Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom miert tartogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert tartogat ovszert es tagadja le?

Figyelt kérdés

A baratnom tabit hasznal. Nem hasznalok ovszert evek ota.

Tegnap reggel egy doboz felbontatlan kotont talaltam a furdoszobaban a szekrenyben. Megkerdeztem a baratnom hogy ez meg mi?akkor nem gondoltam MEG semmi rosszra. Erre letagadta hogy nem o volt,o nem vett ovszert. 😡


En ezt most nem ertem..ha megcsal akkor 1) miert nincs meg felbontva 2) miert van igy szem elott 3) soha nem neznem ki belole ezt 4) viszont azt sem gondoltam hogy igy siman a pofamba hazudik!


Nincsen bizonyitekom..de szerintem megcsal(t) Hogyan tudnam kideriteni hogy igaz-e? Nagyon ideges vagyok es elviselhetetlenul faj lelkileg! Torni zuzni tudnek jelen pillanatban is a meregtol. Ha megcsalt! Es ennyi evet pazaroltam ra..ah en nagyon beolvasok neki 😡


2020. szept. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 A kérdező kommentje:
Ja az januari akkor. De akkor eddig hol a f@omba tarolta es miert nincs kibontva? Tobb mint fel eve tervezgeti hogy megcsal😡😡😡
2020. szept. 8. 17:51
 32/90 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ez el is dőlt.
2020. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
0%
Lehet átfutott a fején, hogy majd gyereket akar és leáll a gyógyszerrel előbb, de miután meggyanusítottad elvetette a dolgot és úgy döntött inkább hazudik.
2020. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
38%

Múltkor én is találtam az éjjeliszekrényemben egy doboz bontatlan gumit. :D El is röhögtem magam, pár hónapja egy haverom sózta rám részegen, mert épp "szerelmi bánata" volt és gondolta ő úgyse fogja soha elhasználni, a kezembe nyomta. :D

Pedig én is gyógyszert szedek, és akkor se használnék gumit ha fizetnének érte.

Ha emiatt nekiállt volna hisztizni a párom, nagyon nagyot csalódtam volna benne..


Közös szekrényben még az idióták se tárolnak ilyesmit ha megcsaláshoz kell...

2020. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
23%
Ha ha ha ha! Csajod titokban más férfiakkal szexel és erről nem tudsz! Ez jól megszívtad! :-D
2020. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
78%
És egyből a nagy kiszerelést vette. 😂😂 Vajon hány ilyet használtak már el?
2020. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 Ramos ökle ***** válasza:
90%

Nekem van egy elméletem. Nem állítom, h így van, de elméletnek jó.

Ha esetleg a barátnődnek van valakije, akkor lehet, h nálatok szoktak olykor...tudod te. Ha ez a valaki mondjuk el akarja csaklizni a nődet, de a nőd azt mondja, h téged bír, mert van pénzed/kocsid/be vagy tanítva (bocsi), vagy bármi, és a másiktól csak szex kell, akkor ez a bizonyos másik kieszel egy tervet, h összeugrasszon titeket, megbontva a bizalmat, ami akár a kapcsolat végét is jelentheti. Hogyan?

Együtt vannak, a srác kimegy a fürdőbe, és a szekrénybe tesz egy csomag gumit. Ezt a barátnőd nem tudja, de simán van esély rá, h te fogod észrevenni. Észreveszed, és a barátnőd tagadni fog, te bizalmatlan leszel, és elkezdődik a folyamat.

A munkába jövés menés is megoldható. Pl. te elviszed, ő bemegy, de mondjuk csak a klotyóig megy, ahol visszafordul, és hazamegy. Megvan otthon a dolog, aztán visszamegy a munkahelyre, és megvár téged.

De mondom, ez csak elmélet.

A rosszabb eset, h annyira h**lyének néz, vagy papucsnak, h simán ő rakta oda a gumit, gondolván, h észre sem veszed.

2020. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi de tuti megcsal. Én otthonról lopkodom az óvszert mikor a szeretőmhöz megyek. Szerintem elfelejtette eldugni. N28
2020. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
90%
Tehát idén se te, se a barátnőd nem vettetek semmilyen óvszert?
2020. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
85%

36#

Azt se tudni hanyadik csomag.

2020. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!