Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 A kérdező kommentje:

40. Igen,tudom, hogy általában ez van :(

Igen, elég szimpatikus, és kedves ember. Picit úgy érzem, hogy így is vesztek most, ha elhajtom.

2021. márc. 23. 22:23
 42/107 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában azért akar az ember ismerkedni a másikkal mert szimpatikus meg kedves szóval ez nem elég indok szerintem, de nyilván te tudod, engem ez kiábrándítana annyira, hogy ne akarjak tőle semmit.
2021. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 A kérdező kommentje:

42. Én tudom az elejétől, hogy házas. Nem mondom, hogy nem elkeserítő.

Én sem erre vágyok. De azért arról sem tehetek, hogy ki tetszik meg. :/

2021. márc. 23. 22:28
 44/107 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de ha önként dalolva belemész egy ilyenbe, arról már tehetsz. Ha belészeretsz és pofára esel, akkor az csak a te hibád lesz. Te dolgod, mennyire tartod magad és hogyan döntesz. Minden jót! 😊
2021. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 A kérdező kommentje:

44. Tudom, hogy én tehetek róla. De egymás mellett elfelejtem hogy foglalt :( És szerintem ő is. Nem akarok sérülni, de álszent sem szeretnék lenni. Nem hinném, hogy én dúlnám fel a kapcsolatát. Ettől függetlenül ez egy igen rossz helyzet, és tudom, hogy kicsi az esélye hogy jól alakuljon.


Csak ő kedves, udvarias, érdeklődő,.Persze látom hogy mit akar, de közben én is érdeklem.

2021. márc. 23. 22:35
 46/107 A kérdező kommentje:

Egyszóval a kérdésem: minden ember aki megcsalja a párját, rossz ember?

Tényleg rossz?

2021. márc. 23. 22:37
 47/107 anonim ***** válasza:
100%
Hazudni otthon, hazamenni a tiszta házba, mosatni a ruhát ami aznap volt rajtad, amikor mással voltál, stb igenis rossz dolog. Ha nem tud elválni, mert biztos van ilyen is hitel stb miatt, arra is van megoldás.
2021. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 A kérdező kommentje:

47. Körülbelül az (is) amit írtál. Meg szerintem szégyellné is a válást.

Nem tudom. lehet szereti a feleségét is

2021. márc. 23. 22:41
 49/107 anonim ***** válasza:
69%

Azt nem értem, milyen hazugság után kutakodsz.

"Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része."

Ebben sehol nincs olyan, hogy nem jó a házassága. Ebben mindössze csak a szexről van szó, hogy azt nem kapja meg otthon. És azt is egyértelműen megmondta, hogy tőled semmi többet nem akar.

Szerintem teljesen korrektül, nyílt lapokkal játszik.

2021. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 A kérdező kommentje:

49

Neked ez:

" csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része."

azt jelenti, hogy otthon jó a házassága?

2021. márc. 24. 00:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!