Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik a családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a családot válaszották ?

Figyelt kérdés

Ha évekig mással volt kapcsolatod, mert szexuálisan nem volt kielégítő odahaza.

Lebukás és békülés után, hogyan alakult otthon? Gyerekek vannak és félig kész ház.


Mennyi idő volt mire újból a feleséged kívántad, és mikkel terelted el a figyelmedet?

Helyre tudtátok tenni? Megérte? Sikerült a múltat lezárni?

Lehet hazudni a béke kedvéért? Nagy család van mindkét oldalról.



Vagy inkább válni kellett volna?


Lehet szidalmazni, de őszinte tapasztalatokat várok. Milyen házasság lesz az ilyen.


Mire lehet számítani?


42/F



2021. márc. 14. 16:22
 51/91 anonim ***** válasza:
91%
És mit szólnál hozzá ha a feleséged zúgna bele valakibe?Mert előbb utóbb eljön ez a pillanat is...Egyébként ő hogy néz ki?
2021. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
89%
Az exszeretőd iránti érzés jogos. Tényleg cserbenhagytad. Konkrétan egy félkész ház fontosabb volt nála. Érdekel a saját boldogtalanságod, meg a feleségedé, aki elmondásod alapján semmit nem tett érted és a kapcsolatért, nem is tervezi. Csak a 3.félé nem érdekel. Nagy szerelem lehet.
2021. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
89%

Ezért nem szabad bele menni ilyenbe, jól kijönni ebből nem lehet.....

Van 1 jó mondás "egy kapcsolatért minden nap tenni kell".

Inkább tettél volna a házasságodért...... Tudom, utólag könnyű okoskodni, nem is az volt a célom, csak egy rövid gondolat menet. Mondom ezt úgy, hogy tapasztaltam én is ezt, el is váltam.

2021. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
100%

53

És mesélnél arról, hogy nálad hogy volt?

2021. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 A kérdező kommentje:

52. Tudom, de mint leírtam, nem ilyen egyszerű a képlet. Nem a ház fontosabb, de kB hajléktalan lennék külön jelenleg.


53. Ezt is leírtam. Minden nap tettem, tettünk. Egyszerűen mások lettünk. Neki elég így, nekem nem.


Érzéseket, vágyakat ésszel nem lehet befolyásolni. Bár lehetne

2021. márc. 15. 10:23
 56/91 anonim ***** válasza:
83%

Talan az en tortenetem mas, de vannak benne atfedesek. A parommal tavalyelott ismerkedtunk meg, nekem elettarsam volt, o pedig a felesegevel es a gyerekevel elt. Munkahelyi kapcsolat, gondolom nem kell ecsetelnem, hova vezetett a honapokig tarto napi szintu kavezas es a beszelgetes. Szerelmesek lettunk egymasba, elcsattant egy csok, en elkoltoztem az akkori paromtol, egy honappal kesobb o is a felesegetol.

Idovel osszekoltoztunk es boldogok voltunk..vagyis lehetnenk, de az ex mindenbe bekavar, parom pedig mindezt hagyja, a valas a kozelben sincs holott jovo honapban lesz 1 eve (!) hogy egyutt vagyunk, es a napokban jott fel a szo a szakitasrol. Reszerol az az indok, hogy ott a hitel amit felvettek (lakas+babavaro) illetve az o szulei is elvaltak es az apja nem volt ott az eleteben amikor kellett volna, ezert nem akarja ezt megtenni a sajat fiaval. Hiaba szerelmes, az o szavaival elve “valaki igy is serul es az mindenkeppen fajni fog”

Fogalmam sincs, hogyan tudna boldogsagot adni a gyerekenek ha o maga sem boldog, meg ha vissza is koltozik a hazba amit o ujitott fel, ott lesz a felesege is aki szerintem azonnal visszafogadna, de ez mar egy masik tortenet. Es a fiuk sem egy normalis parkapcsolati mintat vinne tovabb: apa-anya sosem pusziljak, olelik meg egymast, nem alszanak egyutt, de azert egyutt elnek..hm.

Ha visszamehetnek egy evvel ezelottre, megpofoznam magam es hatarokat huznek (pl hogy elobb valjon el es utana kezdjunk kozos eletet) de valoszinuleg bele sem mennek. Tehat most ugy allunk, hogy log a levegoben a szakitas, pedig szobajott az, hogy felveszek hitelt, vasarolok egy hazat es elkoltozunk az alberletbol.

Igy, ha szakitunk, felesleges ugyanis en nem maradok itt..nemhogy a varosbol, az orszagbol is elkoltozom.

Bocs, talan nem teljesen illik ide, hiszen en nem voltam szereto, nem volt titkos viszonyunk, felvallaltuk egymast viszont a mienk a masik oldal. Nagyon jol gondolja meg mindenki, erdemes e kikacsintgatnia a hazassagabol. En 25/N parom 36/F

2021. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megírtad a történetedet.

Szomorú. Én egyszer ha lépek, végleg szeretnék

2021. márc. 15. 11:00
 58/91 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, arról még nem írtál, hogy a volt szeretőd egyedülálló-e?


A feleségeddel az elején volt szerelem? És jó volt a szex? Miért és mikor változott meg? A szülések után?

2021. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
95%
Ebben nincs igazán jó döntés, én is átmentem ezen. Az egyik oldalon ott a kihűlt házasság, párhavonta egy könyöradomány szex, a hitel, meg a gyerek. A másik oldalon pedig ott a szerelem, a vágy, a szenvedély, és a talán utolsó esély arra, hogy az ember boldog legyen még ebben az életben negyvenen felül. Én végül nem tudtam elengedni azt a nőt, aki belépett az életembe, több hónapnyi kínszenvedéses agyalás után úgy döntöttem, most vagy soha, és borítottam otthon. Mivel a feleségemmel amúgy is teljes elhidegülés volt, csak apaként és anyaként funkcionáltunk együtt lakótársakként, őt sem érte annyira váratlanul. Nehéz volt, de megoldottunk mindent, a hitelt, a házat, a gyerekkel kapcsolatos dolgokat. A szeretőm, mostmár feleségem is mindenben támogatott, mindenkinek jobb így, a gyerek is jól viseli, semmi problémát nem okozott neki ezt feldolgozni, az exfeleség is ismerkedik már, nem vagyunk haragban. Talán nehéz elhinni, de ezzel a döntéssel mindenki nyert. Ez volt a jó döntés.
2021. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
94%

56.

Nem akarlak elkeseríteni, de a pasid csak a kifogásokat keresi, egyszerűen egy fellángolás voltál neki, ami elmúlt. Bár a volt asszony meg egy barom, hogy visszafogadja.

2021. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!