Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
99%
De, lehet, hogy rossz, de annyira nem, hogy helyette téged válasszon. Ajánlom, hogy ne menjél bele, mert csak te fogsz sérülni a végén.
2021. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 A kérdező kommentje:

1. Igen köszönöm. Én is úgy érzem, mert elég szimpatikus. De nem rossz embert látok benne. Ezért kérdezem.

Mit jelent a nem annyira rossz? Lehet egy házasság félig rossz? :)

2021. márc. 23. 16:35
 3/107 anonim ***** válasza:
98%

Nézd két kapcsolatot kell fenntartani, ahol az egyik partner nem tud a masikról, tehát a férfi már itt biztos hazudni fog.

A kérdés az, hogy akkor feléd mi kötelezi őt arra, hogy veled korrekten viselkedjen?


Ez kicsit olyan, hogy ha egy emberről tudod, hogy lopott akkor van-e bizalmad ahhoz hogy beenged a házadba? Rajtad áll.

2021. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
1%
Igen, a férfiak hazudnak, mi meg ezért szeretjük őket.
2021. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:

3. Értelek, természetesen nem tudja gondolom a felesége. Mindösszesen beszélgettünk eddig, azt mondta meg szeretne ismerni.

Nem csúfolódik a feleségén, és nem is beszél róla sokat. Csak annyit tudok, hogy magányosnak érzi magát, és állítólag még sosem tett ilyet.


Tudom, hogy sablonosnak hangzik, csak nem tűnik egy csaló gazembernek.

2021. márc. 23. 16:39
 6/107 anonim ***** válasza:
89%

Hát akkor nyílván a nyílt házasság sem lesz megerőltető a számára és addig te is tudod használni amíg nincs jobb.


Vagy a felességgel már nem akarja közölni, hogy mellette jó lenni tartani valakit hormonproblémákra?

2021. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
95%
Na és melyik tipikus dumával indokolja, hogy "most nem tud elválni"?
2021. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 A kérdező kommentje:

6...

7. Mivel egy kapcsolatból általában pont ugyanazon okok miatt, így szerintem mindegy is, hogy neked mit írok, mert már van válaszod


Köszönöm, férfiak véleményére lennék kíváncsi, akik voltak már ilyen kapcsolatban. Hogy hazudtak-e.

2021. márc. 23. 16:47
 9/107 anonim ***** válasza:
63%
Bár nő vagyok, de voltam azon az oldalon amikor együtt éltem a volt párommal kis ideig szükségből, és mellette ismerkedtem. Nem volt köztünk semmi, így bátran felvállaltam a "szeretőmet". Kézenfogva mentünk az utcán, bemutattam a családomnak, barátaimnak, nem volt titok. Tudott róla az exem, semmi okom nem volt eltitkolni, hiszen mi már lezártuk, csak épp egy helyen laktunk. Amint kicsit komolyra fordult az új párommal elköltöztem.
2021. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 A kérdező kommentje:

9. Köszönöm. Hát itt ilyenről szó sem lenne. Határozottan kijelentette, hogy nincs lehetősége válni és nem is akar, de nem a felesége miatt.

Sosem vállalna fel, viszont amiket mond ,azok őszintének tűnnek.

2021. márc. 23. 16:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!