Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi hazudik a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hazudik a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Esetemben adott egy férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást. Elmondása szerint nagyon vonzódik hozzám, de többet nem akar, csak testiséget, viszont otthon már nagyon kevés ilyen örömben van része.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nem ismerem a feleségét és nem szeretnék olyan helyzetbe beleállni, ahol kiderül, hogy otthon minden működik, de az illető szeret játszani másokkal.


Szóval én őszintének látom, de sokat olvasgattam is, és sokan mondják, hogy mindig hazudnak. Nem lehetséges, hogy valóban rossz kapcsolatban van? El is mondta, hogy nem tudna most válni.


És ha jóban van mégis a feleségével, és úgy szeretné megcsalni, akkor ő hogy lehet jó ember otthon?


Ez csak érdeklődés lenne. Köszönöm.

Főleg férfiak válaszára lennék kíváncsi.


2021. márc. 23. 16:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
92%

Neked megfelel egy olyan férfi aki otthon hazudik? Miből gondolod, hogy neked igazat fog mondani? Azért, mert te más vagy?


Itt a példa. Igaz, én nő vagyok. Annó az ex férjem szeretője is meg volt győződve, hogy az exem csak nekem hazudott. Rámírt, meg akart győzni, hogy az exem őt szereti. A sokk után én bemutattam neki az ex férjemet. Az összes email címét átnéztem, tele volt társkereső regisztrációkkal. Egy pár társkereső oldalra pont akkor regisztrált az exem amikor éppen a szeretővel enyelgett. Sajnos napra pontosan vissza tudtam követni. Azok után már a szerető sem verte annyira a mellét.


Ne hidd el, hogy a te pasikád aki annyira rendes, minden szava igaz lesz. Ha otthon hazudik, neked is hazudni fog. A szavak csak szavak, de gondolom, nem győztelek meg. Majd, ha a bőrödön tapasztalod, akkor elhiszed.

2021. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, hogy miért feszegeted ezt a hazugság témát, ha minden rendben otthon, akkor nem keresne szeretőt. Az, hogy mi ennek az oka a te számodra részlet kérdés, hiszen nem hazudozik, megmondta, nem válik, veled csak dugni akar, az meg a jobbik eset, hogy nem is szidja neked az asszonyt, hanem inkább kerüli azt, hogy róla beszéljetek.
2021. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
33%
Mi mindketten házasok vagyunk, és nem hazudunk egymásnak. (Van szex otthon, és jó is.)
2021. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 A kérdező kommentje:

11. Pasikám?


12. Nem tudom mit feszegetek. Mivel egy kérdést tettem fel, így arra várok választ. De ahhoz képest, hogy csak férfiakat kértem, csak nők írnak


Kíváncsi lennék, hogy akik tudják, hogy mind hazudnak, ők sokszor voltak szeretők és mindig melléfogtak? Vagy sokszor voltak megcsalt feleségek?


Érdekes, hogy feltettem normálisan egy kérdést, és már ilyen válaszok jönnek: milyen duma, pasikád, nehogy azt hidd.

Kérdeztem, és olvasgattam ezen az oldalon és amikor férfiak írnak többnyire őszintének tűnnek, és amikor nők, ott csak ez megy.


Nem kérek több női véleményt. Olyan férfi válaszát várom, aki volt ilyenben.


Köszönöm

2021. márc. 23. 17:24
 15/107 anonim ***** válasza:
5%

Sok idióta elárult nő!! Nektek itt nincs szavatok! Ti vétettetek a kapcsolatotokbam azért vagytok ott ahol!

Kérdező! Élvezd a helyzetet!

2021. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vitát generálni, de pont azért kértem inkább férfiak véleményét, mert már a 11-es válaszoló igen erős éllel írt, és személyeskedett.

Objektíven mindent meghallgatok és megköszönök.

Bárki leírja, hogy vele hogy volt, megköszönöm.


De ilyen szúrkálós, sértődött válaszokat nem kérek. Ti sem ismeritek ezt az embert, így nem tudhatjátok igazat mond -e. Nem a "pasikám", egyelőre egy szimpatikus férfi.


Köszönöm, ha normális, és nem kötekedő válaszok jönnek, mert nyilván nem ismerünk mindenkit.


És természetesen jöhet negatív is. Elfogadom, ha egy férfi leírja, hogy ő bizony végig hazudozott.

2021. márc. 23. 17:34
 17/107 A kérdező kommentje:

13#Nem láttalak.

Szabad tudnom, hogy ha otthon jó a szex, miért kerestél mást is?

2021. márc. 23. 17:36
 18/107 anonim ***** válasza:
55%

#12-es vagyok és igen nő, most le fognak pontozni..

Évek óta vagyok szerető, még házasok se voltak, most meg már nagy gyerek van. Nekem soha nem hazudott, de soha nem is kérdeztem, hogy miért, semmi közöm a kapcsolatukhoz, és ezt mindketten szigorúan szem előtt tartjuk.

2021. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 A kérdező kommentje:
18#Nem sajnálod, hogy ennyi évig vele voltál és nem veled tervezett? Hiszen még házas sem volt? Ennek mi értelme volt így? Én nem ítélkezem, csak kérdezek
2021. márc. 23. 17:47
 20/107 anonim ***** válasza:
71%

Én nem személyeskedtem, nem tudtam, hogy olyan sértő lesz a pasikád megnevezés. Te érezted úgy.

Én csak leírtam, hogy ne gondold, hogy te kivételes vagy. Ha őszinteséget akarsz akkor inkább keress egy olyan férfit aki otthon is őszinte. Vagy te nem érzed az ellentmondást? Veled őszinte és otthon hazudik? Ez neked jó? Ez volt a lényege annak amit leírtam.

2021. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!