Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a családot válaszották ?

Figyelt kérdés

Ha évekig mással volt kapcsolatod, mert szexuálisan nem volt kielégítő odahaza.

Lebukás és békülés után, hogyan alakult otthon? Gyerekek vannak és félig kész ház.


Mennyi idő volt mire újból a feleséged kívántad, és mikkel terelted el a figyelmedet?

Helyre tudtátok tenni? Megérte? Sikerült a múltat lezárni?

Lehet hazudni a béke kedvéért? Nagy család van mindkét oldalról.



Vagy inkább válni kellett volna?


Lehet szidalmazni, de őszinte tapasztalatokat várok. Milyen házasság lesz az ilyen.


Mire lehet számítani?


42/F



2021. márc. 14. 16:22
 81/91 A kérdező kommentje:

78. no comment


79. Mintha a saját történetemet olvasnám :(


80. Nem tudom kivel hogy fog alakulni az élet, látod, ezt sosem tudhatjuk. De egy biztos: azért sosem fogok maradni egy kapcsolatban, mert úgyis ellaposodik a következő is. Egyrészről nem tudhatod, másrészről nem akarok így élni, inkább egyedül.



Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Próbálom megoldani, és jó volt kiírni magamból.

Szép estét!

2021. márc. 15. 18:45
 82/91 A kérdező kommentje:

69. Bocsánat ezt a kérdést nem láttam.

Mindketten szépek. De külsőleg különböznek, szóval nem a nejemet látom benne régről.

2021. márc. 15. 18:48
 83/91 anonim ***** válasza:
83%

78.vagyok

Azt írod, hogy no comment.

Te, aki évekig hazudtál a nejednek, aki kis gyerekekkel otthon volt és most is hazudnál, ha le nem buktál volna? Te írod, aki megalkuszik, mert anyagilag nem érné meg lelépni.

Nekem az ilyen gyáva pasik a no comment bocs. Megbis érdemled a sorsod.

2021. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 A kérdező kommentje:

83. Kedves 83. Merem remélni, hogy most már tényleg kiadtad a mérged, és jobban érzed magad.

Feleslegesen erőlködsz azon, hogy be akarod úgy állítani, mintha én nőztem volna, miközben a feleségem otthon sütött-főzött -takarított, és csak rám és a gyerekekre gondolt, mert ebből is látszik, hogy semmit sem tudsz az életemről.

Buta, rettenetesen buta, és felszínes gondolkodásra vall. Nem hiszem, hogy te valaha lettél volna hosszú kapcsolatban

És igen, anyagilag "nem éri meg".

Kedves 83-as szerintem te egyszerűen már vért izzadsz, hogy kiforgasd a történetet, vagy valóban el kell gondolkoznod azon, hogy érted-e a magyar nyelvet.

Szerény véleményem szerint megcsalt nő vagy, mert ilyen indulatokkal csak az lehet akit már megbántottak. És ezt őszintén sajnálom.

De újfent köszönöm a hozzászólásodat, bár értékes nem volt, remélem neked jól esett, és őszintén kívánom, hogy meg tudd ezt azzal beszélni, akire tartozik.

További szép estét, légy kedves ide többet ne írj, mert innentől tényleg nem reagálok.

2021. márc. 15. 19:00
 85/91 anonim ***** válasza:
56%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2021. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem vagyok megcsalt nő. 18 éves kapcsolatban, 2 kisgyerekkel és egy olyan párral, akiben megbízhatok és nem árul el ilyen módon. Bennem nincs harag, csak egyszerűen szánalmasnak tartalak, mint pasi és most megyek, megszeretgetem a párom, és hálát adok magamban, hogy nem ilyen nyomi, mint te. Itt be is fejeztem, kár volt az időmet pazarolni ilyen álszent, gyáva valamire, mert még pasinak se mondanálak.
2021. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyre szánalmasabb 86-os
2021. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
100%
79-es, mi az hogy kirakni a házból? Jó vicc.
2021. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
100%
54, mire vagy konkrétan kíváncsi?
2021. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
90%
A feleséged hamarosan elkezd pasizni!Csakhogy ne lepődj meg.😂
2021. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!