Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a családot válaszották ?

Figyelt kérdés

Ha évekig mással volt kapcsolatod, mert szexuálisan nem volt kielégítő odahaza.

Lebukás és békülés után, hogyan alakult otthon? Gyerekek vannak és félig kész ház.


Mennyi idő volt mire újból a feleséged kívántad, és mikkel terelted el a figyelmedet?

Helyre tudtátok tenni? Megérte? Sikerült a múltat lezárni?

Lehet hazudni a béke kedvéért? Nagy család van mindkét oldalról.



Vagy inkább válni kellett volna?


Lehet szidalmazni, de őszinte tapasztalatokat várok. Milyen házasság lesz az ilyen.


Mire lehet számítani?


42/F



2021. márc. 14. 16:22
 31/91 anonim ***** válasza:
85%
Öt hónapig tartott a viszony, ennek már több mint két éve. Párom partner lenne abban, hogy jobb legyen, én nem vagyok benne igazán partner, mert nem érzek már úgy iránta. #25
2021. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
63%

#16 vagyok

Én nem bántam meg.

De azért örülök,hogy "megismerhetem",olvashatom a férfi lelkivilágát lebukás vagy a nélküli esetben. Nektek is nehéz,ha még nem is mutatjátok ki a környezetnek.

Végre vannak olyan válaszok amik nem felszínesek.

Nagyon fárasztó már csak azt hallani,olvasni,hogy mekkora sz@r férfi/nő aki ilyet csinál titokban,ítélkezni,sárt dobálni könnyebb,mint belegondolni okokba,miért történt mindez.

Igaz nő vagyok,de mindig két oldalról nézem a dolgokat,mégha az élet teljesen mást diktál amit valójában szeretne az ember.

2021. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:

30. Nem veszem kötekedésnek, megoldást keresek. Érzem én, hogy ez így nem oké, de mégis reménykedem, hogy nem ez marad.

Minap az anyós nálunk volt (aki a világ legtündéribb embere egyébiránt) és pont valami gyerekkori balesetét hozta fel, mire áttért a téma az anyaságra. Egy szörnynek éreztem magam, hogy a feleségem, aki kihordta a gyerekeinket, nem ezt érdemli. De már nem tudom mit tegyek, nem tudom megerőszakolni magam.

Minden jó lenne az életemben, ha a szerelem nem hiányozna

2021. márc. 14. 19:15
 34/91 anonim ***** válasza:
82%

Én fejeztem be a kapcsolatot, mert lelkileg nem lettem volna elég erős, új gyerek csok miatt, ilyenek. Így én elengedem ezt a dolgot, csak egy szép emlék maradt.

27#

2021. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:

31. És két év után sem felejtetted le. Nagyszerű, hát szép kilátásaim vannak :(


32. Igen, elkeserítő hány ember van hasonló cipőben.

Én, hogy nem is beszélhetek róla senkinek, felemészt. Ezért írtam ide, névtelenül.

Én is megköszönöm, ha nem dobálnak sarat, bár kaptam azt is. Bárcsak egyszerűbb lenne minden. Nem vagyok rossz ember, ez biztos. Sosem terveztem semmi ilyet sem, az is biztos. Fájdalmat sem akartam okozni.

De hogy a legnagyobb vesztes én leszek, az is borítékolva van, ahogy látom

2021. márc. 14. 19:20
 36/91 anonim ***** válasza:
85%

33.

Szerinted a feleségednek ez jó, hogy kínlódsz mellette? Ha a párom így érezne, én kérném, hogy menjen. Nem a gyerekeidet hagyod el, hanem a feleséged. Azonkívül bocs, de mikor titokban találkozgattál a nővel, a gyerekeidre nem gondoltál, hogy mit kockáztathatsz. Szerintem szimplán egy gyáva alak vagy, meg is érdemled. A gyerekeid 1-2 év és már kirepülnek, te meg így jártál.

2021. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
70%

#16,32 vagyok

Én se beszélhetek. Magamba folytom,de a férfit se kell félteni🙂,mert mindig ír,eszében vagyok,de a viszonynak 1,5 éve vége,mert szakitott érzési voltak(vannak)felém. Mi lesz,mi nem nem tudom,hogy még tartja a kapcsolatot beszélgetés formájában.

2021. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 A kérdező kommentje:
36. Remélem ettől nyugodtabban alszol. Köszönöm a hozzászólásodat, értékes volt.
2021. márc. 14. 19:31
 39/91 anonim ***** válasza:
39%
Nehéz lenne elfelejteni, és mint írtam, nem is szeretném elfelejteni azokat az élményeket. Egyébként mi is tartjuk írásban a kapcsolatot. #31
2021. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 A kérdező kommentje:
37. Értem,sajnálom. Mi nem kommunikálunk, próbálom kiütni a fejemből
2021. márc. 14. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!