Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a családot válaszották ?

Figyelt kérdés

Ha évekig mással volt kapcsolatod, mert szexuálisan nem volt kielégítő odahaza.

Lebukás és békülés után, hogyan alakult otthon? Gyerekek vannak és félig kész ház.


Mennyi idő volt mire újból a feleséged kívántad, és mikkel terelted el a figyelmedet?

Helyre tudtátok tenni? Megérte? Sikerült a múltat lezárni?

Lehet hazudni a béke kedvéért? Nagy család van mindkét oldalról.



Vagy inkább válni kellett volna?


Lehet szidalmazni, de őszinte tapasztalatokat várok. Milyen házasság lesz az ilyen.


Mire lehet számítani?


42/F



2021. márc. 14. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
92%
Semmi jóra.
2021. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:
1. Ilyenben vagy benne? Úgy érzed hazugság? Mit lehet kihozni belőle?
2021. márc. 14. 16:38
 3/91 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, hogy az ilyen kalandorka férfiakat nem fogadják vissza egyáltalán (férfiként írtam ezt).
2021. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:

3. Biztos, hogy nem férfiként írtad.

Kb. öt perce írtam ki a kérdést, és nem erre vagyok kíváncsi.

Vissza vagyok fogadva.

Előttem álló életre lennék kíváncsi.

És nem , nem kalandorka vagyok, semmit sem tudsz az életemről de már taposol.

2021. márc. 14. 16:41
 5/91 anonim ***** válasza:
85%

Azzal az emberrel akit évekig bántalmaznak” mert ez az, előbb utóbb úgyis kiderül, aközött a két ember között jó” meg nagyszerelem” meg kicsi sem lesz nagyon soha...

gyerekek miatt nyűglődhettek ti tudjátok, ha továbbra is bele tudsz nézni a feleséged szemébe ezek után...

igen, voltam ilyen helyzetben (nem volt gyerekünk) hasonló problémák álltak fent.. őszintén? Soha nem tudtam utána megkívánni se szexuálisan, se sehogyse a páromat.

Csak volt, ha nagyon kellett.. ez az érzés teljesen más. Közöny.”

Hosszú évek teltek el mire le tudtam állni a partnerváltogatással, de én nem tudtam belenézni a szemébe egy idő után...

ha egy kapcsolat elér egy bizonyos szintet... szerintem felesleges erőltetni ha x év alatt nem javult, akkor az már nem is fog.

2021. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
73%

Ha őszintén megbántad volna amit tettél és komolyan ezerrel tepernél, hogy helyrehozd a dolgokat, visszanyerd a bizalmat, akkor azt mondanám, hogy van esély. De így? Nem bánsz igazán semmit, max azt hogy lebuktál. Így előbb utóbb, ha lenyugodnak a kedélyek és újra nyeregben érzed majd magad, ugyan úgy meg fogod csalni. És megint ki fog derülni. Már csak azért is, mert biztos lehetsz benne, hogy mostantól a nejed száz szemmel figyeli majd minden rezdülésed.

Szóval nem értem, ha nem már szereted a feleségedet mi a francnak bohóckodsz? Így még neki is lenne esélye olyan párt találni, akit nem csak a félig kész ház érdekel.

2021. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Te a megcsaló, vagy a megcsalt vagy?

Érzelmileg én máshol voltam, de nem tudnék most független lenni.

Nem gyávaság, ez a nagy valóság, hogy egyikünk sem tudna.


Elvagyunk, néha jóban is, de úgy érzem, hogy mi ebből maximum egy egymás mellett élést tudunk kihozni. Furcsa mód, mintha a párom jobban akarná, és én nem tudom mit kéne tennem.

Sosem akartam bántani, de évek alatt megkopott minden, és őszintén, ő sem tett semmit. Nem terveztem semmi ilyet.

Viszont emberként rettenetesen szeretem, ő a gyerekeim anyja, és minden fillérünk, hitelünk közös.

2021. márc. 14. 16:53
 8/91 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os


Megcsalást senki sem bán meg, ezt jegyezd meg. Megcsalást követő lebukást bánnak meg. Szóval bárki mondta neked, hogy létezik olyan, hogy a megcsalást bánták meg, hazudtak


Ilyen savazós válaszokat nem kérek, köszönöm. Lehet mondani véleményt , de kulturáltan. Nem bohóckodom, és örülök, hogy neked egy félig kész ház nem számít, sajnos az a helyzet, hogy egyikünk sem tud máshová menni.


Minek színészkedjek? Nem erre vágytam.

Nem ezért házasodtam, nem ezt terveztem. Másfelé sem terveztem az érzéseket.

Tudnád hányszor zártam le azt a kapcsolatot, és próbáltam a feleségemben keresni a szerelmet. Nem ment

Ha figyelmesen elolvastad, tud róla

2021. márc. 14. 16:58
 9/91 A kérdező kommentje:

És még valami:

jó otthon. Jó, mert ott várnak a gyerekeim és rengeteg emlék. Még mielőtt valaki belekezd, a nejem nem cselédként van tartva. Mindent közösen csinálunk.

Szimplán egy dolog hiányzik de nagyon: a szerelem.

Nem akartam szerelmes sem lenni, de így alakul.


Ezért lennék kíváncsi azokra, akik ebben a cipőben jártak, járnak, hogy ha máshol vannak lelkileg, hogyan zárják le, ha tudják és így megéri -e...

2021. márc. 14. 17:00
 10/91 lizzi77 ***** válasza:
100%
Nincs rá jó válasz, mert vagy az egyiket választod, vagy a másikat, és majd 40 év múlva kiderül, hogy boldog voltál-e.Én olyanról még nem hallottam, hogy újra beleszerelmesedsz valakibe, akivel nap mint nap együtt vagy. Olyat igen, hogy szerették egymást, de valamiért nem maradtak együtt, telnek az évek, az érzések szunnyadnak, aztán összejönnek újra, és felszínre jönnek.Hogy is mondják:csak azt tudod megbánni, amit nem tettél meg?
2021. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!