Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A felettesem szeretője lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felettesem szeretője lettem, mit tegyek, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés

Nem feküdtünk le, de közel kerültünk egymáshoz. Újra és újra visszarántjuk egymást ebbe a helyzetbe, és nem látom a kiutat, hónapok óta ez megy. Le akarom zárni, de képtelen vagyok úgy dolgozni, mint ha mi sem történt volna.


Jöhet hideg, meleg, de az ésszerű megoldásoknak nagyon örülnék.



2020. dec. 5. 15:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%

"Házinyúlra nem lövünk!"

Ezt tartsd szem előtt, kérlek!

A szerelemmel nem tudsz mit kezdeni, mert az nem parancsra működik!

Próbáld el mással elfelejteni ezt a reménytelen szerelmet!

Pl. velem.

Belém 100% hogy nem leszel szerelmes!!!

De kielégületlen sem...:)

2020. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

21: Igen, egy életre megtanultam, hogy munkahelyen nem kezdünk senkivel.

Nem akarok senkit sem arra használni, hogy őt elfelejtsem.


Köszi a felajánlást, szexre öt perc alatt lenne tucat jelentkezőm, de írtam, hogy csak az nem kell.

2020. dec. 6. 19:03
 23/28 dizelesgozgep ***** válasza:
100%

Akkor tényleg tipli!!!

Te egyre jobban belezúgsz majd.

Ő meg egyre könnyebben rávesz majd emiatt egy kis kalandra...

Ördögi kör

2020. dec. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

22- oksi, vettem, nem akartalak lerohanni, pusztán csak jót szerettem volna neked (és lehet hogy magamnak is!:)))

Azt azért - az utolsó szó jogán - el szeretném mondani, hogy az öt perc nálam csak a vetkőzésre lenne elég...:)

Puszi!

2020. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszerűen csak megmondanád neki, hogy neked ez így nem felel meg, hiba volt belekezdeni és mindenki érdeke hogy itt és most véget érjen, szigorúan munka kapcsolat maradhat tovább, amennyiben ehhez nem tartja magát, a munkahelyedet veszélyezteti, mert kénytelen leszel felmondani. Esetleg még mondhatod, hogy megismertél valakit, barát de lehet több is, mert ő egyedülálló stb. és inkább ebbe az irányba mennél, értse meg.
2020. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 dizelesgozgep ***** válasza:
100%

Ez tök jó de érzelmileg ezt nem lehet lehet tartani.

Illetve acél önkontrol kell ami elég nehéz szerelmesen.

Ilyenkor minimális inger is elég.

2020. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hamarosan fel kell mondanom, mert én így nem bírom. Pedig szeretek itt dolgozni. Hiába mondom neki, hogy nekem ez így nem jó, nem akarom, olyankor végtelenül kedves és tapad. Nem tudom gyűlölni, mert szeretem. Utálom, hogy látnom kell, mert fáj a közelsége, és nem tudom normálisan lezárni, amíg egy helyen vagyunk.
2020. dec. 10. 20:34
 28/28 dizelesgozgep ***** válasza:
84%

Mindenképp menned kell.

Ugyan ez volt velem is, egyszerűen fájt látni de utálni nem bìrod.

Az még h direkt tapad ha kilépnél külön aljas dolog.

Kivéve ha ő is szeret. De ha csak akkor nagyon kedves mikor befejeznéd akkor nem ez a helyzet.

Igazából mindegy is csak a távozás lehet a megoldás

2020. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!