Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépítenem: Megcsaltam a páromat. Tudom, hogy hiba volt, és tudom, hogy szakítanom kellett volna. A kapcsolat régóta rossz, sokszor próbáltam szólni, de szerinte minden jó volt, ő a lelkét kitette, és minden képzelgés, meg "női elégedetlenkedés", telhetetlenség, amit felhoztam. A privát szférámat megszüntette, szinte fojtogatott, tapadt, amióta összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy a szakítás egy hatalmas hercehurca lenne, amihez nem volt lelki erőm. Aztán megtörtént a dolog egy kollégámmal, aki egy rendes, normális pali.

Végül elmondtam a páromnak és egyúttal szakítottam vele, és megkértem, hogy távozzon a közös albérletből.

Ő nem hajlandó menni, mert szerinte én vagyok a ribizli, én takarodjak, nem az enyém a lakás, nehogy már ő fáradozzon és állítsa a feje tetejére az életét, amúgy sincs pénze kaucióra (nekem van), a szüleihez hazamenni pedig nem akar 32 éves férfiként, én 27 vagyok, ráadásul nő, menjek én. Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés.

Most ott tartunk, hogy fenyeget, hogy pucér képeket fog küldeni rólam a kollégáimnak, ha egyetlen rossz szavam lesz rá, és ő szívesen megy bíróságra, akkor sem fogom visszaszerezni a becsületem és kitörölni azt, hogy a kollégáim láttak meztelenül, hiába büntetik őt meg. Szerinte ezzel jót tenne velem, mert a multinál szaladt el velem minden, ott lett r.ibanc egóm, meg ott tettek tönkre a kolléganőim, mert ők húzták meg a mércét, hogy elvárás az utazgatás, wellness. A sminkcuccaimat rongálja, mert szerinte a "sminkmániám" kezdetével esik egybe az, hogy elégedetlenkedem a kapcsolattal és megnőtt az arcom.

A szüleim szerint örülnöm kellene, hogy nem kaptam pofont a félremenésért, és hagyjak rá mindent, és én költözzek el. De én nem szeretnék elköltözni.

Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el? Nem akarom bevonni a tulajt, rendőrséget, főleg, hogy akkor mocskosul engem járatna le, mindenki vele ért egyet, az összes közös barátunk is (mindenkinek elmondta, lejáratott), félek, hogy a tulaj azt mondja, mindketten húzzunk innen el.


Mit csináljak?



2020. nov. 3. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
84%
Értem....szóval ahhoz nem volt lelki erőd, hogy szakíts, de a tűréshez, félrekeféléshez viszont volt. Most erre mit lehet mondani? 🤔
2020. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
Igen. Elhibáztam, tudom, de valahol sejtettem, hogy ez lesz, mivel semmibe vette minden igényem és érzelmem, közben meg tapadt rám lelkileg, egy "sima" szakítástól is begorombult volna. De a megcsalás után már pontosan tudtam, hogy muszáj kilépni. Nem azért, hogy a másik férfival lehessek, hanem azért, mert ennek a kapcsolatnak rég nincsen már értelme.
2020. nov. 3. 14:27
 3/81 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem inkább menj te, és ne hisztizz. A pasas is egy erkölcstelen paraszt, amiért pucér képekkel fenyegetőzik, de azért neked a nagyobb a vaj a fejeden ebben az esetben, és te vagy az, aki jobb körülmények között van.
2020. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
57%

"Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el?"


Hát... ha egy kis gerinc lenne benned, akkor azt mondanád: "Igen, én csaltam meg a páromat, nem ő engem, ezért én költözöm el innen és keresek másik helyet, nem őt kényszerítem erre."

De ha ennyi gerinc lenne benned, talán meg se csalod a párodat...

2020. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak nincs beleszólása abba, hogy te költözöl-e el... Mivel a lakást te bérled, így a tulajnak van joga ahhoz, hogy eldöntse ki maradhat ott. Ha te felbontod a szerződést, simán kirakhatja az exed is. Nem köteles vele másik szerződést írni. Jó eséllyel nem is fogja megtenni egyébként.
2020. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
97%

Albi szerződésen te szerepelsz, ő nincs megnevesítve, gondolom még lakhelyként sem lett bejelentve. Felhívod a rendőrséget és majd ők szépen kidobják onnan.

A képeid elküldése nem csekély büntetést von maga után. Nem ártana ezt is jelezni a közegnek, beszéljenek a hülye fejével mielőtt bűncselekményt követ el. Bár a zsarolás is már bűncselekmény...

2020. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
83%

A személyes véleményem az, hogy nem érdemled ezt, és egy szimpla félrelépés miatt ilyen aljas módon viselkedni, fenyegetőzni felnőtt emberhez méltatlan.

Nem vele akartál lenni, ez tudatosult amikor félre mentél és rögtön kiléptél a kapcsolatból. Ez szerintem teljesen korrekt részedről.


Hogy most hogyan rendezd a dolgokat már nehezebb kérdés. Én semmiképp nem engednék a helyedben a zsarolásnak, mert vérszemet fog kapni.

Ha nem megy szépen, akkor muszáj leszel a nehezebb utat járni, ezt vele megbeszélni már nem fogod tudni.

Vond csak be a tulajt és mondd el neki őszintén a helyzetet először szigorúan kettesben. Ha nem teszed, lehet hogy ő fogja előbb elmondani és az ő sztoriját fogja ismerni előbb a tulaj, ezt nem akarod. Mondd el neki őszintén, hogy itt ez a pasas, akivel együtt éltél, de a kapcsolat vakvágány lett és emiatt szeretnéd, ha elmenne de egyszerűen nem akar. Szerződése veled van, tehát ő nagy eséllyel melletted fog állni. Ő felszólíthatja, hogy menjen el.

Ha a pasas meztelen képeket fog mutogatni rólad a tulajnak, azzal csak a saját elmebetegségéről állít ki tanúsítványt. Ezután biztos lehetsz benne, hogy a tulaj nem akar majd vele közösködni. A te dolgod annyi, hogy maradj higgadt és kimért, és ne vedd fel ezekben a helyzetekben, ha kötekedik a fickó. Legyél számító és a tulaj felé mutasd egy megbízható és józanul gondolkodó, de éppen nehéz helyzetben lévő ember képét.


A munkahelyedre küldött meztelen képekért rendesen megbüntethetik a fickót. Ha ezt tényleg megteszi saját magát rúgja seggbe elég keményen. Semmiképpen ne engedj neki emiatt. Ha tényleg megtörténik, amit nagyon kétlek, de benne van a pakliban hogy elmebeteg, akkor egyszerűen mondd el a munkahelyeden, hogy van egy pszichopata ex pasid, nagyon sajnálod, ha bárkinek ez a szemérmét sérti, higgyék el, hogy nem akartad. Biztosan téma leszel egy ideig, de basszus, mindenki szexxel és sok emberről készültek már ilyen képek. Ez nem a te szégyened, hanem az ő elmebetegsége, ha elküldi a kollégáidnak. A legtöbben sajnálni fognak és megértésüket fogják kifejezni amennyiben normálisak.

2020. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
Nem fogok innen elmenni, az biztos, állataim is vannak, és közel van a munkahelyem, és lassan 4 éve itt lakom, és amint írták: az én nevem szerepel a szerződésen.
2020. nov. 3. 14:45
 9/81 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként pedig jézusom, hogy itt mennyi beteg ember van. :D

Teljesen ostoba kommentek nagyrészt.

1, 3, 4, 6. Ez nektek szól személyesen.

2020. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a tulajnak, ahogy a korábbi kommentelő is írta. Kettesben elmondod neki a szitut, ő ki is cseréltetheti a zárat, amíg exed nincs ott. Cuccaid összecsomagolod, áthívsz pár markosabb legényt, akik segítenek átadni. Ha meztelen fotókat kezd el küldözgetni, akkor rendőrség, csak keresd meg a megfelelő embert, lehetőleg pl női rendőrt, ők általában együttérzőbbek. Nem mellesleg, meg tudja szerezni egyáltalán munkatársaid email címét? Plusz erről lehet beszélnék a helyedben a HR-essel.

A megcsalást amúgy én is megvetem, elítélem, de a zsarolást, megszégyenítést, zaklatást még jobban.

2020. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!