Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemeltem? A biztos pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem? A biztos pasi helyett a bizontonytalant válaszottam de Ő is elment töllem!

Figyelt kérdés

2 fiúba voltam szerelmes és végül azt választottam akit kevésbé érdekeltem akibe nem voltam biztos nem tudtam,hogy szeret e....

Mikor lehetett mindig együtt voltunk tobbet volt velem mint a szüleivel jól elvolunk,nagyon jól.Ma megmondtam neki,hogy válltoztatni akarok,komolyitani a dolgon(mivel még nem jártunk) és ha nem válltoztat akkor többet nem talállkozunk,Ő ezt szakitásnak vette de én nem akartam szakitani csak azt,hogy legyen velem....amilyen makacs tudom,hogy többet nem fogunk beszélni...nagyon rossz elvesziteni őt...


2010. febr. 23. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Remélhetőleg megtanulod a leckét, miszerint járt utat...
2010. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
két szék közé a földre estél! ez ennyi. megérdemelted
2010. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor gyorsan próbáld meg az egyiket elcsípni.
2010. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Most, hogy van időd, vegyél néhány helyesírási leckét.
2010. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!