Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A felettesem szeretője lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felettesem szeretője lettem, mit tegyek, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés

Nem feküdtünk le, de közel kerültünk egymáshoz. Újra és újra visszarántjuk egymást ebbe a helyzetbe, és nem látom a kiutat, hónapok óta ez megy. Le akarom zárni, de képtelen vagyok úgy dolgozni, mint ha mi sem történt volna.


Jöhet hideg, meleg, de az ésszerű megoldásoknak nagyon örülnék.



2020. dec. 5. 15:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettél a szeretője. Ha nem tudsz kilépni belőle, akkor csak egy új munkahely segíthet.
2020. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Eloszor meg kene tudatosan lekuzdeni a benned levo osztonlenyt. A felnotte valaskor ennek meg kellett volna tortennie, szoval kicsit lemaradtal ebben. Masodszor valts munkahelyet es ott viselkedj. Ez is a neveles resze, az ember megtanul viselkedni kulonbozo tarsasagokban. Tudja mit lehet es mit nem. Harmadik kommunikacio. A felnott ember el tudja mondani, hogy mit akar es mit nem, hamarabb, mint befekudne a masik agyikojaba. Legalabbis ezt gondolna az ember, de annyi ilyen kerdes van, hogy ebben mar nem vagyok biztos.
2020. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom te vagy a nő,azt tanácsolom értékeld magad,egy státuszba szerettél bele és nem az emberbe.Sokkal többre vagy hívatott,mint másodhegedűsnek.A döntés a kezedben van.
2020. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
2: Nem feküdtem az ágyába, nem feküdtünk le. Egyébként sem vagyok ösztönlény, évek óta nincs senkim, szex sem.
2020. dec. 5. 15:39
 5/28 A kérdező kommentje:
3: Igen, én vagyok a nő. Köszönöm, próbálom tudatosítani magamban. Szerinted is csak a munkahely váltás hozna megoldást?
2020. dec. 5. 15:41
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy a szeretője.
2020. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%
Ertettem elsore is, hogy nem fekudtel le vele. De lathatoan nem tudod megmondani neki, hogy eddig es ne tovabb. Az ilyenekbol szoktak lenni, hogy egyszer csak az agyaban talaltam magam es hasonszoru onfelmento dumak. Azert van a kicsi szad, hogy megmond neki, hogy tipli, nem fogsz csalados ferfival kapcsolatba kezdeni. Oly nagyon fel vagy haborodva, mikozben nulla olyan tudatossagot mutattal fel, amit felnott letedre mar alapnak kene lenni. Ilyenkor nezz korbe, hogy masok hogy hajtjak el a nyalat csorgato fonokot ugy, hogy a fal adja neki a masikat. Te most azert vagy nehezebb helyzetben, mert eddig szepen csusztal ala csak mostanra lett kellemetlen. Ezt ugy hivjak kovetkezmeny. Allj a sarkadra, legy hatarozott es zard le egyszer es mindenkorra. Milyen mas tanacsot vartal? A munkahelyvaltas is egyfajta megoldas, elmenekulsz a szegyened es problema elol. Felnott ember azert meltosaggal tudja kezelni az ilyeneket. Ra se kerdezek a korodra, mert en szegyenlem magam miatta.
2020. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
Már hogy lennél a szeretője, ha nem feküdtél le vele? Hány éves vagy, 12?
2020. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
3as vagyok ,igen válts,nem ez a helyed,többet érdemelsz és tanuljaz esetből.Soha ne légy szerelmes egy státuszba,az embert nézd.Hajlamosak vagyunk beleszeretni olyanba akit többnek nézzünk,közbe ugyanolyan ember csak felruházzuk olyan dolgokkal ami belőlünk hiányzik.Lépj,ne légy szerető,megalázó,itt a jel nem ez a helyed.
2020. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező: "...évek óta nincs senkim, szex sem."

Anyám segíts!!!

Nem tudhatom hogy hány éves vagy, de hogy nem vagy egészséges/normális az biztos!

Aki évek óta nem szeretkezett, és csak epedezik, az maga alatt vágja a fát...

Szegény gyermekem, hát hogy is lettél a szeretője, ha nem dugtatok?

2020. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!