Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 A kérdező kommentje:

20. Nem gondolom, hogy "kivételes" lennék. Veled ellentétben, aki kivételesen kötekedő.

Köszönöm, hogy megírtad a véleményedet. Szia

2021. márc. 23. 17:53
 22/107 anonim ***** válasza:
97%
#19-es Nem, mert ez volt a megállapodás, tiszta volt a helyzet. Te viszont ha kapcsolatban reménykedsz, akkor inkább most tegyél pontot a végére, mert csúnyán sérülni fogsz.
2021. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/107 A kérdező kommentje:
22. Igazad van. Nem tudom hogy miben reménykedem, mert ilyen szituációban még nem voltam. Kettesben egészen más, utólag kapcsolok mindig, hogy foglalt.
2021. márc. 23. 17:58
 24/107 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy hazudnak,te is csak lelki szemetes leszel,meg akibe üríteni tud,de ennyi.
2021. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 A kérdező kommentje:
24. Mint kértem, ne szólj többet hozzá. Más posztoknál már láttam az ürítős megjegyzéseidet.
2021. márc. 23. 18:28
 26/107 anonim ***** válasza:
31%

24-es Te MINDENHOL ott vagy. Ezerszer megkért a kérdező, hogy férfiak és objektíven, de csak nyomod. Te reggelenként úgy kelsz, hogy fogat mosol és utána itt keresgélsz szeretős posztoknál?

Beteg vagy, komolyan.

Te még ürítőlyuknak sem lehetsz jó, ha mindig ezzel sértegeted a kérdezőket.

2021. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/107 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a hazugságra kell kihegyezni: elítélendők a szereplők akik ilyen viszonyban vannak és kész
2021. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 anonim ***** válasza:
31%

A házas válaszoló vagyok: változatosságra vágyunk mindketten, olyan speciális vágyakkal, amelyeket nem a házastársunkkal szeretnénk megélni.


Emellett van érzelmi szál is köztünk.

2021. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/107 anonim ***** válasza:
24%
Jaj, az "ürítős" válaszoló... az minden szeretős kérdésnél megjelenik.
2021. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/107 A kérdező kommentje:

28. Köszönöm a válaszodat.


29. Látom :( ...

2021. márc. 23. 18:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!