Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépítenem: Megcsaltam a páromat. Tudom, hogy hiba volt, és tudom, hogy szakítanom kellett volna. A kapcsolat régóta rossz, sokszor próbáltam szólni, de szerinte minden jó volt, ő a lelkét kitette, és minden képzelgés, meg "női elégedetlenkedés", telhetetlenség, amit felhoztam. A privát szférámat megszüntette, szinte fojtogatott, tapadt, amióta összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy a szakítás egy hatalmas hercehurca lenne, amihez nem volt lelki erőm. Aztán megtörtént a dolog egy kollégámmal, aki egy rendes, normális pali.

Végül elmondtam a páromnak és egyúttal szakítottam vele, és megkértem, hogy távozzon a közös albérletből.

Ő nem hajlandó menni, mert szerinte én vagyok a ribizli, én takarodjak, nem az enyém a lakás, nehogy már ő fáradozzon és állítsa a feje tetejére az életét, amúgy sincs pénze kaucióra (nekem van), a szüleihez hazamenni pedig nem akar 32 éves férfiként, én 27 vagyok, ráadásul nő, menjek én. Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés.

Most ott tartunk, hogy fenyeget, hogy pucér képeket fog küldeni rólam a kollégáimnak, ha egyetlen rossz szavam lesz rá, és ő szívesen megy bíróságra, akkor sem fogom visszaszerezni a becsületem és kitörölni azt, hogy a kollégáim láttak meztelenül, hiába büntetik őt meg. Szerinte ezzel jót tenne velem, mert a multinál szaladt el velem minden, ott lett r.ibanc egóm, meg ott tettek tönkre a kolléganőim, mert ők húzták meg a mércét, hogy elvárás az utazgatás, wellness. A sminkcuccaimat rongálja, mert szerinte a "sminkmániám" kezdetével esik egybe az, hogy elégedetlenkedem a kapcsolattal és megnőtt az arcom.

A szüleim szerint örülnöm kellene, hogy nem kaptam pofont a félremenésért, és hagyjak rá mindent, és én költözzek el. De én nem szeretnék elköltözni.

Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el? Nem akarom bevonni a tulajt, rendőrséget, főleg, hogy akkor mocskosul engem járatna le, mindenki vele ért egyet, az összes közös barátunk is (mindenkinek elmondta, lejáratott), félek, hogy a tulaj azt mondja, mindketten húzzunk innen el.


Mit csináljak?



2020. nov. 3. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
12%
Hogy őszinte legyek én mindkettőtöket kiraknálak ha ezzel odaállnál elém. Fog a fene két veszekedő bérlővel bajlódni.
2020. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
89%
Egy bérlő van.
2020. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
100%
Ha megis koltozni fogsz, akkor szolnek a tulajnak, hogy itt a vege fuss el vege. Jojjon el..nezze meg a lakast...adja vissza a kauciot...Az pedig, hogy onnantol kezdve ki berli a lakast, az exed vagy a Kis Pista- mar nem tartozik rad. Oldja meg exed, mint uj berlo, ha mar annyira makacsul ragaszkodik a lakashoz. Jah es termeszetesen minde amit vettem azt magammal vinnem! Egy ilyen zsarolos feregnek ez jar.
2020. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell két bérlővel bajlódni, leginkább azért nem, mert EGYETLEN egy bérlő van, a kérdező, innentől nincs gond.
2020. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
82%

"A kérdésben az van, hogy a kérdező borította a kapcsolatot. Akkor miért a másiknak kéne még költözködnie is? Lépjen ki a kapcsolatból az, aki nem tart rá igényt..."


És akkor? Összejössz valakivel, az illető odaköltözik hozzád, és ha te szakítasz vele, akkor te fogsz talán elköltözni? Nóóórmálisnak tetszik lenni?

2020. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam a részleteket. Hát kérdező, ezt a pasit már RÉG ki kellett volna dobnod.
2020. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a tulajdonossal hogy kellemetlen helyzetbe kerültél és mint nő nem könnyű megoldanod a problémát konfliktusmentesen. Legyen szíves holnap délután felkeresni benneteket mikor mindketten ott vagytok a bérleményben és közölni veletek hogy te mint albérlő felmondtad a szerződést egy hónap határidővel amit a szerződésed is tartalmaz, ehhez mutathat is egy iratot de az múlt hó végi dátummal legyen. Úgyhogy november 30.-án jön átvenni a lakást és a kauciót majd akkor rendezi mikor az összes közüzemi számla beérkezett. Véletlenül egy jó ismerőse által azonnal ki is tudta adni az ingatlant leinformált megbízható bérlőnek, még hirdetnie sem kellett. Addigra legyen a lakás üresen, átadásra kész állapotban. Azt meg az exednek nem kell tudnia hogy dec. 01-től az új megbízható bérlőt pont úgy hívják mint téged.


Az exed miatt már holnap vennék egy diktafont és a lakást is bekameráztatnám egy biztonsági céggel. Beszélj egy magánnyomozóval jogilag vagy akár máshogy mit lehet tenni ilyen esetben, és pár megbízható férfiismerőst is értesítenék a kialakult helyzetemről. Én a helyedben tennék egy bejelentést a rendőrségen is zsarolás miatt.


A félrelépésedről nem tudok mit mondani, és pont nekem nem is lenne rá erkölcsi alapom.

38/N

2020. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy megcsaltad.

42 N

2020. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a 47esre, ezek tényleg jó ötletek.

Minden zsarolást, fenyegetőzést vegyél fel, hogy legyen valami a kezedben, ezekkel jól jársz ha úgy alakul a helyzet.

2020. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
22%
kétségtelen, hogy hülyeséget csináltál, de az nagyobb baj, hogy egy hülyével élsz együtt, ami szintén a te döntésed volt. Ez a kombó elég problémássá teszi a dolgot. A helyedben én költöznék.
2020. nov. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!