Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
Mert mért kéne??!
2010. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
háth van ilyen..én ismerek egy 45év körüli nőt...nincs férje..:/
2010. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 anonim ***** válasza:

reménykedj h összejön..ne add fel!!:)

szerezz sok barátot:)az segít^^

2010. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:

A sok barát nem segít, van egy haverom, akinek kb. 1000 ismerőse van iwiw-en, meg egy csomó igazi barátja, haverja, ismerőse, elég központi alak a társaságban, de mégse volt soha barátnője, mert nem jön be a csajoknak. Pedig van pénze is, meg minden.

Inkább a sok szexuális partner az, ami megoldja ezt a problémát, nem a barátok.

2010. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 A kérdező kommentje:
minap kezembe került egyik polc aljárol egy könyv, amit Cseri Kálmán irt (ö egy református lelkész), és a 10 parancsolathzoz kapcsolodo gondolatok vannak benne.a könyv az öngyilkosságról szóló fejezetnél nyilott ki, azért nem véletlen, hiszen lassan érlelödik bennem is a gondolat.azt irta, hogy nem szabad feladni valamit, mert ugy gondolja az ermber, hogy nem megy. a házasságról szóló fejezetben csak a legeslegvégén egy fél oldalon emliti meg azokat, akiknem a nemiség meg a házasság felejtös.érdekes módon ott azzal jön, hogy FELESLEGES mindenféle eszközzel próbálni tenni az egyedüllét ellen.az embernek ilyenkor csak két választása van: vagy tönkremenni, vagy "angyalként élni már a földön is".komolnya ekkora itélettel még nem szembesültem.21 éves vagyok.
2010. júl. 14. 13:33
 6/126 anonim ***** válasza:

még csak 21 éves vagy és ilyeneken jár az eszed? atyaég hová fajul a világ....majd ha 50 éves leszel és még mindig nem volt senkid, akkor sírj! tudod, hány veled egykorú ember van, akinek még sosem volt párja? aztán 23-24 évesen meg már az esküvőjüket tervezgetik valakivel boldogságban...én is tudok pesszimista lenni, de azért ez túlzás :D


21/L

2010. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bennem is nap mint nap felmerül. Te, kedves Kérdező azért még fiatal vagy, és Előtted az élet. Nem vagyok nagy irodalmár, de azért mond valamit ez az idézet:


"Ne csüggedj,

hisz ifjú vagy,

S minden elérhető,

Ha van benned

bátorság,

Remény, s szeretni

erő...

(Goethe)


Én viszont 11 évvel idősebb vagyok, és azt veszem észre minden nap, hogy mennyire megy az idő és nem sikerül fordítanom a dolgon. Már családomnak kellene lennem, amit szeretnék is, de nem úgy állnak a dolgok... A félelem bennem van, mi lesz, ha egyedül maradok, hogyan lehet kibírni. Azt mondják, nem kell görcsölni, meg hogy megtalál a szerelem, hát nem tudom...valakinél bejön ez, nálam nem.

Sokszor elkeseredem, de mindig ott van egy kis remény.

Az említett könyv szerzőjét szerintem figyelmen kívül hagyhatod, mert szerintem nem igaz, hogy hiábavaló dolog a magány ellen tenni.

2010. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/126 A kérdező kommentje:

hiábavaló, mert állitolag nem az embertöl függ, hogy megkapja-e a párját, ugyhogy szopóág!


olvastam egy másik "istentisztelet", ahol ugy kezdödik a mondat, hogy "sokaknak voltak korábbi kapcsolataik, amiböl sebzetten kerültek ki" óóóóóó magasságok, de legalább az olyan emberek kufircolhattak párat.vagy pl ott vannak a házas emberek, akiknek nem lehet gyerekük.ok, van több szintje a failnak, de az egyedülállók szippantanak a legnagyobbat!

2010. júl. 14. 14:13
 9/126 anonim ***** válasza:
de miért nem keresel akkor csak szexpartnert? mi a baj veled? csúnya vagy? vagy nem mersz ismerkedni? vagy nincs elég önbizalmad? vagy a viselkedéseddel van baj? rengeteg dolgon lehet változtatni, szinte mindenen...
2010. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 A kérdező kommentje:
ó de olyan ostobák vagytok! aki sexpartnert tud találni, annak egy köpés, hogy társa is legyen, de én fényévekre vagyok még az elsö dologtol is.
2010. júl. 14. 14:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!