Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/126 A kérdező kommentje:
egyetlen dolgo amit tehetek, hogy a tanulással foglalkozom, aztán figyelem, hogy mikor kapok lehetöséget...3 év alatt vagy 3-4 lánnyal ismerkedtem meg.ha nem teszek valamit, akkor ez a tempo semmire nem vezet.
2010. júl. 18. 14:10
 92/126 Jani Fater válasza:
Hidd el,engem sem pátyolgatott senki,úgy hogy csak hálás lehetsz,hogy emberek hada próbál rajtad segiteni.A dugás meg nem hullik az öledbe,szánalomból senki se fog kényeztetni,persze a ribancokon kivül,de akkor vérpistike leszel,akit pénzért szeretnek a lyányok,az önbizalmad pedig 0-val lesz egyenlő,ezt az utat nem ajánlom.
2010. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/126 Jani Fater válasza:
Persze azt csinálsz,amit akarsz,a te életed,aki nem akar megváltozni,azt nem lehet megváltoztatni,ez viszont 100%
2010. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/126 A kérdező kommentje:
megváltozni és elfogadtatni anyámékkal, hogy mit szeretnék.én elmondtam anyámnak kb, hogy mennyire roncs vagyok, ha 3 év alatt nem is vette észre, de mintha átment volna rajta ez az elkeseredett SOS.le se szarja.ha saját pénzemen élnék, akkor talán nem szolnának, de igy mindenért azzal fognak meg, hogy az ö pénzükön élek.és mi ezzel a baj? hogy egy rohat barátnöért az emberek hány százaléka megy el dolgozni?! 15 évesen végig kufircolnak egy nyarat, és mégsem mondja nekik senki, hogy ezt csak saját egziszteniciával lehet.
2010. júl. 18. 14:39
 95/126 Jani Fater válasza:

Tudod,hogy hány százaléka? 70% minimum!

Én személy szerint nem vagyok egy Sztahanov,de dolgoztam irodában,épitkezésen,és segitek tatarozásban is.

Egyébként a saját kereset és a nők között nincs egyenes arányosság feltétlenül.

2010. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/126 A kérdező kommentje:

ne ne hogy már az elsö barátnöért dolgozzon meg a 70%!!!


16-17évesen összejönnek valami csajjal, és egy percet nem dolgoztak, csak elmentek valami buliba, oszt ennyi.

2010. júl. 18. 14:46
 97/126 Jani Fater válasza:

Nem úgy értettem,igazad van,nem voltam elég egyértelmű!

A nők nagy része bizony elvárja,hogy az embernek ne legyen teljesen üres a zsebe,mert pl születésnap,karácsony muszáj valami ajándékot venni a hölgyeknek.Ezért mondom,hogy a tartós kapcsolatban élők kb 70% dolgozik.A nők nem szeretik a lusta,semmirekellő embereket.(Persze,ha komolyan tanulsz,az más kategória)


Üdv:Jani

2010. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/126 A kérdező kommentje:
de akik az iskolábl lógnak, tehát nem tanulnak, és iskolakötelesek, azoknak is lehet több éves kapcsolatuk.és elég gyakori az ilyen is.
2010. júl. 18. 15:05
 99/126 Jani Fater válasza:
Ez is igaz,nem tudok vitatkozni...
2010. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/126 A kérdező kommentje:
összefoglalva: a nök szeretnek olyan férfiakat, akik nem én vagyok.
2010. júl. 18. 15:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!