Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépítenem: Megcsaltam a páromat. Tudom, hogy hiba volt, és tudom, hogy szakítanom kellett volna. A kapcsolat régóta rossz, sokszor próbáltam szólni, de szerinte minden jó volt, ő a lelkét kitette, és minden képzelgés, meg "női elégedetlenkedés", telhetetlenség, amit felhoztam. A privát szférámat megszüntette, szinte fojtogatott, tapadt, amióta összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy a szakítás egy hatalmas hercehurca lenne, amihez nem volt lelki erőm. Aztán megtörtént a dolog egy kollégámmal, aki egy rendes, normális pali.

Végül elmondtam a páromnak és egyúttal szakítottam vele, és megkértem, hogy távozzon a közös albérletből.

Ő nem hajlandó menni, mert szerinte én vagyok a ribizli, én takarodjak, nem az enyém a lakás, nehogy már ő fáradozzon és állítsa a feje tetejére az életét, amúgy sincs pénze kaucióra (nekem van), a szüleihez hazamenni pedig nem akar 32 éves férfiként, én 27 vagyok, ráadásul nő, menjek én. Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés.

Most ott tartunk, hogy fenyeget, hogy pucér képeket fog küldeni rólam a kollégáimnak, ha egyetlen rossz szavam lesz rá, és ő szívesen megy bíróságra, akkor sem fogom visszaszerezni a becsületem és kitörölni azt, hogy a kollégáim láttak meztelenül, hiába büntetik őt meg. Szerinte ezzel jót tenne velem, mert a multinál szaladt el velem minden, ott lett r.ibanc egóm, meg ott tettek tönkre a kolléganőim, mert ők húzták meg a mércét, hogy elvárás az utazgatás, wellness. A sminkcuccaimat rongálja, mert szerinte a "sminkmániám" kezdetével esik egybe az, hogy elégedetlenkedem a kapcsolattal és megnőtt az arcom.

A szüleim szerint örülnöm kellene, hogy nem kaptam pofont a félremenésért, és hagyjak rá mindent, és én költözzek el. De én nem szeretnék elköltözni.

Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el? Nem akarom bevonni a tulajt, rendőrséget, főleg, hogy akkor mocskosul engem járatna le, mindenki vele ért egyet, az összes közös barátunk is (mindenkinek elmondta, lejáratott), félek, hogy a tulaj azt mondja, mindketten húzzunk innen el.


Mit csináljak?



2020. nov. 3. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
67%
#61 Teljesen mindegy, hogy albérlet vagy saját ingatlan. Ugyan olyan használati jogom van. :D Mi köze ennek az érveidhez?
2020. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
0%

#62

"tehát ha NEKED lenne egy házad, amibe 1 éve beköltözött a pasid, akivel aztán szétmentél, TE költözöl el és hagyod ott a saját lakásod"

Nyilván nem, de itt a kérdezőnek nincs saját lakása, hanem ketten élnek egy kibérelt lakásban.


"ő fizetett kauciót"

Amit ő kap vissza, ha felmondja a szerződést.


"Fogja, a fickó cuccát kiteszi szépen az ajtó elé és zárat cserél, ennyi, probléma megoldva."

Ha ilyen egyszerű lenne, nem lenne a kérdés.


#63

Arra reagáltam, hogy egy általad bérelt lakásnak nehezen írathatod át a tulajdonjogát.

2020. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
82%

#64 Induljunk már ki kérlek az alap jogi kérdésből.

Lakom valahol. Az, hogy bérlem vagy tulajdonlom teljesen mindegy a lakhatási jogom szempontjából.

Miért igaz a lakhatási jog szemszögéből az amit írsz bérleményre és miért nem igaz tulajdonra? Ebből a szempontból ugyan az a kettő.

Csak a tulajdonnál már te is érzed, hogy háááát azért a saját lakásomból had ne dobjanak már ki, ha szakítok. :D

Holott a bérlemény lakhatási szempontból ugyan ez.

2020. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
90%

#64 Te helyből vagy ennyire, khhmm.. butus vagy közben segítenek benne? Csak érdekel.


Melyik részét nem érted annak, hogy a KÉRDEZŐ BÉRLI a lakást?! Az Ő nevén van a szerződés, EGYEDÜL bérelte ki magának a lakást és ő lakott ott már 3 évvel előbb? A pasija HOZZÁKÖLTÖZÖTT, de jogilag a világon semmi (!!) nem köti a lakáshoz. Most, hogy vége a kapcsolatnak, el kell mennie, ha a kérdező azt akarja. Keressen magának saját albérletet, ezen nincs mit ragozni. Különben is, van ahol a tulaj engedélye nélkül oda sem költöztethetsz senki mást csak úgy az albérletbe, mivel a lakásban az lakhat, aki nevén van a szerződés, ez ennyi, nem több.


És de, ilyen egyszerű, zárcsere és kész, a kérdező lehet ezt nem "meri" meglépni, mert ez az elmebeteg barom azzal fenyegeti, hogy szétküldi a pucér képeit. És akkor még ezek után a kérdező menjen el a saját albérletéből, miközben a fickó zsarolja meg fenyegetőzik. Én minden lehető eszközzel bizonyítékot gyűjtenék arról, hogy bűncselekmény elkövetésével fenyegetőzik (meztelen képek szétküldése) és feljelenteném azonnal. Ha meg magától nem akar elmenni vagy szólok pár férfi ismerősnek, akik "kitessékelik" vagy szólnék a tulajnak, hogy takarítsa el a fickót, akinek semmi joga ott lenni.

2020. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
2%

#65

Szóval bérelt lakást bárkinek a nevére írathatok? Érdekes világ lenne. :D


#66


"Az Ő nevén van a szerződés, EGYEDÜL bérelte ki magának a lakást és ő lakott ott már 3 évvel előbb?"

Pont ezért fogja visszakapni a pénzét.


"van ahol a tulaj engedélye nélkül oda sem költöztethetsz senki mást csak úgy az albérletbe, mivel a lakásban az lakhat, aki nevén van a szerződés, ez ennyi, nem több."

Ez hogy jön ide? Szerintem irreleváns, de max annyiban számíthat, hogy emiatt a kérdezőt meghúzgálhatja a tulaj, mert megszegte a szerződést, vagyis neki se lesz "JoGa" ott lenni. Nem erőltetném ezt a témát, tekintve hogy ti azt szeretnétek ha a kérdező maradna.


Értelek, leírhatod még akárhányszor hogy ilyen egyszerű, ki köll rakni a pasit oszt kész, de mint láthatjuk, nem ilyen egyszerű.


Én a SAJÁT érdekemben húznék el onnan a bánatba, tudod kinek van ideje/energiája ehhez a huzavonához. Már rég el is felejthették volna egymást. :D

2020. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
100%

#59

A helyreállítást azt te fizetheted. XD

2020. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azóta beszéltél vele?

Jutottatok valamire?:)

2020. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
100%

#70 Azt ugye vágod, hogy ha ilyeneket csinálsz azért nagyon rosszul járhatsz? :D

Hogy milyen ember vagy azt hagyjuk most inkább.

Csak praktikus szempontból nézve, ha így járna el valaki egy nő ismerősömmel és ez a tudomásomra jutna, akkor lehet hogy véletlenül nagyon csúnyán megvernék egyszer felismerhetetlen maszkos fiatalok amikor hazafelé tartana.

2020. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
0%

73

Maszkos fiatalok, hagyjuk má, túl sok akciófilmet néztél.

Na de akkor tisztázzuk:

1. hordok magamnál önvédelmi eszközt, illegális eszközöket, tehát a kis maszkos csipetcsapat igen nagy valószínűséggel hazáig szaladna, miután az elsőnek kettétörtem az állkapcsát egy viperával

2. Ha mégis sikerülne összeverniük, azzal sem mennek sokra, mert a ribizlinek akkor is ki kell fizetnie a kárt a főbérlő felé, szóval nem sokra mennének vele

3. A maszkos csipetcsapat egy ilyen akció után garantáltan mehetne a sittre, úgyhogy végsősoron csak magukkal b-sznának ki

2020. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
0%

Hm, szerintem itt van némi kavarodás. Én vagyok az a válaszoló aki szerint ha a kérdezőnek van baja a jelenlegi helyzettel, akkor neki kellene elköltöznie (vagyis ez lenne logikusabb).

És van egy másik vállalkozó, aki a rongálós/ribis válaszokat írja.

Ha külön reagálnátok a válaszainkra az jó lenne, mert most már én is kezdem megkapni hogy elmebeteg rongáló vagyok, pedig én sehol nem írtam semmi ilyesmit.......

2020. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!