Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
92%
Kislány ha olyan rossz lenne a helyzet elválna. Ha nem válik azt jelenti nem rossz a helyzet. A pasik ezt mondják a fiatal csajoknak, hogy a feleségük egy hárpia, és nincs semmi szex és ez oltári nagy hazugság. A feleségével van, együtt élnek, szexelnek és minden nap elmondja neki, hogy szereti miközben téged vagy másokat füzöget. Annyi van,hogy X ideje van felesége már ismeri a testét és vágyik egy kis újdonságra. Neked végig kamuzik hogy lefeküdj vele. Ha te nem fogsz majd keres más szeretőt. A férfiak egy része ilyen. Nem a szavakat kell nézni hanem a tetteket. Gondolj bele összejöttek elhagyja a feleségét mondjuk miattad utána megtudsz bízni benne? Mi a garancia,hogy majd téged nem fog megcsalni? Semmi, mert téged is csalni fog egy idő után.....
2021. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
74%
Te is tudod mire kellesz,nem?
2021. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan nem értem az embereket,basszus neked mi a f... kell foglalt ember?Ilyen szarul nézel ki vagy mi van?becsüld már magad annyira,h nem leszel másodhegedűs,mert csak sz..pni fogsz.
2021. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
100%

És te szeretnél második lenni?

Az elején izgalmasnak tűnik de aztán ennyi, ő utána hazamegy a feleségéhez, te meg egyedül maradsz. Se egy közös hétvége, se egy karácsony, de még egy összebújós séta sem.

Annyira nem rossz otthon a helyzete különben nem lenne benne, és igen azt, hazudj amit hallani akarsz hogy lefeküdj vele.

Gondold át.

2021. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
8%
Minek beszélnétek le? Nektek nem jut szerető mi?
2021. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
100%
Oh dehogy nem jut :),rájöttem semmivel nem jobb csak idegesít.Egy, fikció az egész,becsülöm magam annyira,h csak engem akarjanak ne csússzamak haza.Ennyi.
2021. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfontolandó. Nem szeretnék második lenni, természetesen, amennyiben érzelmeim lennének. De mint mondtam ez még csak elméleti kérdés volt. Viszont kölcsönös a szimpátia, és nem tűnik egy don juannak, aki szórakozik minden nővel
2021. márc. 23. 21:43
 38/107 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem csak, minden bántás nélkül, hogy a francba nem ábrándultok ki ilyen helyzetben? Én egyszer úgy jártam, udvarolt egy srác, nagyon szimpatikus volt, csak egy csók történt de utána meg kiderült, hogy barátnője van. Nekem ez akkora pofon volt, hogy bármennyire is szimpi volt és tetszett, hogy utána rá se tudtam nézni, pedig próbálkozott utána is.

Sajnos utána megint sikerült kifognom egy ilyen szemétládát, 4 hónapig voltunk együtt mire kiderült, hogy van menyasszonya. Igazából volt egy megérzésem, hogy valami nem oké, kicsit nyomoztam és kiderült az igazság. Hiába nem tudtam mi a helyzet, borzasztó lelkiismeret furdalásom volt utána, azonnal véget vetettem mindennek, persze előbb tagadott, majd ígéreteket tett, hogy majd ott hagyja értem a csajt stb, de én ebből nem kértem. Pedig a 4 hónap alatt én fülig beleszerettem, de hatalmas sokk és pofon volt, hogy én csak a harmadik vagyok. Tehát én nem értem, miért akarja erre önként adni a fejét valaki? Miért akarsz hinni egy olyan embernek, aki felrúgja a házastársi esküt? Én ezeket tényleg nem rosszból kérdezem, ne értsd félre, csak próbálom megérteni. Én egy szavát se tudtam elhinni utána egyiküknek sem hát ha otthon hazudnak és megjátszák, hogy minden jó, akkor miért pont velem lennének őszinték?

2021. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 A kérdező kommentje:

38. Tökéletesen értelek. Nekem igen szimpatikus, és tudom, hogy nem a legjobb döntés lenne. Ezért is kérdeztem.

És amit írtál. Pont ezért "reménykedem" hogy nem hazudik és valóban nem tud most válni, és nem csak szórakozik.

Nem szeretnék kiábrándulni emberként sem belőle.

2021. márc. 23. 22:16
 40/107 anonim ***** válasza:
100%
Nem is emberként kell kiábrándulni, hanem férfiként. Szerintem jobb az elején véget vetni mindennek, eléggé úgy néz ki, hogy te simán belé tudnál szeretni. Nézd én nem mondom, hogy ő is hazudik de szinte mindig ugyan az a forgatókönyv. Megy a sírás, hogy otthon rossz, nem tud elválni, stb. A vége meg ritkán sül el úgy, hogy a harmadik fél ne szemét sz.rként jöjjön ki a dologból.
2021. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!