Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a családot válaszották ?

Figyelt kérdés

Ha évekig mással volt kapcsolatod, mert szexuálisan nem volt kielégítő odahaza.

Lebukás és békülés után, hogyan alakult otthon? Gyerekek vannak és félig kész ház.


Mennyi idő volt mire újból a feleséged kívántad, és mikkel terelted el a figyelmedet?

Helyre tudtátok tenni? Megérte? Sikerült a múltat lezárni?

Lehet hazudni a béke kedvéért? Nagy család van mindkét oldalról.



Vagy inkább válni kellett volna?


Lehet szidalmazni, de őszinte tapasztalatokat várok. Milyen házasság lesz az ilyen.


Mire lehet számítani?


42/F



2021. márc. 14. 16:22
 11/91 anonim ***** válasza:
100%
Nyomorult életed lesz. 2 gyerekes anyaként mondom, hogy nem maradnék ilyen kapcsolatban. Egyik oldalról sem akarnám ezt.
2021. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 A kérdező kommentje:

10

Őszintén anonimként elmondhatom, hogy ha egyszer válok, soha többet nem házasodom meg.

Szeretem a feleségem, de be kell valljam, nem szerelemmel.


Nem szeretnék úgy választani, hogy a két nőt összehasonlítom. Feleségemmel összeköt a sok év, és a közös gyerekek. Ezt szerintem ő is tudja, de úgy látom mintha abban hinne, hogy így most jó lesz nekünk, hogy kiderült és maradtam.


Természetesen szeretném a legjobbat kihozni ebből az egészből. Egyszerűen nem tehetem meg, hogy válok, mert én nem szeretném csak egy héten egyszer látni a gyerekeimet és hova adnánk el egy félig kész házat?


De részemről ez már nem tűz, ez megszokással vegyes szeretet, és el-elkap néha a jó érzés, mikor épp mondjuk békében ebédelünk, hogy de jó is nekünk, de amint egyedül leszek és lesz időm magamra, úgy érzem, hogy a másik nőnél van az a boldogságom, amit férfiként megkaphatnék. Úgy érzem megtör az egész belülről.

2021. márc. 14. 17:50
 13/91 A kérdező kommentje:
11. Már most nyomorultul érzem magam. És közben meg minden rokonlátogatásnál, anyósnál, közös ismerősnél mosolygok mint egy idióta
2021. márc. 14. 17:52
 14/91 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem lesz már olyan mint előtte volt, írom ezt úgy, hogy én le se buktam, csak majdnem, igazából csak sejtette párom. Azóta igazából csak élünk egymás mellett, szintén gyerekek, meg néhány milla hitel. Válni nem is tudnánk, mi akkor mindenki éhen halna 🤷‍♂️
2021. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
100%

ez megszokással vegyes szeretet, és el-elkap néha a jó érzés, mikor épp mondjuk békében ebédelünk, hogy de jó is nekünk, de amint egyedül leszek és lesz időm magamra, úgy érzem, hogy a másik nőnél van az a boldogságom, amit férfiként megkaphatnék. Úgy érzem megtör az egész belülről.



Te is leírtad, így fogod élni az életed. A feleséged azt hiszi győzött, pedig csak a kényelem miatt maradtál, mert ez az. Boldogok nem igen lesztek, de el lehet így vegetálni, akkor ha félre tudod tenni azt hogy milyen amikor egy nő úgy néz rád, a férfit látja benned.

2021. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok,ne haragudj,hogy én is hozzászolók. Én se buktam le. De totál más minden. Szex teher,barátként nézek rá. Fizikailag itt vagyok,de én nem. Nagyon káosz az egész,nem tudom mikor normalizálódik.

Lelkileg terhelő.

2021. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
82%

Hármas voltam és de, férfiként írtam.

Az, hogy erről Kérdező mit gondol (mert világképébe nem fér bele hogy egy férfi elítélheti a kalandorságot-hűtlenséget-megcsalást) nem foglalkoztat, önmagát minősíti.

2021. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező: ha nem szeretted szerelemmel, miért hazudtál neki szerelmet?
2021. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:

14. Köszönöm. És elárulod, hogy mit teszel azért, hogy otthon jobb legyen?És mivel tudod elfelejteni a másikat?


15. Sajnos ezzel beletaláltál. Valóban olyan érzésem van, hogy a feleségem ezt valamiféle győzelemként éli meg. Nem értem. Nem kényelemből. Sajnos tényleg nem tudunk külön menni, de nem is szeretném elmondani neki, mert nem is érzem mindig így. Olyan tudathasadásos dolog ez. Mintha egyik pillanatban minden jó lenne, pl, mikor közös-gyerekes program van, és utána meg mikor együtt vagyunk csak ketten, akkor változó. Érzem, hogy szeretem, mert tényleg szeretem, de úgy érzem, hogy ez nem elég ez a kötődéses szeretet egy szerelemhez. Ráadásul a másik fél igen sokat jár még mindig az eszemben. Olyan érzésem van, hogy cserbenhagytam


16. Köszönöm hogy hozzászóltál. Lelkileg egy nyomorék vagyok. Már nem tudom mikor hogy kelek fel egyáltalán. Nem vonzódom a nejemhez és az az igazság, hogy már a szeretőm előtt is más volt köztünk minden. Ő úgy élte meg, hogy ha van szexhez kedve, akkor jó, és nulla kreativitás. Pedig próbálkoztam, sokat, sokszor.


17. Írj még nyugodtan, nagyon meghat, hogy leírod még százszor, hogy megvetsz. Vess, jó étvágyat hozzá.


18. Kinek hazudtam szerelmet?

2021. márc. 14. 18:44
 20/91 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező: szerintem kissé egocentrikus vagy az olyan kijelentésekkel, hogy "megcsalást senki sem bán meg", "a lebukást bánják meg", nem tudhatod: más miképpen érez, gondolkodik.
2021. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!