Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépítenem: Megcsaltam a páromat. Tudom, hogy hiba volt, és tudom, hogy szakítanom kellett volna. A kapcsolat régóta rossz, sokszor próbáltam szólni, de szerinte minden jó volt, ő a lelkét kitette, és minden képzelgés, meg "női elégedetlenkedés", telhetetlenség, amit felhoztam. A privát szférámat megszüntette, szinte fojtogatott, tapadt, amióta összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy a szakítás egy hatalmas hercehurca lenne, amihez nem volt lelki erőm. Aztán megtörtént a dolog egy kollégámmal, aki egy rendes, normális pali.

Végül elmondtam a páromnak és egyúttal szakítottam vele, és megkértem, hogy távozzon a közös albérletből.

Ő nem hajlandó menni, mert szerinte én vagyok a ribizli, én takarodjak, nem az enyém a lakás, nehogy már ő fáradozzon és állítsa a feje tetejére az életét, amúgy sincs pénze kaucióra (nekem van), a szüleihez hazamenni pedig nem akar 32 éves férfiként, én 27 vagyok, ráadásul nő, menjek én. Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés.

Most ott tartunk, hogy fenyeget, hogy pucér képeket fog küldeni rólam a kollégáimnak, ha egyetlen rossz szavam lesz rá, és ő szívesen megy bíróságra, akkor sem fogom visszaszerezni a becsületem és kitörölni azt, hogy a kollégáim láttak meztelenül, hiába büntetik őt meg. Szerinte ezzel jót tenne velem, mert a multinál szaladt el velem minden, ott lett r.ibanc egóm, meg ott tettek tönkre a kolléganőim, mert ők húzták meg a mércét, hogy elvárás az utazgatás, wellness. A sminkcuccaimat rongálja, mert szerinte a "sminkmániám" kezdetével esik egybe az, hogy elégedetlenkedem a kapcsolattal és megnőtt az arcom.

A szüleim szerint örülnöm kellene, hogy nem kaptam pofont a félremenésért, és hagyjak rá mindent, és én költözzek el. De én nem szeretnék elköltözni.

Hogyan vegyem rá, hogy menjen már el? Nem akarom bevonni a tulajt, rendőrséget, főleg, hogy akkor mocskosul engem járatna le, mindenki vele ért egyet, az összes közös barátunk is (mindenkinek elmondta, lejáratott), félek, hogy a tulaj azt mondja, mindketten húzzunk innen el.


Mit csináljak?



2020. nov. 3. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
17%
Undorító egy ember vagy, ezt érdemled.
2020. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
14%
Egyetértek. Undorító ember vagy, vállald szépen fel, hogy félrekeféltél és húzd el a beled a lakásból. Te tetted tönkre a kapcsolatot, nehogy már szerencsétlennek kelljen költözködnie is. Menj, kuncsorogj be ahhoz akivel megcsaltad. Biztos tárt karokkal khmm.. akarom mondani tárt gatyával fogad majd.
2020. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 A kérdező kommentje:

Természetesen felvállalom, hogy megcsaltam, senki nem mondta, hogy nem, csak az emberi mivoltomtól és méltóságomtól nem szándékozom megszabadulni. :) Mondtam, hogy elköltözni nem fogok, nem opció.

A kapcsolat pedig már tönkre volt menve, ha nem így lett volna, nem csalom meg. Egyedül amúgy sem lehet tönkretenni egy párkapcsolatot, ahhoz két ember kell.

2020. nov. 3. 15:15
 14/81 anonim ***** válasza:
19%
De, opció lenne. Ha van benned vmi gerinc, te is vezekelsz azért, amit tettél.
2020. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:
Nem fogok. Bánom, tudom, hogy erkölcstelen volt, amit tettem és hiba, levontam a tanulságot és nem akarom visszakönyörögni sem magam, nem várok megbocsátást, egyszerűen csak vége ennek a kapcsolatnak, ő jobbra, én balra. De a jogomat ahhoz, hogy normális munkakörnyezetem maradjon, ne teregessenek ki rólam meztelen képeket, és ne menjek el a helyről állatokkal, mindennel együtt, ahol 4 éve lakom, nagyon is fenntartom.
2020. nov. 3. 15:21
 16/81 anonim ***** válasza:
91%

11, 12, 14. Mi lenne, ha a nem a kérdezőre projektálnátok a saját életetek szarságait? Ez a trashtalk egy idegennel szemben nem vall nagy intelligenciára részetekről.

Ti nem segíteni jártok erre az oldalra, hanem a frusztrációtokat levezetni és ehhez tökéletes alany valaki, akibe szerintetek jogosan belerúghattok.

A szomorú hírem számotokra az, hogy ettől nem lettetek sem jobb emberek, sem boldogabbak.

2020. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
12%
Viszont ha tudod, hogy nincs pénze kaucióra, akkor azt mondjuk kifizetheted neki. Így legalább mind a ketten jól jártok valamilyen formában, legalábbis ami a költözést illeti. Irreálisan drága albit úgyse keres magának, csak azért hogy veled kicsesszen, mert később meg nem tudja fizetni, akkor meg mehet az utcára...
2020. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:
Már felajánlottam neki ezt is, kedves Drek, de azt mondta, hogy ha még egyszer így megalázom, hogy rávilágítok, hogy nekem mennyivel több pénzem van, feltörli velem a padlót, és hallani sem akar róla.
2020. nov. 3. 15:26
 19/81 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem érteni, hogy miért döglött meg ez kapcsolat még jóval a megcsalás előtt... Innentől viszont a tulajra kell bíznod magad. Ő szó nélkül kirakhatja a lakásból, akárhogy vergődik. Ha téged ütne meg, akkor szólj pár férfi ismerősnek, akik elbeszélgetnek vele... (Nem tudom, hogy élsz, de csak akad ilyen.)
2020. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
100%

"Én már akkor itt éltem, amikor összejöttünk, enyém a szerződés."


Akkor teljesen egyértelmű, hogy te maradsz. Szólj a tulajnak.

2020. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!