Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom miert tartogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert tartogat ovszert es tagadja le?

Figyelt kérdés

A baratnom tabit hasznal. Nem hasznalok ovszert evek ota.

Tegnap reggel egy doboz felbontatlan kotont talaltam a furdoszobaban a szekrenyben. Megkerdeztem a baratnom hogy ez meg mi?akkor nem gondoltam MEG semmi rosszra. Erre letagadta hogy nem o volt,o nem vett ovszert. 😡


En ezt most nem ertem..ha megcsal akkor 1) miert nincs meg felbontva 2) miert van igy szem elott 3) soha nem neznem ki belole ezt 4) viszont azt sem gondoltam hogy igy siman a pofamba hazudik!


Nincsen bizonyitekom..de szerintem megcsal(t) Hogyan tudnam kideriteni hogy igaz-e? Nagyon ideges vagyok es elviselhetetlenul faj lelkileg! Torni zuzni tudnek jelen pillanatban is a meregtol. Ha megcsalt! Es ennyi evet pazaroltam ra..ah en nagyon beolvasok neki 😡


2020. szept. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 Lazy Lover ***** válasza:
53%
Vagy lehet hogy valakit oda enged sexelni és az övék volt
2020. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
83%

Najó azért szerintem ilyen nincs, hogy valakihez átmegy a barátnője beszélgetni majd elmegy wcre és a házigazda észre sem veszi, hogy visz egy xxl csomag óvszert magával a barátnő. Nagyon ki akarjátok dumálni a csajt, de szerintem bőven sáros, főleg hogy nem is akadt ki rajta.

Kérdező, már szembesítetted a gyártási dàtummal?

Ha nagyon terel, akkor én lehet belenéznék a telefonjába...

2020. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Kamerázd be a lakást ennyi nem akarom védeni a csajt csak találgatok
2020. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
22%

Sziasztok. Mindenkit lepontoztam aki beakarja sározni a lányt.

Ez semmire sem bizonyíték.

Ha igen, akkor meg a kedves pasika nézzen magába hogy miért másnak kell kefélgetni a nőjét, ugyanis sosem ok nélkül van.

2020. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:
Megbeszeltuk,megmutattam neki a datumozast is es megegyszer megkerdeztem mi ez az egesz. Teljesen hulyeseg az egesz, total felesleges volt kiakadnom igy, de a lenyeg, hogy nem csal(t) meg a baratnom! 😁 Erdemes volt megegyszer erolkodnom es kerdezgetni, mert kulonben nem mondta volna el a szitut. Koszi sracok a valaszokat mindenkinek ment a zold pipa vagy mi a franc ez.
2020. szept. 8. 21:53
 56/90 anonim ***** válasza:
100%
Na, de most már mondd el nekünk is, hogy mi volt? 😅
2020. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
20%
Ennyik vagytok. Hülyék.
2020. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Akkor csak megszívatott ezek szerint.....
2020. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
100%
Végig olvastam baszod, tiszta izgalomban, mint vmi krimit ezt a 6 oldalt, most màr ne hagyj lógva minket, meséld el mi volt akkor :-D
2020. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
91%

A barátnőnek kellett vagy női belüggyel magyarázta elővigyázatosságból s a pasi a "sütit" megette:DDD


Ugye ő is olvasta a kérdésedet, hogy "jó lett" az ügy vége;)

Vagy csak a második mese bejött:D


Igazából, ha ennyiben sem őszinte elsőre s semmi sem volt, mi lesz, amikor félrelép valóban...;)

2020. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!