Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom miert tartogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert tartogat ovszert es tagadja le?

Figyelt kérdés

A baratnom tabit hasznal. Nem hasznalok ovszert evek ota.

Tegnap reggel egy doboz felbontatlan kotont talaltam a furdoszobaban a szekrenyben. Megkerdeztem a baratnom hogy ez meg mi?akkor nem gondoltam MEG semmi rosszra. Erre letagadta hogy nem o volt,o nem vett ovszert. 😡


En ezt most nem ertem..ha megcsal akkor 1) miert nincs meg felbontva 2) miert van igy szem elott 3) soha nem neznem ki belole ezt 4) viszont azt sem gondoltam hogy igy siman a pofamba hazudik!


Nincsen bizonyitekom..de szerintem megcsal(t) Hogyan tudnam kideriteni hogy igaz-e? Nagyon ideges vagyok es elviselhetetlenul faj lelkileg! Torni zuzni tudnek jelen pillanatban is a meregtol. Ha megcsalt! Es ennyi evet pazaroltam ra..ah en nagyon beolvasok neki 😡


2020. szept. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 A kérdező kommentje:

Elgondolkodott o. Igy kb


" Hat varj csak, lehet, hogy regi."


" Uristen meg sosem vasaroltam ovszert, szerinted most miert tettem volna..mondom hogy tuti regi"


Meg annyit mondott hogy amikor pakolt korabban akkor meg nem volt ott. O rakta be az uj aveos sz@rokat amiket vett a mullerben. Tehat szerinte az akkor is regi lehet es nem emlekszem..de en vehettem. 😡


Komolyan biztos idegenek maszkalnak ejjel a lakasban. Neki is mondtam. Erre mar csak nevetett hogy tul reagalom. Nyugodjak meg. Odajott megolelni meg megpuszulni hogy lenyugodjak. De meg zaklatott vagyok es ez az egesz nem hagy nyugodni.

2020. szept. 8. 17:41
 22/90 anonim ***** válasza:
91%
Nézd már meg rajta a gyártási dátumot bazdmeg!
2020. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 A kérdező kommentje:
Hat mivel ott vagyok vele es latom hogy filmet nez olvas takarit foz meg macskazik munka utan akkor hulye vagyok? Mondom hogy mindennap MA is egyutt jottunk haza. Pontban kettokor kijon a portara es egyutt indulunk tovabb. De ja ..szerintem tervezett valamit.
2020. szept. 8. 17:44
 24/90 anonim ***** válasza:
61%
Lehet ajándekba kapta a szájvíz mellé.
2020. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy te el is olvasod, amiket írunk, vagy csak hajtogatod, hogy a te csajod csak otthon filmezik, nem megy sehova, tablettát szed, tagadja?
2020. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 A kérdező kommentje:
Igen azokra valaszolok csak 100an ugyan azt irjatok
2020. szept. 8. 17:47
 27/90 anonim ***** válasza:
51%
Lehet te vetted/kaptad,csak részeg voltál,nem emlékszel.
2020. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 A kérdező kommentje:
Keresnem kellett rajta. Ki..szott apron van feltuntetve. Az van rairva hogy 2020.01.2022.07.0445.0335
2020. szept. 8. 17:48
 29/90 anonim ***** válasza:
66%

Akkor van egy rossz hírem, nem olyan régi.. :D Azt most vette a csajod, csak elfelejtette elrakni.

Na.. egyéb kérdés?

2020. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 A kérdező kommentje:
Nem szunetel,beszeltunk tegnap rola. Azt mondta nem akarja abbahagyni. Az o dontese volt ez is. Ha ovszert akarna akkor ok. De nem.
2020. szept. 8. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!