Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
 61/107 anonim ***** válasza:
90%

"Miért kezdett akkor velem? " Mert szexre van szüksége.

"És ha otthon nincs szex, az milyen házasság? " Hosszú, nagyon hosszú.

Vagy ahol az idő során nem együtt változott a szexuális étvágyuk.

Vagy ahol még szeretik egymást, de szexuálisan már nem igazán kívánják azt, amit az elmúlt sok-sok évben kaptak, ugyanazt és ugyanazt mindig. Mert egy idő után már nem lehet mit újítani. És ebben a verzióban nem is feltétlen a másikat nem kívánják, hanem egyszerűen már monoton és vágynak valami újra.


Minden rosszindulat nélkül kérdezem, hány éves vagy, és milyen hosszú volt az eddigi leghosszabb kapcsolatod?


#57

2021. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 anonim ***** válasza:
90%

Igen, mindenképp menj bele. 😄

Miért mit gondolsz mire kellesz neki? Meg is mondta.

2021. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 A kérdező kommentje:

Valaki megmondaná nekem, hogy akkor miért van valaki a párjával, ha ilyen rossz a szexuális életük? Értem a sok év, meg minden, de így élni jó?


Komolyan kérdezem, bár elkanyarodtunk már a kérdésemtől

2021. márc. 24. 11:50
 64/107 anonim ***** válasza:
90%
63: A hosszú kapcsolatok/házasságok nagy része ilyen, együtt tartja őket a gyerek, a hitel, a ház, a vagyon, vagy épp a pénztelenség. Nem olyan nagy kérdés ez, sokan benne maradnak a rossz kapcsolatban, mert egyedül nehezebb lenne. Persze, hogy nem jó így élni, de kevés ember akar igazán változtatni, aki mégis, az meg is teszi.
2021. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert nem akar hétvégi szülő lenni. Nem akar nem tud egy házat fenntartani stb... Majd egy 20 éves kapcsolatban másképp látod, mert most csak a szexre fókuszálsz, pedig nem csak az van hidd el.
2021. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
88%
Te szexszel akartál kapcsolatot fogni? Mert nekem ez jön le az egészből. Tévúton jársz. A szex csak egy része, sokkal fontosabb értékek vannak egy kapcsolaban. Ez az amit nem fogsz megérteni, mert nem volt még hosszútávú kapcsolatod.
2021. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 A kérdező kommentje:

64. Köszönöm, érdekes volt olvasni.

65. Értem, kb. ugyanaz mint 64. Köszönöm

66. Dehogyis. Volt hosszabb. Én is örülnék, ha szingli lenne

2021. márc. 24. 12:20
 68/107 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező. Ha valaki a szexre törekszik, a jó szexre, akkor szexkapcsolatot tart fenn.

Aki szeretetre, törődésre, gondoskodásra, odafigyelésre...értve ezeket oda-vissza, tehát egy szerető társra, akkor beszélünk párkapcsolatról. Házasságról. Hosszú, tartós házasságról.

2021. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
82%

Van amikor egy életet felépítesz a másikkal azt nem hagyod el minden csip-csup dolog miatt. A szex is átértékelődik főleg gyerek mellett. És van akinek annyi veszteni valója lenne, hogy nem éri meg borítani. Erre jó a szerető.


Igazából te nagyon egyszerűen meg tudod állapítani, hogy téged akar vagy csak a feleség mellett egy kis epizód lennél maximum. Nem adod meg neki ami kér. Ha megkapja a szexet és csak ennyit kér belőled, akkor neki megérte. De ha te kikötöd, hogy csak akkor tudsz vele kapcsolatot elképzelni, ha felvállal mint nőt, és ezt meg is lépi, akkor mint nő érdekelted. És nyugodtan alszol.

2021. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
100%

"És ha otthon nincs szex, az milyen házasság?"


Majd 20 év házasság után megtudod.

2021. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!