Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom miert tartogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert tartogat ovszert es tagadja le?

Figyelt kérdés

A baratnom tabit hasznal. Nem hasznalok ovszert evek ota.

Tegnap reggel egy doboz felbontatlan kotont talaltam a furdoszobaban a szekrenyben. Megkerdeztem a baratnom hogy ez meg mi?akkor nem gondoltam MEG semmi rosszra. Erre letagadta hogy nem o volt,o nem vett ovszert. 😡


En ezt most nem ertem..ha megcsal akkor 1) miert nincs meg felbontva 2) miert van igy szem elott 3) soha nem neznem ki belole ezt 4) viszont azt sem gondoltam hogy igy siman a pofamba hazudik!


Nincsen bizonyitekom..de szerintem megcsal(t) Hogyan tudnam kideriteni hogy igaz-e? Nagyon ideges vagyok es elviselhetetlenul faj lelkileg! Torni zuzni tudnek jelen pillanatban is a meregtol. Ha megcsalt! Es ennyi evet pazaroltam ra..ah en nagyon beolvasok neki 😡


2020. szept. 8. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
86%

Áh, ez csúnya bukta volt. :D Elfelejtette elrakni onnan.

Amúgy terveztél valami hosszabb utat, vagy bármi programot nélküle ahol ideje lett volna egy pár menetre mással!?

2020. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 A kérdező kommentje:
A baratnom nem volt zavarban sem, ugy beszelt velem ahogy szokott, de o nem talalja az egeszet furanak. Szerinte nem most vasarolt. Tuti regi. Ott mutattam a cimket,meg a foliat ami erintetlen,tiszta.
2020. szept. 8. 17:30
 13/90 anonim ***** válasza:
51%
Össze vissza csal, nem esett még le? :D
2020. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
88%
Nem találja furának? :D Hogy a szekrényben lett egy nagy csomagos óvszer ? :D Azért ennyire nem lehetsz hülye na....
2020. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:

Epp ez az hogy mi nem hasznalunk ovszert!!!! Gyogyszert szed. De ha massal lefekudt vagy leakart fekudni akkor lehet nem akart elkapni valamit a csavotol.


Nem, mindennap dolgozik, hazajon, filmet nez,konyveket olvas, telefonozik,takaritgat. A baratnoivel szokott menni moziba es kajalni heti 1x. Minden mas alkalomkor altalaban a lanyok neznek fel hozza 1-2 orara kb. A munkahelyere is elmegyek mindig, kocsival jovunk haza es elotte neha egyutt vasarlunk,fagyizunk. Nem szokott csavarogni sokat. Szoval nem tudom hol mikor kivel miert stb

2020. szept. 8. 17:33
 16/90 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hulye. De most hogyan kerjem szamon ha nincs ennel tobb "bizonyitekom"??
2020. szept. 8. 17:34
 17/90 anonim ***** válasza:
89%

És azonkivül,hogy közölte,volt még vmi?Induljunk ki abból,hogy mondjuk nálunk történik ilyen.Ha nem én vettem,azért felb..na a dolog,és mindenáron keresnék bizonyítékot,h nem én hagytam ott.csesztetne és ezt közölném a partneremmel is.

Ugyanis,ha nem szolt rá semmit,csak annyit,hogy nem ő volt,az eléggé gyanús!Nagyon könnyen lezárta a témát.Nem egy csomag zsepi,vagy mosatlan edény maradt kint.

Miért nem hívta azonnal a barátnőit,nem e valamelyiküké,vagy legalább láttad volna rajta,hogy elgondolkodik ugyanúgy,hogy ez most akkor mi!

2020. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
28%

"Nem mindennap dolgozik, hazajön, filmet néz..." Aha persze. :D

Meg semmi gyanús nincs ebben mi?

Nem tudom kell-e ennél egyértelműbb bizonyíték bárkinek is.

A barátnőd félrekúr/ félre akar kúrni melletted. Az óvszert elfelejtette elrakni a szekrényből, vagy oda akarta csak nem jött össze a randi és ottfelejtette.

Filmet néz takarít... aha... :DDD

2020. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, nem tette még meg, csak fogja. Elvégre felbontva sincs.

De szerintem ez is elég bizonyíték. Veled felesleges használnia, ha csak nem akar lufit fújni vagy vízibombát készíteni belőle, akkor nyilvánvalóan mással fogja használni.

2020. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
61%
Arra nem gondoltál,hogy lehet szünetel a fogazmzásgátlóval,mert brutálisan tönkremehet nőgyógyászatilag a sok hormontól?
2020. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!