Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a baratnom a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a baratnom a legjobb fiu baratjaval?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan helyzetben vagyok hogy a baratnomnek van egy legjobb fiu baratja akivel kb havonta 1-2x talalkoznak es eleg regota ismerik egymast. Multkor talalkoztak es elmentek setalni, 6 ora mulva irt baratnom hogy hazaert (kozben beugrottak a srachoz mert pisilnie kellett vagy valami ilyesmi es azert volt ott ennyi ideig mert a szuleivel beszelgetett azt mondta. Most elmentek fotozkodni mert a sracnak van valami fenykepezoje es jol fotoz. Szerintetek kellene aggodnom vagy csak ez az en hulyesegem? En alapbol nem szeretem ezeket a fiu lany legjobb baratsagokat.

2020. máj. 18. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tudod ezt a dolgot elengedni, akkor inkább szakíts vele. Így lesz a legjobb mindenkinek. Lehet megcsal és akkor volt értelme a szakításnak. Lehet nem csal meg és akkor rossz ötlet volt. Mivel így szoktak találkozni, még az sem megoldás hogy rejtett kamerát raksz magatokhoz (vagy őhozzá).
2020. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Esélyes.

Ezek a "legjobb fiúbarátok" mindig a végén megdugják a csajokat.

Már rég kidobtam volna.

2020. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

"Ezek a "legjobb fiúbarátok" mindig a végén megdugják a csajokat."


A legjobb fiúbarátommal 25 éve vagyunk barátok, eddig még véletlen sem akart megdugni, söt még csak meg sem csókolt. De nekem sem jutott eszembe ilyesmi, a barát az nem ez a kategória.

2020. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem is egy ilyen fiú barátom van, és egyikkel sem szexelünk, mert nincs meg az a kémia, ami kellene, épp ezért vagyunk barátok.

Olyat is szoktunk, hogy pl. átjön az egyikük, és sörözünk meg filmezünk, de nem történik semmi.

Nyilván ezt kívülállóként nem biztos, hogy el lehet hinni, de egyik sem új barátság, évek óta ismerem őket. Ha a lány is régóta ismeri a srácot, akkor gondolom, okkal nem jöttek össze eddig sem.

2020. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Mivel az előző kapcsolatomban megcsaltak, még most, egy évvel utána is előjön néha a féltékenység bennem a jelenlegi páromra, akivel fél éve vagyok együtt. Fotós és ha nem természetképeket csinál, lány ismerőseit fényképezi le, akikkel ilyenkor 1-5 órát is együtt van úgy, hogy nem nagyon ír. Bármikor odadobja nekem a telefonját, - amiben benne van az ujjlenyomatom is - ha nézni szeretnék egy sorozatot rajta, amíg játszik gépen például és amúgy is teljesen megbízok benne, de néha rám jön ez az érzés. Ami nekem segít, az az, hogy őszintén elmondom neki, ha ilyesmi bajom van. Elmondom neki, hogy bízok benne, csak ha itt a féltékenység, nem tudom csak úgy elküldeni, meg kell nyugtatni és ehhez az Ő szavai kellenek. Nem tippelek a sztoridra semmit, mert az esély 50-50, de semmiképp ne tartsd magadban. A lényeg, hogy higgadtan beszélj vele és ne feldúltan vágj a témába.
2020. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
32%
Ez gáz. Miért vagy vele együtt ha ennyire nem bízol benne? Igenis vannak tökéletesen működő fiú lány barátságok, az én legjobb barátom is egy fiú akivel 17 éve vagyunk barátok jóban rosszban, és soha nem dobnám el őt egy párkapcsolatért sem!
2020. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!