Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépítenem: Megcsaltam a páromat. Tudom, hogy hiba volt, és tudom, hogy szakítanom kellett volna. A kapcsolat régóta rossz, sokszor próbáltam szólni, de szerinte minden jó volt, ő a lelkét kitette, és minden képzelgés, meg "női elégedetlenkedés", telhetetlenség, amit felhoztam. A privát szférámat megszüntette, szinte fojtogatott, tapadt, amióta összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy a szakítás egy hatalmas hercehurca lenne, amihez nem volt lelki erőm. Aztán megtörtént a dolog egy kollégámmal, aki egy rendes, normális pali.

Végül elmondtam a páromnak és egyúttal szakítottam vele, és megkértem, hogy távozzon a közös albérletből.

Ő nem hajlandó menni, mert szerinte én vagyok a ribizli, én takarodjak, nem az enyém a lakás, nehogy már ő fáradozzon és állítsa a feje tetejére az életét, amúgy sincs pénze kaucióra (nekem van), a szüleihez hazamenni pedig nem akar 32 éves férfiként, én 27 vagyok, ráadásul nő, menjek én. Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés.

Most ott tartunk, hogy fenyeget, hogy pucér képeket fog küldeni rólam a kollégáimnak, ha egyetlen rossz szavam lesz rá, és ő szívesen megy bíróságra, akkor sem fogom visszaszerezni a becsületem és kitörölni azt, hogy a kollégáim láttak meztelenül, hiába büntetik őt meg. Szerinte ezzel jót tenne velem, mert a multinál szaladt el velem minden, ott lett r.ibanc egóm, meg ott tettek tönkre a kolléganőim, mert ők húzták meg a mércét, hogy elvárás az utazgatás, wellness. A sminkcuccaimat rongálja, mert szerinte a "sminkmániám" kezdetével esik egybe az, hogy elégedetlenkedem a kapcsolattal és megnőtt az arcom.

A szüleim szerint örülnöm kellene, hogy nem kaptam pofont a félremenésért, és hagyjak rá mindent, és én költözzek el. De én nem szeretnék elköltözni.

Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el? Nem akarom bevonni a tulajt, rendőrséget, főleg, hogy akkor mocskosul engem járatna le, mindenki vele ért egyet, az összes közös barátunk is (mindenkinek elmondta, lejáratott), félek, hogy a tulaj azt mondja, mindketten húzzunk innen el.


Mit csináljak?



2020. nov. 3. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
92%
#18 Egyébként az ilyen helyzetekben derül ki, hogy ki milyen ember valójában. Amikor minden szipi-szuper, akkor könnyű demózni a jó embert, de a valódi megmérettetés igazából egy hasonló helyzet.
2020. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
81%

"Viszont ha tudod, hogy nincs pénze kaucióra, akkor azt mondjuk kifizetheted neki. "


Nehogy már ő pénzeljen egy olyan pasit, aki megfenyegette! Menjen haza a mamájához. Kit étdekel.

2020. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%

Oke, es ha a Kerdezo koltozik akkor mi lesz a kaucioval?! Ottarad a tulajnal...a Kerdezo exe pedig nyilvan nem tudna kicsengetni ezt a penzt..igy megis indirekt modon elfogadja a Kerdezo penzet!

A Kerdezo hibazott,viszont az exe nem normalis!


Elmondom mit tennek: kozolnem vele, hogy koltozzon el. Tovabba: zsaroljon ahogy akar,instant feljelentenem! Meztelen kep? Nos eleg gaz..de ez van. Nincs ra garancia, hogy amugy sem teszi kozze..aztan bizonyitsd be, hogy O volt a tettes...


Amugy megprobalnek valahogy a gepehez ferni es minden ilyen kompromitalo kepet torolnek!

Kerdezo...tedd ki a szuret es ne hagyd magad zsarolni!

2020. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként min úszott el ennyire a kapcsolatotok, mennyi idő alatt ment teljesen tönkre?
2020. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem evidens, hogy neked kéne költözni.

A zsarolás nem oké részéről.

2020. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
85%
#25: És mégis miért ő költözne? A pasi költözött be őhozzá. Neki kell elmenni. Ez teljesen egyértelmű.
2020. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
88%
Pakold ki a cuccát és cserélj zárat.
2020. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
7%

#26

A kérdésben az van, hogy a kérdező borította a kapcsolatot. Akkor miért a másiknak kéne még költözködnie is? Lépjen ki a kapcsolatból az, aki nem tart rá igényt...

2020. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
95%

#28 Mondjuk azért mert eredetileg is ő költözött be hozzá és a lány nevén van a szerződés?

Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy saját ingatlan vagy bérelt. Ki hallott olyanról, hogy beköltözik hozzám valaki, majd amikor szakítottunk kidob a saját lakásomból ahol eddig éltem? :D Ilyen a világon nincs.

2020. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
90%

#28 És akkor mi van, ha ő borította a kapcsolatot??

A fickó költözött be az ő albérletébe, a szerződés a KÉRDEZŐ NEVÉN van, ő bérli a lakást, pont. Teljesen egyértelmű, hogy a srác megy, ez nem is vita tárgya. Zárcsere, aztán pipa.

Vagy ha a kérdező saját háza lenne is mindenki azt mondaná, hogy akkor is neki kell mennie, mert ő lépett félre és költözzön el a saját házából? Oké, ez nem a sajátja, de sokkal több köze van hozzá, mivel hogy ő a bérlő, a srác csak odacuccolt. Az albérletnek semmi köze a megcsaláshoz, felesleges párhuzamot vonni közte.


A pucér képes fenyegetésből látszik, hogy a pasi is egy 0, szép kis bünti vár rá, ha visszaél a képekkel.

És jelzem, a megcsalást is elítélem, szerintem ritka undorító dolog, de a srác sem jobb ám..

2020. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!