Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom miert tartogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert tartogat ovszert es tagadja le?

Figyelt kérdés

A baratnom tabit hasznal. Nem hasznalok ovszert evek ota.

Tegnap reggel egy doboz felbontatlan kotont talaltam a furdoszobaban a szekrenyben. Megkerdeztem a baratnom hogy ez meg mi?akkor nem gondoltam MEG semmi rosszra. Erre letagadta hogy nem o volt,o nem vett ovszert. 😡


En ezt most nem ertem..ha megcsal akkor 1) miert nincs meg felbontva 2) miert van igy szem elott 3) soha nem neznem ki belole ezt 4) viszont azt sem gondoltam hogy igy siman a pofamba hazudik!


Nincsen bizonyitekom..de szerintem megcsal(t) Hogyan tudnam kideriteni hogy igaz-e? Nagyon ideges vagyok es elviselhetetlenul faj lelkileg! Torni zuzni tudnek jelen pillanatban is a meregtol. Ha megcsalt! Es ennyi evet pazaroltam ra..ah en nagyon beolvasok neki 😡


2020. szept. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, 12? :D
2020. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 A kérdező kommentje:
Ja es egyebkent azt mondta, hogy az ovszert nem is ebben az evben vette hanem meg december vegen....elvileg..mert TENYLEG egyszer szo volt arrol de csak futolag hogy egy ideig leall a tabizassal de csak az epilepsziaja miatt mert ott is allando gyogyszert szedett es atalitottak egy masikra..de azt mondta a doki neki hogy nem kell abbahagyni a tabit sem. Mondtam neki hogy ba..zd en nem is hasznaltam soha olyan meretbe meg nem azt a markat vettem. Erre hogy honnan kene tudni o nem ertett ehhez :D na mind1 ennyi. En hiszek neki.
2020. szept. 11. 09:12
 83/90 anonim ***** válasza:
87%

Hooogyeneee... :D "még le is voltam videózva".

Istenem... ezért is instant bann lenne, de érzésem szerint mesterien kimagyarázott egy csúnya buktát.

Milyen retardált kretén nőkkel vagytok ti együtt te jóisten... :D

2020. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 A kérdező kommentje:

Hat a kamera azota ment amiota beleptem a lakasba es o mar elore vigyorgott hogy tuti megtalalom. Szerintem ezt nem lehet utolag kimagyarazni.


Ez vicc. Nektek ez szakito ok :D Nekem nem. Mar evek ota egyutt vagyunk.

2020. szept. 11. 09:15
 85/90 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom ti hány évesek vagytok, de ha én ilyenekkel 'tesztelgetném' a páromat, akkor hamar az ajtó előtt találnám a cuccaimat. Nagyon paraszt és gyerekes lehet a csaj...
2020. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
35%
Már az elején megmondtam volna hogy nem csal meg..Egyszer mi is így jártunk,hihetetlen de valamiről beugrott hogy tényleg én vettem gumit,és közben a páromat vádoltam hogy megcsalt,meg hogy ő vette a gumit..Néha totál kimennek dolgok az ember fejéből..
2020. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 Lazy Lover ***** válasza:
75%
ezt hívják shit tesztnek ezek a nők már csak ilyenek :D
2020. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 Ramos ökle ***** válasza:
89%

Ha tényleg így történt, a barátnőd okosabb, mint hittem.

Ezzel a "teszteléssel" szépen előkészítette a terepet a valódi megcsaláshoz. Ha a jövőben bármi fura jelet fogsz látni, akkor azt mondja majd, h "megint tesztelt" téged. Ezek után te fogod magad h**lyének érezni, és ő kb. nem is kell h nagyon figyeljen.

2020. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
82%
JEsszus ... rabolod itt mindenki idejét, vártuk a jó sztorit, erre egy ilyet kapunk. Megyek nézek inkább Szkitontv-t
2020. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, ha a hülyeség fájna, ti már ordítanátok.
2020. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!