Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a családot válaszották ?

Figyelt kérdés

Ha évekig mással volt kapcsolatod, mert szexuálisan nem volt kielégítő odahaza.

Lebukás és békülés után, hogyan alakult otthon? Gyerekek vannak és félig kész ház.


Mennyi idő volt mire újból a feleséged kívántad, és mikkel terelted el a figyelmedet?

Helyre tudtátok tenni? Megérte? Sikerült a múltat lezárni?

Lehet hazudni a béke kedvéért? Nagy család van mindkét oldalról.



Vagy inkább válni kellett volna?


Lehet szidalmazni, de őszinte tapasztalatokat várok. Milyen házasság lesz az ilyen.


Mire lehet számítani?


42/F



2021. márc. 14. 16:22
 71/91 Ollókezű Edward ***** válasza:
78%
Kérdező, miért nem tudsz külön menni? Keveset keresel,vagy kevés maradna a gyerektartás után a fizetésedből? Szüleidhez nem tudnál átmenetileg menni addig, amíg össze nem szeded magad? Könnyen kerülhetsz cseberből vederbe, ha a feleséged dönt úgy, hogy kidob. Ez is benne van a pakliban. Amúgy szerintem semmi tisztelnivaló nincs abban, hogy otthon szenvedsz, miközben másra csorog a nyálad.
2021. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:

71. Senki sem mondta, hogy tisztelj, bár nem árt empátiával lenni, de persze ezt sem muszáj. Nem csorog másra a nyálam, ilyen szintre nem szeretném degradálni ezt a történetet. Nem -mindig -szenvedek otthon.

Nincs hova menni, és igen, nincs miből, mivel pénz házban, ill. gyerekekre megy.

Ha a feleségem úgy dönt, hogy válik, talán közös megegyezés lesz. Még lehet úgy járnék jól

2021. márc. 15. 17:09
 73/91 anonim ***** válasza:
36%
Kedves kérdező, én is írtam már egy pár választ a kérdésedre, ugyanebben a cipőben járok, tudom hogy mit élsz át. Az a gond, hogy olyanok próbálnak legtöbbször "segíteni" akik nem jártak soha ebben a cipőben. Úgy, hogy nincsenek ilyen helyzetben, soha nem fogják tudni, hogy ez miről szól és mivel jár.
2021. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 Ollókezű Edward ***** válasza:
89%
Ha a ház eladható a jelenlegi állapotában, akkor felezitek, oszt' csókolom. Vagy a bíróság felezi. Azért az márvalami lenne. Amúgy beszéltél is valaha a feleségeddel, hogy ő már kevés neked?
2021. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
83%

#16,32,66 v.

Igen,kérdező,itt túlsúlyban van a női vélemény,pedig én mint nő szeretnék többet tudni a férfi oldalról is,mert érdekel,kiváncsi vagyok,ahogy tegnap is irtam.

Talán most bepofátlankodok egy kérdéssel,bocsánat kérdező,talán valamelyik férfi tud választ adni,miért tart még szem előtt és ír a házas férfi mikor 1,5 éve nincs testi kapcsolat csak szem előtt tartás. Nem tudok rájönni! Segítene valaki megérteni vagy itt a válasz előttem csak nem látom?🙂

Kérdező,nekem sokat segített a kerékpározás akkor csak a hajtás és a táj foglalt le,de addig is volt egy kis kikapcsolás egy darabig.

2021. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 A kérdező kommentje:

73. Köszönöm. Elmondhatom, hogy ennél nehezebb helyzetben még nem voltam,és egy perce sem önfeledt öröm.


74. Légy olyan kedves és ezt a stílust ne itt. Feleségem nem kevés, sosem volt az, ez rá nézve is sértő. Nem illünk össze ennyi év után. Mint írtam ez egy épülőfélben lévő ház, és ebben az állapotban nem ér annyit amennyit beletettünk. És ha el is adnánk, őt tegyem egy kis garzonba (mert kb. annyi maradna) a gyerekekkel?


75. Sajnos nem tudom a választ a kérdésedre, neked kell tudnod, ismerned, hogy az illető milyen ember. Olyan, aki szeret játszani, vagy úgy érzed, hogy megérintetted? Lehet ő is ilyen helyzetben van, de lehet játszik. Tudod ahány élet, annyi sors, tudni kéne, hogy mi tartja a párja mellett.

Nálunk egyértelmű volt a lakhatás és a gyerekek, csak vártuk a csodát.


Kerékpározás jó ötlet, köszönöm :)

2021. márc. 15. 17:43
 77/91 anonim ***** válasza:
73%
#75 nem tudom hogy miért ír még mindig neked, mondjuk nálam is így van, csak az én esetemben a lányzó próbálja még mindig tartani a kapcsolatot, pedig tudja hogy mi a helyzet, tudja hogy a közeljövőben nem tudok szabadulni 🤷‍♂️
2021. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, ezt a, hogy tiszteled a feleséged szöveget ne legalább. Igaza van a 74.-nek. Te hazudtál neki és megcsaltad. Most sem mersz elé állni és elmondani, hogy milyen állapotban vagy, ráfogod a gyerekekre és egy félig kész házra a nyomorod. Nem hiszem, hogy ha ezt a kérdést látná a nejed, veled akarna maradni. Legalább az áldozatot ne játszd el. Valamiért gyereket vállaltál és házépítésbe kezdtél a feleségeddel. Igen, megváltozhatnak az érzelmek, akkor vagy meg kell próbálni helyrehozni és nem félremenni, vagy el kell válni, még ha nehezebb is lesz és új életet kezdeni.
2021. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom van hasonló helyzetben.

Ahogy ő fogalmazott, meghúzza magát otthon, hogy békén hagyja a neje, aki kiakarta tenni a házból ( ami közös)amikor rájött, van harmadik.

Barátként mellette állunk,de látjuk, mennyire kedvetlen, árnyéka önmagának. Teljesen eladta a lelkét egy hiteles házért, nagyszülők, látszat kedvéért.

2021. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a választ a 68-ra!

Hát igen, honnan lehetne tudni, hogy idővel kinek milyen elképzelései, vágyai lesznek.

Ugyanakkor az is elképzelhető, hogy a volt szeretőddel ha együtt élnétek, vele is lenne gond egy idő után.

2021. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!