Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Buliban megcsal a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban megcsal a baratnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kerdes lenne ez hogy baratnom elment bulizni a baratnoivel mert az egyiknek volt a szulinapja, en sajnos nem tudtam menni mert masnap dolgoztam reggel. Otkertbe mentek kb 8-10en es meseli baratnom hogy a masik 8 lanynak volt baratja es megis kavartak masokkal illetve smaroltak idegenekkel. Van ra esely hogy kicsit spicces allapotban levo baratnom is veluk tartott es fogott aznap estere valakit? Allitasa szerint nem is tancolt senkivel sem amikor egy fiu kezdemenyezni akart volna. En nem tudok megbizni senkiben 100%ig mivel itt az elo pelda hogy 8 lanybol 5 kavart a buliban ossze vissza. Mi a velemenyetek?

2020. júl. 12. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a barátnődet... Én sokat buliztam a párom nélkül is, soha nem csaltam meg semmilyen formában.
2020. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
12 évesen megkérdeztem a barátaimat, hogy mit jelent a "kavarni", 20 év alatt ezt a kérdést többször több embernek feltettem, de még mindig nem kaptam választ.
2020. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a kavarás = smár, de mivel vén szatyor vagyok, nem kell hinned nekem.


Majd megmondják a fiatalok:)

2020. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Ő is kavart pasikkal, csak be akarta nálad biztosítani magát, hogy ha kiderül a buli akkor védve legyen.

Az orrodnál fogva vezet a nőci.

2020. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Volt már olyan, hogy barátnőmmel elmentünk csajos estén buliba és kvázi egyedül hagyott egy pasi miatt. (nekem volt valakim, neki nem) Mérges voltam rá, de csak azért mert ő pasizott, nem kerítettem én is magam mellé valakit.
2020. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól ő még nem fog automatikusan megcsalni, mert a többiek nem bírnak magukkal. Főleg ha még el is meséli neked, hogy a többiek hogy viselkedtek
2020. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En pont ott voltam szombaton. Nem smarolt senki a tancteren.

Font komplett kupleraj uzemel. Hatul jarnak fel a ferfiak. Egy biztior engedi oket fel. Az ajto folott van olyan jel,mint a szallodai lifteknel..


Szerintem a baratnod nem csalt meg. Az odajaro prostik elviszik az osszes ferfit meg a kupleraj a haztombben.

2020. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Mennyire néz ki jól a barátnőd??
2020. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!