Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépítenem: Megcsaltam a páromat. Tudom, hogy hiba volt, és tudom, hogy szakítanom kellett volna. A kapcsolat régóta rossz, sokszor próbáltam szólni, de szerinte minden jó volt, ő a lelkét kitette, és minden képzelgés, meg "női elégedetlenkedés", telhetetlenség, amit felhoztam. A privát szférámat megszüntette, szinte fojtogatott, tapadt, amióta összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy a szakítás egy hatalmas hercehurca lenne, amihez nem volt lelki erőm. Aztán megtörtént a dolog egy kollégámmal, aki egy rendes, normális pali.

Végül elmondtam a páromnak és egyúttal szakítottam vele, és megkértem, hogy távozzon a közös albérletből.

Ő nem hajlandó menni, mert szerinte én vagyok a ribizli, én takarodjak, nem az enyém a lakás, nehogy már ő fáradozzon és állítsa a feje tetejére az életét, amúgy sincs pénze kaucióra (nekem van), a szüleihez hazamenni pedig nem akar 32 éves férfiként, én 27 vagyok, ráadásul nő, menjek én. Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés.

Most ott tartunk, hogy fenyeget, hogy pucér képeket fog küldeni rólam a kollégáimnak, ha egyetlen rossz szavam lesz rá, és ő szívesen megy bíróságra, akkor sem fogom visszaszerezni a becsületem és kitörölni azt, hogy a kollégáim láttak meztelenül, hiába büntetik őt meg. Szerinte ezzel jót tenne velem, mert a multinál szaladt el velem minden, ott lett r.ibanc egóm, meg ott tettek tönkre a kolléganőim, mert ők húzták meg a mércét, hogy elvárás az utazgatás, wellness. A sminkcuccaimat rongálja, mert szerinte a "sminkmániám" kezdetével esik egybe az, hogy elégedetlenkedem a kapcsolattal és megnőtt az arcom.

A szüleim szerint örülnöm kellene, hogy nem kaptam pofont a félremenésért, és hagyjak rá mindent, és én költözzek el. De én nem szeretnék elköltözni.

Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el? Nem akarom bevonni a tulajt, rendőrséget, főleg, hogy akkor mocskosul engem járatna le, mindenki vele ért egyet, az összes közös barátunk is (mindenkinek elmondta, lejáratott), félek, hogy a tulaj azt mondja, mindketten húzzunk innen el.


Mit csináljak?



2020. nov. 3. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
4%

#29

"megkértem, hogy távozzon a közös albérletből"

Közös albérletről ír....?

2020. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
93%
Ha figyelmesen elolvasod, akkor látod, hogy leírta, az albérlet valójában az ő nevén van, a szerződésen ő szerepel, egyedül költözött évekkel ezelőtt be a lakásba, a hapsija csak utólag cuccolt oda, mikor összejöttek. Itt nincs miről beszélni, a srác fog menni.
2020. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 A kérdező kommentje:

Nem evidens, hogy én költözöm. Én 4 éve lakom itt, ő 1 éve. Mint írtam, állataim is vannak, így nem költözöm, ha nem muszáj. Bútorokat is vettem, ő semmit. Attól, hogy akármilyen okból szétmegy a kapcsolatunk, nem fogok én elmenni, mert a szemében én vagyok a sátán, és azért, mert én csaltam meg, egyből mindenért én vagyok szerinte a felelős. Nem hinném, hogy a lakhelyet érintő kérdésben ez a mérvadó.


Arra, hogy min úszott el ennyire a kapcsolatunk, szívesen válaszolok.

Egyrészt az anyagiakon. Ő alapított egy vállalkozást egy haverjával 25 évesen, de befuccsolt és el is adósodtak, most pedig olyan állása van, hogy 180 nettót keres, pedig diplomája is van és Budapesten élünk. Félre ne értsétek, nem engem zavar, hanem őt, mivel én meg elkezdtem évről évre egyre jobban keresni, mostanra pedig majdnem a háromszorosát keresem már annak, amit ő. Ő nem mer lépni, eszében sincs jobbat keresni, és szerinte felszínes motivációs elődadó gazembernek hangzom, amikor biztatom őt, mert nem értem meg, hogy ő nem tudja magát reklámozni az állásinterjúkon, ő nem képes színészkedni, miegymás. Szerinte engem erkölcsileg legatyásít, hogy ennyit keresek, pedig nem vagyok nála tanultabb, és úgy jellemez, hogy "fogyasztó" vagyok, és őt nagyon zavarja ez. Zavarja, hogy egyre jobban elkezdtek érdekelni a ruhák, sminkek, folyamatosan gyanakodott, és egyszer földhöz vágta a telefonomat, mert nem voltam hajlandó megadni a kódomat (ez pár hónapja volt). Semmi közös programra nem volt vevő, mert szerinte nekem "drága ízlésem van", sokba kerül a benzin, ha elmegyünk kirándulni, nem akart utazni sem, amikor még lehetett. Pedig mindent fizettem volna, ha én találtam ki, és neki nem lett volna rá pénze, és ez engem nem zavart, ha zavart volna, akkor nem lettem volna vele. Én maximálisan közös kasszát akartam. De ő nem akart, aztán nagyjából fél éve ráfüggött különféle férfimozgalmak oldalára, és akkor elkezdte szajkózni, hogy mennyire nem működik a kétkeresős családmodell, meg, hogy a nők között a férfiak fizetését osztják szét, és nálunk is ez történik, mert nem teremtek több értéket, mint ő, mégis többet keresek, és még én akarom az életstílusomat erőltetni rá, telhetetlen vagyok, nincsenek problémáink, csak telebeszélték a fejem, meg ilyenek.

Ezzel egybeesett az, hogy befordult teljesen, folyton fájt neki valamije (kivizsgáltattuk, semmi baja nincs), és kamasz kora végén volt öngyilkossági kísérlete, és most meg folyamatosan szajkózta, hogy én vagyok az élete értelme, beleszakad, ha engem elveszít. Bevallom, féltem, hogy hülyeséget csinál, ezért gondoltam, hátha javulnak majd a dolgok, nem hagyom még el.

Aztán megtörtént a dolog, hogy félreléptem. Egy teljesen normális férfival tettem, akivel előtte órákig beszélgettünk, úgy beszélgettünk, ahogy a párommal évek óta nem tudok, és mivel távoli kolléga, de mégiscsak egy közegben dolgozunk, volt sok közös téma és elismerte a munkámat is. Egyszerűen kellemes volt az este, boroztunk kicsit, ő kezdeményezett, én meg belementem. Nem fogom felmenteni magam, soha nem gondoltam, hogy ilyet teszek, és nekem is megvan a véleményem erről, hogy mennyire undorító, de ez van, megtörtént. Szerintem itt lőttek a kapcsolatomnak, nem lehet visszacsinálni és ráébredtem, hogy nem is akarom, nem szeretem már a páromat és ő sem szeret engem. Ennyi a nagy harci helyzet.

2020. nov. 3. 16:18
 34/81 anonim ***** válasza:
4%

#32

Igen, egymásnak ellentmondó állításokat ír a kérdésben. Ez mit bizonyít?

2020. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
94%
#34 Sajnálom, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, de ezt ne rajtam akard számonkérni. Értem én ,hogy direkt nem akarod felfogni a szitut és keresed az okot a kötözködésre, de semmi ellentmondót nem írt a kérdező. Közösnek nevezte, hisz 1 éve már ketten, közösen élnek a lakásban, de ő az, akinek a nevére szól a lakás és ő bérelte ki évekkel korábban, ennyi. Aki ezt nem tudja felfogni, azt sajnálom.
2020. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
8%

#35

A közös lakás nálam azt jelenti, hogy közös.

Az, hogy az én lakásomban élünk xy-nal együtt, az nem közös lakás, hanem együtt élünk xy-nal az én lakásomban.

Mindegy, sajnálom a pasit.

2020. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 A kérdező kommentje:
Nem az én lakásom, hanem albérlet, és onnantól, hogy odaköltözött, közösnek tekintettem, mivel ő is bevackolt, rendezgette, neki is az lett az otthona.
2020. nov. 3. 16:29
 38/81 anonim ***** válasza:
94%

Atyaég, te menthetetlen vagy. Oké, akkord akadj fent azon, hogy leírta egyszer, h közös és le se tojd, hogy utána világosan elmondta: az Ő albérlete, az Ő nevén van minden.


Amit a kérdező most leírt a 33-mas kommentjében arról, hogy milyen is volt a srác... Egyetlen percig nem tudom sajnálni. Szegény pasi, bele volt fulladva az önsajnálatába, ő szarul keres, bezzeg a kérdező, holott szart se csinál, semmi értéket nem teremt, nem érdemli meg, hogy többet keressen brühühü. Undorító. Folyamatosan a kérdezőt okolta a saját kudarcáért és irigy volt rá, amiért ő nőként többre vitte és többet keres nála. Milyen kapcsolat és "társ" az ilyen? Egy nagy nulla. Semmilyen megoldásra nem törekedett, elvolt azzal hogy sajnáltatja magát és szapulja az elvileg szeretett nőt, meg úgy általánosságban az összes többit.

Nyilván, akkor sem a megcsalás kellett volna az opció legyen és számomra elfogadhatatlan, aljas tett, de ez a fickó egy szánalom, megéri ő is a pénzét.

2020. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
95%
#33 Szomorú történet. A palinak nem a pénztárcájával vannak a legnagyobb gondjai. Ez elég övön aluli, de érdemes lenne egy kis emberismeretet gyakorolnod, és legközelebb elkerülni legalább az ilyen klinikai eseteket.
2020. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 A kérdező kommentje:

# 39


Tudom. :S

2020. nov. 3. 16:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!