Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom miert tartogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert tartogat ovszert es tagadja le?

Figyelt kérdés

A baratnom tabit hasznal. Nem hasznalok ovszert evek ota.

Tegnap reggel egy doboz felbontatlan kotont talaltam a furdoszobaban a szekrenyben. Megkerdeztem a baratnom hogy ez meg mi?akkor nem gondoltam MEG semmi rosszra. Erre letagadta hogy nem o volt,o nem vett ovszert. 😡


En ezt most nem ertem..ha megcsal akkor 1) miert nincs meg felbontva 2) miert van igy szem elott 3) soha nem neznem ki belole ezt 4) viszont azt sem gondoltam hogy igy siman a pofamba hazudik!


Nincsen bizonyitekom..de szerintem megcsal(t) Hogyan tudnam kideriteni hogy igaz-e? Nagyon ideges vagyok es elviselhetetlenul faj lelkileg! Torni zuzni tudnek jelen pillanatban is a meregtol. Ha megcsalt! Es ennyi evet pazaroltam ra..ah en nagyon beolvasok neki 😡


2020. szept. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként a kérdésedben is leírod logikusan ... Bontatlan, és nem rakná a szemed elé ha meg akarnak csalni, nem értem ezt a féltékenységi rohamot a semmire . Legközelebb írj ki egy ugyanilyen kérdést ha találsz egy szexi fehérneműt amiről nem tudtál eddig :D
2020. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező komoly cliffhangerrel zárta a sztorit. Sose tudjuk meg mit mondott a barátnője. :D
2020. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 A kérdező kommentje:

Itt vagyok ujra! Bocs csak nem itt elem az eletemet :D es nem jottem fel azota, csak akkor regisztraltam es csak a kerdesem miatt.


Eloszor is koszonom hogy amikor meg kiirtam a kerdest akkor mindenki a baratnomet offolta hogy ez megcsalt, kuka, hazudik, nem mondott kb semmit? Ez de gyanus, mi a franc? Az arca ha nem arult el semmit akkor felre d.ug es csoro vagyok biztos mar regota atvag. Jottek az elmeletek hogy a baratnom miert akkora szutyok es ezt hogy csinalhatta.


Aztan leirtam hogy oke minden rendben erre meg hogy egy feltekenykedo vagyok ezert veszitem el majd hat szerinted ha megcsal akkor oda rakja az ovszert? Nagy gaz van velem ezert fog elhagyni.


Persze van akibol meg mindig dol a rosszindulat :D leakartam irni mi tortent. De tudjatok mit?


Mivel ti mar ugy is eldontottek hogy a baratnom biztos bekamuzott nekem pl olyat hogy a barinojenek a barinojenek a testverenek a x ismero hagyta itt direkt vagy nem direkt de ja. En meg hul.ye vagyok mert bevettem.


Uhum. Koze nincs ezekhez es a hasonlo elmeletekhez amit leirtatok. Sokkal egyszerubb volt a magyarazat.


Na csa! ;) es koszonom a privatokat is.

2020. szept. 11. 08:40
 74/90 anonim ***** válasza:
95%

Tehát kamu az egész és nem tudtál kitalálni hozzá egy megfelelő, csattanós végkifejlettet.

(Eddig én elhittem a kérdést, válaszoltam is relevánsan, de így az utolsó 2 kommented alapján bánom hogy bevettem.)

2020. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
92%

Tudtam hogy nem fog tetszeni, és hogy a csaj megetetett valamivel. :D (ha nem kamu az egész)

Nyilván mi vagyunk a hülyék mint mindig. :)

2020. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Szerintem csak le akarta tesztelni hogy mit reagál erre a sztorira egy volt csajom is csinált ilyet azt mondta utána le tesztelt hogy mit reagálok erre meg hogy mennyire szeretem szerintem pont ez történt a kérdezővel is
2020. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 A kérdező kommentje:
Ott a pont
2020. szept. 11. 08:47
 78/90 anonim ***** válasza:
83%

:DDDD Le akart tesztelni! :DDD

Te szerencsétlen lúzer.... ekkora kamudumát benyalni... sírva röhögök! :D

2020. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 A kérdező kommentje:
:D meg felis vette kamerara es megakarta mutatni mar akkor de meg huzta az idot, mert latta hogy kiakadtam kicsit. Aztan ugy volt vele hogy megnezi mi a kesobbi reakciom,de amikor beszeltem vele akkor mar elmondta es megnyugtatott! Nem akartam elhinni, de leis voltam videozva :D felrakta az instagramm sztorijaba is :D
2020. szept. 11. 09:09
 80/90 anonim ***** válasza:
95%

Letesztelni?

Milyen kapcsolat ez?!

Ha szeretnék valamit, kinyitom a szám, elmondom, megkérdezem, megbeszéljük. Nem teszteltem a másikat ilyen-olyan módszerekkel...

Nem sok jövőt jósolok nektek ilyen hozzáállással, de ne legyen igazam. :)

2020. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!