viselkedés, hogy pl izomgörcsökben kötök ki, ha a magánéletemröl kell beszélni.szégyent érzek, mint egy ötéves.de amugy sem beszélünk ilyenekröl.másrészröl meg amig kis egyszerü voltam, és némilegg emberibb, jöttek is az elvárások, hogy ilyen legyek hogy amolyan legyek, és a legkönyebb volt ordibálással meg elzárkózással kivédeni ezeket a követelözéseket, véletlenül sem tenni a megvalósulásuért.és miért nem tettem? mert már akkor is, 15-16 éversen is azt vártam, hogy majd fogok tetszeni valakinek, és a elvárások teljesitése elveszi tölem a lehetöségeket, amik egyébként nem is voltak.fogszabályzót is azért nem tetettem, mert féltettem a nem létezö megbecsülésemet.17 évesen jöttem rá, hogy igazábol mennyire ronda vagyok.stbstb
2010. júl. 18. 22:34
 106/126 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt mondjuk, hogy próbálj változtatni, mert így tényleg nehéz lesz találni egy Hozzád illő lányt.

Én már egy-pár évvel idősebb srác vagyok Nálad, és szűz. Én is gondolkodom gyakran, miért nem kellek senkinek, de nem akarom ezen a ponton befejezni. Mindig ott van, hogy ezen még lehet változtatni, nekem is lehet családom, ha valamilyen formában próbálok tenni érte.

Ráadásul jó ideje nem találok munkahelyet. Gyakorlatilag olyan az életem, hogy kiugorhatnék a vonat elé, vagy leihatnám magam minden nap, a pincénk tele van borral. De amennyire tudom, próbálom magam tartani, mert ha lelki roncsot csinálok magamból, sehova nem fognak felvenni dolgozni és a nők is kiszúrják egyből.

Nekem is gyakran megfordult a fejemben, hogy ennek minden jól megy, nekem semmi sem sikerül az életben. Viszont, minél jobban megdolgozik az ember valamiért, annál jobban élvezi a gyümölcsét! Lehet ez egy lány, vagy éppen a saját egzisztencia kialakítása.

Én azt mondom, vissza van még kb. a nyár fele, indulj el egy úton-de ne visszafelé-, és ha nem is jön össze szeptemberre, amit terveztél, de annyi eredmény biztos lesz, hogy összeszeded magad, nagyobb lesz az önbizalmad.

Lényeg, hogy LEGYEN CÉLOD!!! Cél nélkül valóban nincs értelme az életnek.

Azt meg ne mondd, hogy csúnya vagy, még ha eddig többen esetleg mondták is. Gondolj arra, hogy ha az utcán mész, Neked sem jön be minden csaj. Nézz szét az iwiw-en, rájössz gyorsan, hogy sokszor ijesztő képű palik ott feszítenek a barátnőjükkel.

2010. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/126 anonim ***** válasza:

Békélj meg a gondolattal hogy egyedül maradsz mint a kisujjad./se/

Vagy pedig naponta találj valami nőközelítő programot.

Ja és kérlek tedd meg hogy egy napot cselekszel nem gondolkodsz.

Írd le mi vezet a csajokhoz téged!!!!

Lépéseket és cselekedd meg.

ja és ne válaszolj nem kell

2010. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/126 A kérdező kommentje:

Vagy pedig naponta találj valami nőközelítő programot.


kb egy évig küszködtem, hogy találjak NAPI nöközelitö programot, de egyszerüen ez a dolog esélytelen.néha vannak lehetöségek az ismerkedésre, de ezek teljesen véletlenül adódnakés nyilván nagyon ritkán!


volt hogy járkáltam az egyetemen, hogy nézegessek lányokat, hogy keressem melyik néz vissza, de hát nem voltak ilyenek, viszont szembejött egy ismerösöm (fiu természetesen) és kb lehülyézett (mint mindenki), hogy megint mit kóválygok a semmibe céltalanul.

2010. júl. 19. 10:43
 109/126 A kérdező kommentje:
elsö dolog ami talán közelebb vinne, hogy felszabadultabb legyek, ehhez pedig az kell, hogy leszámoljak a családommal, akik akaratlanul is érzelmi béklyóban tartanak fogva.teljességgel nem tudnának mit kezdeni pl egy olyan helyzettel, hogy egyzer csak egy lányt hozok ide.teljesen nem.mondjuk nem fog ilyenre sor kerülni és ezt ök is tudják.
2010. júl. 19. 11:09
 110/126 anonim ***** válasza:

Jól értem, a szüleid nem szeretnék, hogy legyen barátnőd?

Ha ez igaz, akkor az egyik probléma megvan, miért vagy ilyen állapotban.

Akkor először tényleg kellene rendezni a helyzetet velük. Nincs abban semmi rossz, hogy egy egyetemista fiúnak barátnője van. Ha attól félnek, hogy emiatt kimaradsz az egyetemről, hát ne féljenek. Nekem több évfolyamtársam is az egyetemen ismerte meg a házastársát!!

2010. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!