Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A felettesem szeretője lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felettesem szeretője lettem, mit tegyek, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés

Nem feküdtünk le, de közel kerültünk egymáshoz. Újra és újra visszarántjuk egymást ebbe a helyzetbe, és nem látom a kiutat, hónapok óta ez megy. Le akarom zárni, de képtelen vagyok úgy dolgozni, mint ha mi sem történt volna.


Jöhet hideg, meleg, de az ésszerű megoldásoknak nagyon örülnék.



2020. dec. 5. 15:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

10: Nyugodj meg, teljesen egészséges nő vagyok. Azért vagyok így, mert csak a szex nem kell, és kapcsolatot nem kerestem, az ismerkedésekből nem lett komoly, mert nem éreztem azt, amit kellene. Nála viszont érzem, mégpedig nagyon.


Nem tudtam, hogy csak akkortól szerető valaki, ha konkrétan lefekszenek egymással a felek. Az apró kedveskedések, csók, miegymás nem számít annak?

2020. dec. 5. 17:32
 12/28 anonim ***** válasza:
44%

"Nem feküdtem az ágyába, nem feküdtünk le."

Állva csináltátok? Az sem rossz.

2020. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
36%
Nyugodtan lepippanthatod.Clinton ota tudjuk,hogy az oralis szex nem szex.
2020. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Furcsa ez a sok negatív vélemény. Pedig jól gondolodik a kérdező.. csak annyira korcs ez a világ hogy a normálisan gondolkodó nő a furcsa mindenki szemében.
2020. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
14: Furcsa, hogy te nem savazol. Mindenesetre köszönöm.
2020. dec. 5. 20:12
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

14-es vagyok.

Nagyon ritka, hogy a nő egy ilyen helyzetből jól jöjjön ki.

90% esélye van hogy egy kaland lennél a felettesednek.

Te ettől többet akarsz.

Ezt Te is nagyon jól tudod.

2020. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 dizelesgozgep ***** válasza:
62%

2-es meg még néhányan! Úgy ugattok-mert máshogy nem lehet nevezni- szegény nőnek mintha minden apró részletét ismernétek a sztorinak plusz lenne a róla egy komplet személyiség profilotok.


Ti sokkal éretlennebbek vagytok ezek alapján. Önreflexió sem lehet sok.


27/F

2020. dec. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17: Köszönöm az üzenetet és a tanácsot!
2020. dec. 6. 11:10
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen beosztásban vagytok? Miként a főnököd? Felesége van? Gyerek?
2020. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19: Mondhatni félig a főnököm. Igen van családja, gyerekei is. Ő csak kalandozni akar, viszont én beleszerettem.
2020. dec. 6. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!