Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépítenem: Megcsaltam a páromat. Tudom, hogy hiba volt, és tudom, hogy szakítanom kellett volna. A kapcsolat régóta rossz, sokszor próbáltam szólni, de szerinte minden jó volt, ő a lelkét kitette, és minden képzelgés, meg "női elégedetlenkedés", telhetetlenség, amit felhoztam. A privát szférámat megszüntette, szinte fojtogatott, tapadt, amióta összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy a szakítás egy hatalmas hercehurca lenne, amihez nem volt lelki erőm. Aztán megtörtént a dolog egy kollégámmal, aki egy rendes, normális pali.

Végül elmondtam a páromnak és egyúttal szakítottam vele, és megkértem, hogy távozzon a közös albérletből.

Ő nem hajlandó menni, mert szerinte én vagyok a ribizli, én takarodjak, nem az enyém a lakás, nehogy már ő fáradozzon és állítsa a feje tetejére az életét, amúgy sincs pénze kaucióra (nekem van), a szüleihez hazamenni pedig nem akar 32 éves férfiként, én 27 vagyok, ráadásul nő, menjek én. Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés.

Most ott tartunk, hogy fenyeget, hogy pucér képeket fog küldeni rólam a kollégáimnak, ha egyetlen rossz szavam lesz rá, és ő szívesen megy bíróságra, akkor sem fogom visszaszerezni a becsületem és kitörölni azt, hogy a kollégáim láttak meztelenül, hiába büntetik őt meg. Szerinte ezzel jót tenne velem, mert a multinál szaladt el velem minden, ott lett r.ibanc egóm, meg ott tettek tönkre a kolléganőim, mert ők húzták meg a mércét, hogy elvárás az utazgatás, wellness. A sminkcuccaimat rongálja, mert szerinte a "sminkmániám" kezdetével esik egybe az, hogy elégedetlenkedem a kapcsolattal és megnőtt az arcom.

A szüleim szerint örülnöm kellene, hogy nem kaptam pofont a félremenésért, és hagyjak rá mindent, és én költözzek el. De én nem szeretnék elköltözni.

Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el? Nem akarom bevonni a tulajt, rendőrséget, főleg, hogy akkor mocskosul engem járatna le, mindenki vele ért egyet, az összes közös barátunk is (mindenkinek elmondta, lejáratott), félek, hogy a tulaj azt mondja, mindketten húzzunk innen el.


Mit csináljak?



2020. nov. 3. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
100%

#79 Ugyan már. Férfiként pontosan tudom, hogy a lányok messzire elkerülték ezt a csávót és pontosan ezért olyan amilyen. Lehetősége se lesz ilyesmire soha...

Ez az a fajta elvtelen pasas, aki odamegy hozzád és egyből csontig nyal a negédes bókjaival és tudod, hogy jujjuujjj innen futni kell, mert ez full creepy. Olyanokat se tenne soha amiket most leír, csak épp feszültséget vezet le a kis álomvilága lefestésével.

"úgyis kamatos kamatjával visszakapják ezt az élettől és akkor majd milyen öröm lesz nézni."

Már megkapta a büntetéséét előre.

2020. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
0%

71

Úgy nagyjából gőzötök nincs a valóságról, ez látszik.

Egy súlyos testi sértés, vagy jelen esetben még akár a gyilkossági kísérlet is megállhat, az komoly bűncselekmény, ott már nem szaroznak a rendőrök.


Egy szimpla rongálás miatt viszont nem fogják nagyon összetörni magukat, hogy kinyomozzák, és jelen esetben elég nehezen is lenne rábizonyítható a srácra, lévén ujjlenyomat, DNS nyom nem bizonyíték, hiszen ott lakik.

Rejtett bekamerázás egy vicc kategória, túl sok James Bond-ot nézett, aki ilyen f-szságokat képzelődik.


Mondtam már, csináltam hasonlót, simán megúsztam, ha valakinek egy kis esze van, akkor összehozza úgy, hogy garantáltan megússza.

2020. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
89%
#73 Léteznek, de te még ilyen sem vagy. :D
2020. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
0%

Lehet lepontoztátok a válaszomat, hogy tulajként nem szólnék bele más szerelmi életébe, de tavaly az én szomszédomra gyújtotta rá a házat az idióta albérlője, ahol a szomszéd meg a 2 kutyája is meghalt, csak mert az albérlő nem akart fizetni.

Önként és dalolva senki nem fog egy ilyen konfliktusba belemenni, csak azért mert a kérdező egyedül nem meri kidobni. Lehet most nagy a szátok, de az elmeséltek alapján biztosan van valami pszichológiai baja a pasinak és ezekből kiindulva lehet még a tulajnak is nekimenne. Kinek hiányzik ez a dráma,ha a kérdező egyedül is meg tudja oldani?

2020. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
100%

72 Dehogy csináltál már te ilyet, süt a rosszindulat, a gyűlölet és a lelki sérült jellemed minden egyes sorodból, nincs neked annyi sütnivalód.

Te csak annyit tudsz, hogy a fotelból, a monitor mögül játszod a nem létező eszedet, menőzöl, hogy te jól megpofoznád a nődet (ami soha nem lesz ilyen gusztustalan jellemmel), ha megcsalna, trágárkodsz megállás nélkül (ami ismét csak a nem létező intelligencia szintedet igaolja) és hazudozol össze-vissza. Csoda, hogy a mennyezet nem szakadt még rád.

Pont, hogy te hiszed azt, hogy egy James Bond filmből léptél ki, mert te aztán egy magad leviperázol meg kunfguzol akár 4-5 embert is.. :D Hát persze-persze.


Épp csak az nem jut el a csöppnyi kis agyacskádig, hogy ha nem is tudják rád bizonyítani (amiben egyáltalán ne legyél te olyan biztos), attól még ezzel a gyerekes és szánalmas gusztustalan húzással NEM FOGOD TUDNI megszívatni a csajt. Pont. Óriásit tévedsz, ha azt hiszed majd őt fogják elővenni és rajta hajtják be a te elmebajodból származó kárt. Mese világban élsz, ideje kihúzni a fejed a seggedből. :)

2020. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogy egy alapból sz.ar kapcsolat (mert a miénk már az volt, ne mondja senki nekem, hogy a megcsalás borította egyedül) esetén, még ha félre is ment a másik, miért kéne pofozgatni, rongálni, miért nem elég, hogy szétmegyünk a francba? Meg mi az, hogy én menjek, mert nekem nem felel meg a kapcsolat? Sehová nem megyünk, semmit nem csinálunk, neki minden problémám képzelgés meg alantas női elégedetlenkedés, szerinte én nem teremtek értéket, és a saját munkámért kapott fizetésem a férfiakon való élősködésnek felel meg. Miről beszélünk? A megcsalás hab a tortán. Az is egy dolog, hogy én szakítottam, de nemcsak nekem nem felel meg a helyzet, ő sem akar már velem lenni.


Fenntartom, hogy nem megyek sehová innen, és meg fogom tenni, amiket egyesek itt tanácsoltak: szólok a tulajnak, és megpróbálom rögzíteni a fenyegetőzését, aztán szükség esetén megyünk a rendőrségre.

2020. nov. 4. 15:09
 77/81 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed kérdező. A legjobbakat kívánom neked.
2020. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%

Helyes kérdező, ne hagyd magad, neki ott semmi keresnivalója!

Beszélj a tulajjal, bár ha tudsz, akkor szerezhetsz pár segítőkész fickót is akár, akik kitessékelik ezt a barmot, vagy szimplán segítenek kipakolni a holmijait és lecserélik a zárt.

Egy diktafont pedig mindenképpen magammal hordanék és amint egy légtérbe kerülünk, azonnal kapcsolnám is be, mindent rögzítenék, amivel fenyegetőzik.

2020. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
100%
Csak bátran. ;) Nem szabad feladni egy agresszív barom miatt se az életed...
2020. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a lúzereket,a megcsalás itt a legkisebb probléma.Szabadulj meg tőle minél hamarabb mert nem biztos hogy beszámítható!
2020. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!