Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
 51/107 anonim ***** válasza:
100%

50# ezt csak neked mondja ám, hogy lefeküdj vele. Most kicsit unatkozik kell az újdonság, arra jó leszel de másra nem. De ő meg is mondta.

Én úgy látom hogy már most jobban belebonyolódtál mint szabadna.

2021. márc. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy hazudik. Miért mit vársz tőle? A feleségének hazudik aki az otthont jelenti neki, akkor egy olyannal majd őszinte lesz, akit csak meg akar dugni.... Hát persze. Gondolkozz már.
2021. márc. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 anonim ***** válasza:
90%
Szánalom és időpocsékolás az egész,tartanám magam annyira,hogy ne legyek egy használati tárgy.Többségében aki ezt megcsinálja a következővel is ezt fogja tenni,mert hajtja a vérre és leginkább saját magával nincs kibékülve.
2021. márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 anonim ***** válasza:
91%
Igen,hazudik,és sajnáltatja magát,otthon milyen rossz,mert a feleség ilyen,olyan!A szeretőmeg el is hiszi,megsajnálja,és lecsusszan a bugyi!Aztán meg akarja mutatni,ő mennyivel jobb a feleségnél!Gyereket akar,válást,és házasságot!Aztán az esetek nagy százalékában pofára esik...néha viszont megnyeri azt a draga férfit,és szembesul a hibáival is...
2021. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, miért hiszed, hogy te kiismerted? Tudom, tudom. Szerény, visszafogott, szimpatikus ember! Csak hát sokszor fél élet is kevés ahhoz, hogy valójában megismerjük a másikat, nem véletlen válnak sokan akár 20 év után is. De mindegy te már méghoztad a döntést úgyis bele fogsz menni mert bárki ír bármit, mindenre van egy mentséged.
2021. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim ***** válasza:
88%
Majd a saját károdon megtanulod.
2021. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti nekem, hogy nincs otthon szex.

És ettől a házassága még simán lehet jó.

Egy házasság nem csak szexből áll. A házasság alapját nagyon sok más adja meg, ami egy hosszabb kapcsolatban sokkal erősebb kapocs is lehet a szexnél.

#49

2021. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 A kérdező kommentje:
57. Értem. Miért kezdett akkor velem? Ha van erősebb kapocs? És ha otthon nincs szex, az milyen házasság? Komolyan érdekelne, mert én még nem jártam úgy senkivel, hogy csak egymás kezét fogjuk. Miért elfogadható, hogy nincs szex, mert házasság már? Ha valaki azt meséli, hogy jár valakivel, de csak együtt sétálnak, tévéznek ez az, de nincs szex, normálisnak tartod? Mert én ilyet barátokkal teszek
2021. márc. 24. 11:10
 59/107 anonim ***** válasza:
90%
Voltál már hosszabb kapcsolatban? Gyerekek, ház, hitel? Összekötő őket. Mellette meg lesz egy egy liba akit meg lehet dugni. Otthon még kedvesebb is lesz, jót teszel a kapcsolatnak.
2021. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 A kérdező kommentje:

59. Nagyon unintelligensen fogalmazol. Én normálisan kérdeztem. De köszönöm, akkor bele is megyek, ha már jót teszek a kapcsolatának.

Érdekes, hogy ezen az oldalon a feleségek mindig lábtörlők ha megbocsájtanak, ha a szerető kérdezi akkor pedig a feleséget szeretik.

Eldönthenétek.

2021. márc. 24. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!