Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a családot válaszották ?

Figyelt kérdés

Ha évekig mással volt kapcsolatod, mert szexuálisan nem volt kielégítő odahaza.

Lebukás és békülés után, hogyan alakult otthon? Gyerekek vannak és félig kész ház.


Mennyi idő volt mire újból a feleséged kívántad, és mikkel terelted el a figyelmedet?

Helyre tudtátok tenni? Megérte? Sikerült a múltat lezárni?

Lehet hazudni a béke kedvéért? Nagy család van mindkét oldalról.



Vagy inkább válni kellett volna?


Lehet szidalmazni, de őszinte tapasztalatokat várok. Milyen házasság lesz az ilyen.


Mire lehet számítani?


42/F



2021. márc. 14. 16:22
 61/91 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
60-as: Nem biztos, lehet, hogy úgy van vele, hogy addig, amíg neki is jön valaki más, jó lesz a férj, aztán pedig dobbant egy olyan férfival, ki meg is becsüli és szereti is. Én legalábbis így csinálnám. Az lenne a legjobb, ha időközben a volt szeretőnek is akadna valaki más, és a férj nem tudna hozzá visszavitorlázni.
2021. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
100%
60: igen, en is ezt gondolom, barmennyire is faj a szivem. A feleseg szerintem a mai napig remenykedik, nyilvan ha be sem adta meg a parom a valast, azt gondolhatja, hogy kiszexeli magat (velem) a ferje, aztan ha megunta es elmulik nala a kapuzarasi panik, visszakonyorgi magat. Alkalmi kapcsolatai voltak, egyet be is mutatott a gyereknek de semmi komolyabb.
2021. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:

58. Igen egyedülálló.

Igen, volt szerelem. Nagy :) Gyerek utánra is tehetem, de inkább úgy mondanám, hogy ez egy folyamat volt. Neki mások az igényei, és bennem egyre nőtt a frusztráltság. Tudod erről hiába beszélgettek, nem erőszakolhatod a másikra magad. És szép lassan már nem is akarod, mert megszokod ezt az állapotot.


59. Őszintén irigyellek. Én nem félek a kor miatt, inkább, hogy ez egy tényleg olyan érzés, amit nem sűrűn éltem eddig át. És sajnos a feleségem egyáltalán nem érti. Ha feldobnám a nyitott házasságot, válást, egyszerűen nem tudná, miért. Ő még most is úgy érzi, hogy ez egy "kapuzárásos" kilengés volt. És sajnos engem nagyon megköt a lelkiismeret furdalás is, mert úgy érzem, hogy egyrészt össze is törném, másrészt száz, hogy a gyerekeket ellenem hangolná. Feleségem egy jó ember, bárcsak ne lenne. Csak hát, szerelem az már rég nincs, csak megszokás.


60. Én nem látok a történetükbe, de jóval több ez, mint fellángolás. És hidd el, ebben benne lenni, teljes elmezavar. Engem is felemészt a gyerek kérdés, holott tudom , hogy nekik sem jobb még úgy sem, hogy mi nem veszekszünk. Egyszerűen nem normális szülői mintát adunk át úgy, hogy mint két barát vagyunk egymás mellett, akik néha úgy tesznek, mint egy normális pár kifelé (pl. néha elmenni vacsorázni, moziba) De ha lépek, hát nem hiszem, hogy sok örömöm lesz benne.

2021. márc. 15. 14:54
 64/91 Ollókezű Edward ***** válasza:
90%
Kérdező: És ha a feleséged lép majd másik pasihoz? Nehogy azt hidd, hogy tuti fix 0 az esélye, csak mert már van gyereketek.
2021. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 A kérdező kommentje:
64. Most erre mit mondjak? Én nem tartom vissza
2021. márc. 15. 15:22
 66/91 anonim ***** válasza:
100%

Oké,rendben kérdező,most ebben a lelkiválságban is szendvedsz. De,ha egy kicsit össze szedted magad mik a tervek,van e B terv,úgy értem nem fogsz idők végezetéig szenvedni,látsz valami megoldást amit meg is tennél? B terv.


#16,32 vagyok

2021. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 A kérdező kommentje:

66. Bár látnék. Ezért is írtam ide, hogy hátha volt valaki hasonló cipőben, de csak arra jöttem rá, hogy ezt már rendbeszedni nem lehet. Mondjuk ez is hasznos infó volt. Olvasgattam már itt régebben, és mindig azt láttam, hogy olyan oldalról mint a feleségem, a többi hölgy mind arról számolt be, hogy újrakezdték és nem volt megbánás, de itt férfioldalról egészen mást látok.


Próbálom túltenni magam mindenen, de őszintén én még egyedül is élnék már, ha lenne hova és miből és nem lenne a gyerekek miatt félelemem.

Lehet az idők végezetéig fogok szenvedni. Szüleim is végigszenvedték egymás mellett az életüket. Szép példa ...


B. terv, ha mégis külön tudnánk menni, akkor válás és tiszta lappal. De esküvő soha többet, nem köszönöm. Sokan gondolják, hogy a másikat egy-két év után kiismerik, de kell jó pár év mire rájössz, hogy gyökeresen megváltozhat a társad. Ettől függetlenül hiszek abban, hogy igenis van mindenkinek egy társa

2021. márc. 15. 16:36
 68/91 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged eleinte tüzes volt és bevállalós és megfelelő?
2021. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néz ki a feleség,valamint a szerető férfi szemmel?
2021. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:
68. Feleségem az elején szerelmes volt, mint én. Egymásért odavoltunk, de valószínűleg én mindig nagyobb étvágyú voltam. És én maradtam ilyen, ő meg maradt olyan, és egyre olyanabb. És igen, gyerek után még kevésbé. Vártam, sokat vártam, de továbbra is mondom: rá nem erőszakolhatom magam és ha a szex is olyan, hogy jó-jó, de úgy érzed, neki pont elég, neked meg kevés és nem azért lesz lapos mert ugyanaz a nő, hanem mert ugyanaz a nyamvadt technika és semmi újításra, és semmi vadságra sem kapható és ehhez jön, hogy kevés és amitől heréltnek érzed már magad. Hát, nem túl vidám. De őszintén ez is vezetett a harmadikhoz , de az is, hogy vele kb. első pillanattól kezdve teljesen egyformák és teljesen különbözőek vagyunk, a legjobb értelemben, és minden amit tesz , vagy mond egy másik embert hoz ki belőlem. És ilyet még annak idején sem éreztem a feleségem iránt.
2021. márc. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!