Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a családot válaszották ?

Figyelt kérdés

Ha évekig mással volt kapcsolatod, mert szexuálisan nem volt kielégítő odahaza.

Lebukás és békülés után, hogyan alakult otthon? Gyerekek vannak és félig kész ház.


Mennyi idő volt mire újból a feleséged kívántad, és mikkel terelted el a figyelmedet?

Helyre tudtátok tenni? Megérte? Sikerült a múltat lezárni?

Lehet hazudni a béke kedvéért? Nagy család van mindkét oldalról.



Vagy inkább válni kellett volna?


Lehet szidalmazni, de őszinte tapasztalatokat várok. Milyen házasság lesz az ilyen.


Mire lehet számítani?


42/F



2021. márc. 14. 16:22
 21/91 anonim ***** válasza:
100%

Bárhogy döntesz nem lesz jó. Ez egy ilyen helyzet. Testileg ott vagy érzelmileg nem. Ha meg a szeretőd mellett lennél akkor a gyerekek miatt lenne rossz.

15#

2021. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
71%
Igazából semmit nem teszek, nagyjából minden olyan, mint előtte. Csak úgy vagyunk és élünk egymás mellett. A másikat pedig nem tudom elfelejteni, de nem is akarom, mert csodálatos volt az a néhány hónap, amíg együtt voltunk. #14
2021. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
100%

#16 vagyok

#22 így vagyok én is,még pluszba amit irtam

2021. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 A kérdező kommentje:

20.Rendben, akkor gondold úgy, hogy felnőtt ember miután hosszú ideig istentelen nagyokat szexelt azzal a nővel, aki már egy nézésével is ....hmm, az megbánja, csak úgy magában. De rossz is volt az a szex...

Mutass egyetlen embert, aki sosem bukott be és megbánta az együttléteket.

De ez ne legyen légy szíves most visszatérő téma, mert én segítséget kértem, és nem kötekedőket. Köszönöm


21. Igen ebben sajnos teljesen igazad van, de olyan jövőkép van előttem, amitől depressziós leszek. Már a gyerekekbe és a munkába menekülök, olyankor boldog vagyok igazán.


22. És lehet így élni? Most őszintén. Felnőtt férfi létemre, már a sírás szélén állok. Mostantól kezdjek újra udvarolni és várjam a napot , hogy egyszer csak az a nő, aki minden felborított az életemben csak egy halvány emlék lesz?



Kíváncsi lennék ki szavazza itt le az őszinte válaszolókat...

2021. márc. 14. 18:59
 25/91 anonim ***** válasza:
65%
Mondhatnám azt hogy lehet, de csak azért, mert muszáj. Egyedül a gyerekek miatt vagyok boldog. Mennék szívesen, de nem tehetem meg 🤷‍♂️ #22
2021. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
85%
Közös hitel összetart. Remek.
2021. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom, én is voltam egyszer szeretője egy házas pasinak.

Ő sem boldog, hát ez van. De ő nem bukott le.

15,21#

2021. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 A kérdező kommentje:

25. Mennyi ideig voltál a másikkal? Feleséged mennyire partner, hogy jobbá tegyétek az egészet? Vagy ti is csak színészkedtek, és néha el is hiszed, hogy minden jó?


26. Ez a szomorú valóság. Szeretem a feleségem, ebben nem hazudtam, de már vágy nincs az irányába. Ezzel, ha felkötöm magam sem tudok mit tenni. Ő tudja a megcsalást, tud mindent, de nem érzékeli szerintem, hogy nagy a baj. De mondjuk nem is mondom ezt.

2021. márc. 14. 19:06
 29/91 A kérdező kommentje:
27. És te? Te boldog vagy?
2021. márc. 14. 19:07
 30/91 anonim ***** válasza:
100%
Te is pontosan tudod, hogy innentől nem lesz valami boldog a családi életed. Nem kötekedésből mondom, de kezdj hozzászokni az érzéshez. Csak ennyit tudsz tenni, ha válni nem akarsz. Esetleg később kevésbé érzed majd magadat nyomorúságosnak, ennyit tudok elképzelni.
2021. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!