Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
27%

Én feleség vagyok. Te csak álmodozol, hátha a szex-szel végre megfogsz valakit.


Az kevés. Azért nem fog válni. Annál sokkal több kell. Az, amit csak mi feleségek tudunk;)

2021. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
100%

Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.


Ezt te írtad, csak szex kell neki semmi más hiába ragozod, ha más a terved akkor be kezdj vele.

2021. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem akarsz inkább normális párkapcsolatot, miért akarsz egy nős férfi ri,banca lenni? Komolyan érdekel. Általában elmondható ha hazudik a feleségének, akkor nyilván hazudik a szeretőjének is. Nem is értem h várhatsz őszinteséget egy gerinctelen embertől? Otthon jó ember e? Ez komoly? H lehetne valaki jó otthon ha azon kattog hogyan tudná megcsalni a feleségét? Nagyon ritka h a férfi a szerető miatt dobjon mindent, bár már láttam ilyet... ja és el ne hidd h nem dugja az asszonyt is melletted. Lehet kevés a szex otthon de VAN. Szóval egy pótlék lennél, de nem egyedüli örömforrás. Most csúnyán fogok fogalmazni de ez adja vissza a lényeget, csak ürítésre kellenél és itt véget is ér a szereped. Magára valamit is adó nő ilyenbe nem megy bele.
2021. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
66%
Huhh óvatosan, itt az ürítés szóra ugranak 😂
2021. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
100%
Már nem.
2021. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
0%
94 meg a smiylera is 🤣
2021. márc. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
73%
Igen, azt elfelejtettem....
2021. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
17%
Jól elbeszélgetsz magaddal?
2021. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig nem esett le hogy nem egy személy írogat? Agyhalott.
2021. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:
23%
Persze. Te 130 kilós, zsíros hajú, melltartó nélküli vénlány a lezabált reklámpólódban.
2021. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!