Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
 81/107 anonim ***** válasza:
17%

Kedvesem, engem ketten krogatnak. Téged jelenleg senki sem.


És ha van esze a "szerelmednek", menekülni fog tőled, mert krva vagy. A legrosszabb rajtából: a ráakaszkodósból.

2021. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
77%
Ja, mert hiába mondják a szegény férjek, hogy nincs otthon szex: van.
2021. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 A kérdező kommentje:

81 Te komolyan arra vagy büszke hogy két férfi is annyira leszar, hogy nem érdekli más is kefél? Hűha :D húzd ki magad, ez igen :)

És én vagyok a ku.rva, miközben még bele se mentem :D Te aztán filléres vagy :D .... kedvesem .... :D

2021. márc. 24. 13:27
 84/107 anonim ***** válasza:
22%

Édes, engem már legalább 1 férfi felvállalt: a férjem.


Te még arra sem vagy méltó.

2021. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:
39%
Itt vekengsz nekünk már a 9. oldalon, dehogynem bele fogsz menni... :)
2021. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
88%

De hát ezeket miért itt kérdezed? Kérdezd meg tőle. Mi itt bármit mondunk mindenre van egy újabb kérdésed, kicsit olyan mint amikor a gyerek kérdezi, hogy de miért? Megválaszolod, majd megint jön a kérdés, hogy de miért?

Nézd ha együtt vagy huszon éve valakivel majd ne adja ég a másik beteg lesz, rákos pl, kemora jár hosszú időn át, megműtik, stb akkor a szex el fog törpülni sok minden más dolog mellett. Persze nem jelenti, hogy ilyenkor félre kell lépni, mert nem, nekem a megcsalás nem fér bele nem találok rá olyan magyarázatot ami nekem beleférne, de nyilván nem tudom, mások hogy működnek. Én csak felhoztam egy példát arra, hogy mi lehet az egyik nyomós oka annak hogy a szex csip-csup dologgá válik 20 év után. Mindenki szereti a jó dugást de nem akörül forog a világ.

2021. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
83%
De én kezdem azt hinni, valaki direktbe gyártja a kamu kérdéseket, mert ez már a 3-4. kérdés ahol az alap sztori szinte ugyan az, és a kérdező stílusa mindenhol ilyen pökhendi lesz akinek csak a f.sz körül forog a világ és meg van sértve, hogy őt nem érti meg senki.
2021. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarna, akkor elválna. Nem válik el. Nem is merült benne fel, vagy legalábbis neked nem említette meg. Te mindig csak a szerető lennél, a mellékszex. Ha neked ez jó, menj bele. Ha nem, ne. Ha úgy gondolod, TARTÓS PÁRKAPCSOLATRA ő lenne neked az igazi, akkor mondd meg neki, hogy harmadikként nem akarod, váljon el, aztán meglátjátok. A reakcióiból azért elég sok mindent ki lehet olvasni ilyenkor a férfiaknak.
2021. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 A kérdező kommentje:

84. annyira szégyen vagy. Te kurvázol másokat, miközben arra vagy büszke hogy csalod a férjed. Gratulálok. Ha sikerülne a szövegértelmezés, láthatnád, hogy nem a másikon múlik, hogy lesz-e valami, de nem alacsonyodok olyan szintre, mint te, hogy attól érezzem magam értékesnek, hogy megdug-e valaki. Bakker, iszonyatosan nagy bohóc nő vagy, csak szánlak 😆🤡🤡


87. Szerintem te túl sok időt töltesz itt? Fasz körül forog a világ? :) És azért nem mentem bele még, ugye? ...


88. Köszönöm az értelmes választ. Lehet ez lesz.

2021. márc. 24. 14:23
 90/107 anonim ***** válasza:
80%
MÉG... ami késik nem múlik. Olyan cuki amúgy, hogy 1-2 csúnya szón fent akadsz, miközben azt tervezed, hogy házas emberrel állsz le. Te kis erkölcsmatyi. Még a végén glóriát emelnek a fejed felé.
2021. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!