Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/126 anonim ***** válasza:
Még annyit az előzőhöz: megmondhatod nekik, ha velük is így bántak volna, akkor nem találkoztak volna soha az életben és nem tudtak volna összeházasodni.
2010. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/126 Jani Fater válasza:
Szerintem mégis menj vissza a pszichologushoz,mert valami tényleg nem stimmel veled,ebből önerőből nem tudsz felállni.
2010. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/126 Jani Fater válasza:

És ezt a te érdekedben mondom,biztos nagyon nagy megpróbáltatás lesz,de a depresszió és a kissebrendűségi komplexus bizony WHO kategorizált BETEGSÉG,és egy lelki betegen szakszerűen csak egy lélekgyógyász segithet,még ha vannik is olyanok,akik nem értik a szakmájukat és nem humánusak,keress egy jó dokit haver,a te érdekedben.

Üdv:JaniFater

2010. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/126 A kérdező kommentje:
az elsö sex csodákat müvel, és rajtam már a csoda segithet, mint ahogy azt sokan mondták.egyébként valoban csak egy aranyos kislány önfeláldozásán mulna az egész.
2010. júl. 19. 15:28
 115/126 Jani Fater válasza:

Miféle önfeláldozás???

Akit nem szeretek,miért feküdnék le vele??

Ne haragudj,a nők nem a rabszolgáid.

Neked egy MEGÉRTŐ,ARANYOS,de NEM ÖNFELÁLDOZÓ csajra van szügséged,aki szeret téged.

2010. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/126 Jani Fater válasza:

Ne haragudj meg,de nagyon önző embernek gondollak a leirtak alapján.Talán itt van a titok nyitja.Ne gyűlöld a világot,hanem harcolj,küzdj a boldogságodért.A győzelem kulcsa a kezedben van.


Üdv:Jani

2010. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/126 A kérdező kommentje:
hogyne lennék önzö, mikor mindent magamnak, egyedül kell csinálnom, mert ha társakkal kell csinálnom valamit, az agyukra megyek, mert nem értik a gondolataimat, legyenek azok bármennyire jók.nyilván egyedül nem sok minden tud ám sikerülni, nálam pl a megélhetéssel lennének gondok, mert hát egy társadalomban kevés éli túl szólóban.
2010. júl. 19. 15:39
 118/126 Jani Fater válasza:

TE KOMOLYAN GONDOLOD,HOGY EGY INTELLIGENS,RENDES CSAJ INGYEN LEFEKSZIK VELED,ÖNFELÁLDOZÁSBÓL???

Gondold végig,aki neked nem tetszik,önfeláldozásból nem dugnád meg,mert az ember nem majom,hanem humanoid.

2010. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/126 A kérdező kommentje:

de hát hogyha jóképünek mondanak (természetesen csak tét nélküli vigasztalásképpen) akkor miért ne érdemelnék ki egy numerát? alapvetöen testi vonzalmat nem tudok kelteni a nökben, akkor mégis mit várhatnék.


nagyon ritkán látok olyan embereket, akik hasonlitanak rám külsöleg, de azoktol egyszerüen kiráza hideg, hogy látom rajtuk, hogy hhuuu én is igy nézek ki.és a legszomorubb, hogy az ilyen emberek, akik ugy néznek ki mint én, kivétel nélkül nem tul erényes emberek, max olyan szürke átlagosak, egyik sem menö, vagy macso.szar ez a kaszni.

2010. júl. 19. 15:46
 120/126 anonim ***** válasza:

Értem, hogy olyan környezetben élsz, ahol kevés a lehetőség ismerkedésre. De próbáld elfogadni magad. Én se kaptam sokat, amikor az önbizalmat osztogatták, nem vagyok kigyúrt, de rájövök lassan, ha tényleg mindig azt táplálom magamba, hogy egy nőnek se kellek úgy sem, azt észreveszik, és tényleg az lesz a vége.

Látni a neten is sok olyat, akik nem néznek ki jól, mégis van valakijük, mert van önbizalmuk, méghozzá nem kevés, talán sok is.

Én is olyan környezetben lakom, ahol nem sok esélyem van találni barátnőt. Nekem is eszembe jut gyakran, milyen lúzer vagyok, hogy soha nem voltam nővel, nagyon bánt ez. De az első lépést nekünk kell megtenni.

Én nagyon utálom a társkeresőt, de lehet, nem marad más ilyen környezetben.

Szóval ne add fel, ne programozd be, hogy egyedül maradsz. Bár ez a lehetőség megfordul az én fejemben is gyakran, de még nem mondtam le véglegesen.

2010. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!