Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/126 anonim ***** válasza:
de nem válaszoltál,hogy mi a baj, miért nem találsz...ha gondolod, írj mailt, hátha tudok segíteni...olyan nincs, hogy valaki ne találjon magának senkit...én egy 90 kilós cseppet sem nőies lány vagyok, mégis mindig van valakim, akkor is ha csak szexre, úgyhogy még csak nem is a kinézettől függ...
2010. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/126 A kérdező kommentje:
ilyen xir-xar iwiw fotók alapján nyugtatgatnak, sokszor ismeretlen lányok, hogy elég jol nézek ki, persze élöben még egyszer tapasztaltam a jo kinézet következményeit, sőt, mindig akadt valaki legyek bárhol, aki a szemembe mondta, hogy egyszerüen ronda vagyok.tapasztalataim alapján én is csak ezt tudom megállapitani, hogy ronda vagyok.habár találkoznak velem lányok, de arra ügyelnek, hogy sose legyen tul közelséges a kapcsolat.épp ezért még arra sem volt példa, hogy valami ismeretlen csajjal esetleg táncoljak, vagy netán smároljak néhány óra spanolás után!és ez egyétrtelmüen azért van, mert 21 évesen már nem türik el, ha az ember rutintalan!sosem voltam elég izmos.a fogaim rosszul állnak, ha mosolygok olyan gyerekesen nézek ki mellé.pszichologushoz járok.fius szakon tolom az egyetemet.nincsenek lányok.sokat kell tanulni.biztos olvastad már kérdésem.
2010. júl. 14. 14:33
 13/126 A kérdező kommentje:
utálok mások szemébe nézni, mert nem tudok mit mondani, és idegesit, hogy méregetik a pofámat! ha modnok valamit, azt nem értik meg, mert nagyon komplikált.ha egyszerüt mondok, akkor meg elkönyvelnek amatörnek.utálok mosolyogni! utálok nevetni!
2010. júl. 14. 14:35
 14/126 A kérdező kommentje:

a 32 éves komához szólnék:


te fiatalabb korodban gondoltad ugy, hogy


"hu hát én nekem amugy sok pozitiv elöjel van az életemben, tök alkalmas lennék egy kis etyepetyézésre, mert nem vagyok nyomi, aránylag jól nézek ki, és okos is vagyok, vannak ismeröseim"

2010. júl. 14. 14:39
 15/126 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltam és gondolom most is. Többen mondták, hogy nem nézek ki ennyinek, amennyi vagyok.

Ettől függetlenül nem megy a bicikli.

2010. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/126 A kérdező kommentje:
ha az egyedülálló kurvoidélettel nyerne valamit az ember, ha ez lenne a joker, akkor vagányság lenne.de valamiért rohadtul nem néznek fel arra, aki beleesik ebbe a sopodába.
2010. júl. 14. 14:58
 17/126 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne add fel. Én se vagyok egy szép gyerek, elsőre általában nem szoktam bejönni senkinek, de határozott vagyok, magabiztos, a kudarcokra nagy ívben szarok és ha rosszul is esnek kicsit, kifelé azt mutatom, meg se kottyant. Nyitott szemmel járok a világban és előfordul hogy ráakadok valakire akit meg tudok fogni a személyiségemmel és a kisugárzásommal. És ez így jobb is mintha hűde jól néznék ki, és amiatt akarna minden csaj velem lenni. Így azokkal a lányokkal lesz valami, akiknek tényleg az tetszik, ami vagyok. Csak ne legyél keserű, reményvesztett, negatív, mert az egy lánynak sem tetszik. Röhögj a világ képébe, járj emelt fővel, és mutasd mindenki felé hogy nem érzed magad rosszabbnak másoknál. Ha nem is azonnal, idővel be fog jönni. Komolyan mondom.
2010. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/126 anonim ***** válasza:
Hát nem látom én se olyan elveszettnek az ügyet mint te... az izmosságon meg a fogakon lehet változtatni. Csináltass fogszabályzót, egy év alatt filmszínészi mosolyod lesz, az izmokért meg tenni kell, kezdj el sportolni, kondizni, ilyesmi. És akkor ha ezeket megléped és nem adod fel idő előtt, lesz elég önbizalmad beszélgetni, mosolyogni, mások szemébe nézni is. ÉS a hozzáállásodon kell még változtatni, mert ezzel, amit most csinálsz, eltaszítod a lehetőségeket,és a lányokat is, azokat is, akiket pedig lehet, hogy érdekelnél. Igenis állj neki úgy minden napnak, hogy talán ma találkozom valakivel, és akkor ragyognom kell az önbizalomtól és a jókedvtől. A lányok a világfájdalma pasikat szeretik ugyan pátyolgatni, mint barátot, de ennyiben ki is merül. Arra vágyunk, hogy egy határozott,magabiztos férfi álljon mellettünk, aki meg tud védeni minket ha kell(és itt nem feltétlen az izmokra gondolok, tényleg elég a magabiztosság :) ), és aki minket pátyolgat majd ha valami gondunk van.
2010. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/126 A kérdező kommentje:

jó.elégedett lennék a külsömmel, ha tapasztalnám, hogy télleg vonzza a nöket.de nem.rengeteg elmebeteg kérdést tettem fel már itt, némelyeket videoval illusztrálva, sorozatosan jöttek a válaszok és a privátok, hogy igen is jol nézek ki, nem kell aggódni.volt egy barátnöm 18 évesen, egy nagyon szép csaj, de csak azért jött össze velem, mert másra nem tudta kivetiteni a végtelenül elszállt ideálját.ahogy megismert jobban, azonnal repültem.nem volt sex, csak néhány délutánt ölelkeztünk meg csókolóztunk végig az ágyában, kb ennyi.utána egy fél évig "önbizalom" jellegü dolgokat éreztem, de egyszerüen annyi negativ dolog jött, hogy hamar eltiporta! kezet ráznék azzal az emberrel, akinek olyan kis önbizalom csirája nem hal el, ahol nekem igen! az iskolában is alig birok teljesiteni, alig birom kipihenni magam, nehezen alszom el, sokszor sirok, másodperceke alatt váltakozom a szétesettség és a jópofizás állapotai közt.mindenütt csak a lelki feszültséget érzem. és amit a legjobban nem birok elfogadni az a következö:


noha egy méretes roohadék lettem a kimaradt fiatalságom miatt, elbirok szinészkedni valamennyi idöt a lányok elött, kb addig, amig más fiuk eljutnak a csókig vagy még jobb dolgokig.de mivel tapasztalatlan vagyok, igy erölködésem mindhiába, a lányok nem hagyják magukat!

2010. júl. 14. 17:37
 20/126 anonim ***** válasza:
15:37 vagyok. Nézd, a hozzáállásodon kell változtatnod. Én sem kaptam SOHA pozitív visszajelzést a külsőmre. A legtöbb az volt h "azért nem annyira gáz" :D És azt sem tagadom hogy volt már részem visszautasításban is, bőven. De, azt hiszed hogy a jó fasziknak nincsen? Dehogy nincs, csak nem reklámozzák, eljátsszák a nagymenőt, vagy pedig alapból határozottak, és ez itt a kulcs. A viselkedéseden élőben is biztos hogy átsüt hogy bizonytalan vagy, és ez minden lányt taszít. Acélozd meg magad. Képzeld azt, hogy te vagy a legjobb dolog, ami azzal a lánnyal történhet, akivel épp beszélgetni készülsz, és ha lekoptat akkor ő szalaszt el egy lehetőséget, nem te. A visszautasítást is emelt fővel tűrd. Ha bunkón küldenek el, nyugodtan vissza is szólhatsz valamit kulturált hangnemben, amivel ráébreszted az illetőt hogy mekkora tahó, ezzel nagyon le lehet forrázni az ilyeneket. Ha meg finoman koptatnak le, azt is tudomásul kell venni, és emelt fővel távozni. Nem olyan nagy dolog. Ha 100 nővel megpróbálsz beszélgetni, és csak 1-ből lesz valami, az is tökéletes, nem? Elvégre egy barátnőt akarsz, nem egy háremet, gondolom :) Bátorság, kitartás! Szedd össze magad!
2010. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!