Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépítenem: Megcsaltam a páromat. Tudom, hogy hiba volt, és tudom, hogy szakítanom kellett volna. A kapcsolat régóta rossz, sokszor próbáltam szólni, de szerinte minden jó volt, ő a lelkét kitette, és minden képzelgés, meg "női elégedetlenkedés", telhetetlenség, amit felhoztam. A privát szférámat megszüntette, szinte fojtogatott, tapadt, amióta összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy a szakítás egy hatalmas hercehurca lenne, amihez nem volt lelki erőm. Aztán megtörtént a dolog egy kollégámmal, aki egy rendes, normális pali.

Végül elmondtam a páromnak és egyúttal szakítottam vele, és megkértem, hogy távozzon a közös albérletből.

Ő nem hajlandó menni, mert szerinte én vagyok a ribizli, én takarodjak, nem az enyém a lakás, nehogy már ő fáradozzon és állítsa a feje tetejére az életét, amúgy sincs pénze kaucióra (nekem van), a szüleihez hazamenni pedig nem akar 32 éves férfiként, én 27 vagyok, ráadásul nő, menjek én. Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés.

Most ott tartunk, hogy fenyeget, hogy pucér képeket fog küldeni rólam a kollégáimnak, ha egyetlen rossz szavam lesz rá, és ő szívesen megy bíróságra, akkor sem fogom visszaszerezni a becsületem és kitörölni azt, hogy a kollégáim láttak meztelenül, hiába büntetik őt meg. Szerinte ezzel jót tenne velem, mert a multinál szaladt el velem minden, ott lett r.ibanc egóm, meg ott tettek tönkre a kolléganőim, mert ők húzták meg a mércét, hogy elvárás az utazgatás, wellness. A sminkcuccaimat rongálja, mert szerinte a "sminkmániám" kezdetével esik egybe az, hogy elégedetlenkedem a kapcsolattal és megnőtt az arcom.

A szüleim szerint örülnöm kellene, hogy nem kaptam pofont a félremenésért, és hagyjak rá mindent, és én költözzek el. De én nem szeretnék elköltözni.

Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el? Nem akarom bevonni a tulajt, rendőrséget, főleg, hogy akkor mocskosul engem járatna le, mindenki vele ért egyet, az összes közös barátunk is (mindenkinek elmondta, lejáratott), félek, hogy a tulaj azt mondja, mindketten húzzunk innen el.


Mit csináljak?



2020. nov. 3. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
53%

Bírom, hogy itt akadékoskodik valaki és kötekedik annak ellenére, hogy a kérdező már tisztázta hogy értve közös a lakás. Kérdezem én tőled, tényleg ennyire unalmas és sz.réletű búbánat vagy, hogy még mindig ezt szajkózod? Csak hülyét csinálsz magadból, senki se gondolja rólad, hogy de vagány és frankó vagy... 🙄🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Na de hogy a kérdésre is válaszoljak, én nem mennék el a lakásból már csak az állatok miatt sem. Nagyon nehéz olyan albérletet találni ahova lehet vinni kedvenceket is. Kérd a tulaj segítségét, mert magától nem fog elmenni úgysem, egyáltalán fent tudná tartani az albérletet egyedül? Mert ha 180-at keres, abból albérlet+rezsi elég húzós főleg fűtés szezonban és még enni is kéne meg stb. Jelentsd fel idő előtt azért, mert a képeiddel vissza akar élni. Amúgy remélem ezután nem engeded meg senkinek sem, hogy pucéran fotózgasson.

2020. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
10%

Ne menj oda a tulajhoz, mert magadat is lejáratod! Nem a tulajdonos dolga az albérlője szerelmi életének a rendberakása, semmi köze hozzá. Én tulajként biztosan nem szólnék bele és hoznám magamra a bajt egy ilyen elmebeteg miatt. Te költöztetted be, a te dolgod kirakni. A fene se akarna azért zárat cserélni stb mert te összejöttél egy full elmebeteggel. Mondom ezt nőként.

Hívd oda apukádat meg pár nagyobb darab férfit és rakd ki a szűrét, de a tulajt ne keverd bele. Mindenről készüljön felvétel, hogy legyen mivel menni a rendőrségre.

2020. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
82%

Kedves #52-es, a posztoló leírta hogy a szülei sem támogatják, és őt hibáztatják a kialakult helyzetért. De ha megkéri apukáját, több mint biztos hogy segíteni fog.


Tulajdonosként kéretlenül én sem szólnák bele egy ilyen konfliktusba de ha megkér a bérlőm akkor ennyit simán megtennék, mégpedig több okból is.

1. Én vele állok szerződésben nem a pasival.

2. Az ő pénze van nálam kaucióként letéve nem a pasié.

3. Őt azért az elmúlt 4 év alatt annyira megismerhettem hogy mennyire megbízható. (mi a garancia hogy a pasi egyeltalán a kaució összegét össze tudja kaparni?)

4. Ha csak üzletfélként gondolok rá és a jövőben is szeretném megtartani akkor ennyi segítséget még nőként is megadok mint amit a 47-es válaszomban felvetettem.

2020. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
14%
Én értem, hogy a te neveden van a szerződés, nyilván jogilag nem megkérdőjelezhető, hogy neked van jogod ott élni. DE már 1 éve ő is ott él, gondolom szintén fizeti a lakbért, akárcsak te, innentől kezdve lényegében közös az albérletetek. Értelmes felnőttként azt kéne nézni, hogy kinek hátrányosabb az elköltözés. Az hogy a te bútoraid vannak ott egy elég erős érv melletted, az viszont, hogy te csaltad meg őt viszont ő mellette. Amúgy meg vigyél fel egy palit, garantáltan holnap már nem lesz ott.
2020. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó! Ha van egy jó férfi barátod aki segítene, vidd fel mintha a pasid lenne.

Már csak a poén kedvéért is megérné. Talán megtiltja? 😃

2020. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy ő csalta meg, nem érv amellett, hogy ő költözzön.
2020. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen értelmetlen arról beszélni kinek hátrányosabb az elköltözés, ki kit csalt meg.

Először is a posztolónak van élő szerződése erre a lakásra.

Másodsorban a bérbeadó is ha választania kellene akkor szerintetek a 180.00,-nettó fizetésű, életén változtatni nem akaró, áskálódó, gyülölködő bérlőtársat, vagy a 4 éve ismert megbízhatóan fizető, magas jövedelemmel és a kaucióval már egyébként is rendelkező bérlőt fogja választani?

Nálam tök egyszerű a matek és én is bérbeadó vagyok.

2020. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
0%

#45

"És akkor? Összejössz valakivel, az illető odaköltözik hozzád, és ha te szakítasz vele, akkor te fogsz talán elköltözni? Nóóórmálisnak tetszik lenni?"

Hát volt ilyen, és mivel én akartam kevésbé nézni a képét a továbbiakban, igen, elköltöztem. Persze lehet nyafizni is, én megoldottam a problémámat, működött. :)


#51

"tényleg ennyire unalmas és sz.réletű búbánat vagy, hogy még mindig ezt szajkózod?"

? :D


"senki se gondolja rólad, hogy de vagány és frankó vagy."

Miért kéne bárkinek ezt gondolnia rólam? Hogy jön ez ide?


Én továbbra se értem a problémát, ha ÉN akarok kilépni egy élethelyzetből, mert NEKEM nem tetszik, akkor miért másnak kéne ugrálnia? Akkor én változtatok, hogy nekem legyen jobb....

Oké, biztos egyszerűbb várni a csodát, de kérdés hogy mennyire hatékony.

2020. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
0%

#60

Eddig nem albérletről volt szó? :D

2020. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
87%

" ha ÉN akarok kilépni egy élethelyzetből, mert NEKEM nem tetszik, akkor miért másnak kéne ugrálnia?"


Jaaaa, már értem, tehát ha NEKED lenne egy házad, amibe 1 éve beköltözött a pasid, akivel aztán szétmentél, TE költözöl el és hagyod ott a saját lakásod, csak mert...miért is??

Jó, itt nem saját lakásról van szó, hanem albérletről, ami akkor is a kérdező nevén van, amire ő fizetett kauciót, ahol ő lakik 4 éve és amit ő bérelt ki egy maga és ahonnan történetesen nem akar eljönni, teljesen érthető okokból! A kérdező nem a csodát várja, feltett egy kérdést, mi pedig segítettünk: az elmebeteg fickójának kell elhúznia a lakásból, amihez semmi köze nincs, ahova csak úgy befészkelt a kapcsolat elején. Most szétmentek, úgyhogy mehet, ahova akar, jogilag semmi keresnivalója abban a lakásban. Fogja, a fickó cuccát kiteszi szépen az ajtó elé és zárat cserél, ennyi, probléma megoldva. Ha magától nem megy, akkor majd menni fog így. Vagy szól a tulajnak, hogy szépen tessékelje ki a pasit onnan, mert semmi joga ott lenni. Ha hozzám jönne oda a bérlőm és elmondaná röviden, hogy ez és ez a helyzet, én magam mennék oda és szólítanám fel az "úriembert", hogy a lakásomat a kérdezőnek adtam ki és nem neki, úgy hogy van egy napja összepakolni és elhagyni a lakást, pont.

2020. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!