Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom miert tartogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert tartogat ovszert es tagadja le?

Figyelt kérdés

A baratnom tabit hasznal. Nem hasznalok ovszert evek ota.

Tegnap reggel egy doboz felbontatlan kotont talaltam a furdoszobaban a szekrenyben. Megkerdeztem a baratnom hogy ez meg mi?akkor nem gondoltam MEG semmi rosszra. Erre letagadta hogy nem o volt,o nem vett ovszert. 😡


En ezt most nem ertem..ha megcsal akkor 1) miert nincs meg felbontva 2) miert van igy szem elott 3) soha nem neznem ki belole ezt 4) viszont azt sem gondoltam hogy igy siman a pofamba hazudik!


Nincsen bizonyitekom..de szerintem megcsal(t) Hogyan tudnam kideriteni hogy igaz-e? Nagyon ideges vagyok es elviselhetetlenul faj lelkileg! Torni zuzni tudnek jelen pillanatban is a meregtol. Ha megcsalt! Es ennyi evet pazaroltam ra..ah en nagyon beolvasok neki 😡


2020. szept. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
72%

Na,akkor csak volt valami, tudta, hogy került oda.

Áruld már el, mit mondott?

2020. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
91%
Azért ugyanennyi szmájlival mondd már el neki, mennyire könnyen elhiszed, hogy megcsal.
2020. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
91%

Had tippeljek. :) A csajod azt mondta hogy egy kollégájának-barátnőjének vette mert az nem merte megvenni.

És odarakta. Ezt persze a kolléganő-kolléga-barátnő is megerősítette feléd! :D

2020. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
75%

#41

Én pl. leírtam. Engem is csak lepontoztak, indoklást én se kaptam. :)

(#34)

2020. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
89%
Mi volt???
2020. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
27%

Kiderült,hogy a nyugdíjas szomszédmariskanéni felejtette ott.

A férjének vette,mert gyorstüzelő ,és az óvszerrel talán lassabban megy majd el.

2020. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
87%

#66 :D

Szerintem már nem is olvassa a kérdező...

2020. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
85%

67


Szerintem meg elfelezték a csomag óvszert s megcsalták egymást korrekt módon mással, ha már van egy "talált" csomagnyi gumi, aztán volt nincs ok a kérdésre továbbiakban:DDD

2020. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
42%
Tuti bekanyuzott a csaj valamit, a kis naívka meg elhitte. Tudja ha ide leírja körberöhögjük🙂
2020. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
72%
Lehet a másik bejáratban akarja veled csak még nem mondta el, mert meglepetés lett volna.
2020. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!