Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A haveromat megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haveromat megcsalta a baratnoje. Iszonyatosan magaba borult. Miben segithetnek azon kivul, hogy sablonszovegeket mondjam neki?

Figyelt kérdés
18 evesek vagyunk mindharman(haverom a csaj es en), a haveromat 12 eve ismerem tenyleg nagyon joba voltunk mindig is. A csajjal 2eve jott ossze, aki ugye az osztalytarsunk. O volt az elso baratnoje, mrg szuz is volt tenyleg mindent vele kezdett el. Amikor osszejottek a baratsagunk majdnem ugyanolyan maradt, csak kevesebbet logtunk egyutt de ez nem zavart, mert idokozben nekem is lett baratnom. De itt most nem az a lenyeg. Tehat a csajba nagyon bele volt zugva es tenyleg lattam rajta hogy mindig adott a velemenyere, neha kicsitt tobbet is, talan mar papucskent viselkedett. Telt az ido es vegig ilyenek voltak, de sose gondoltam volna a csajrol h ilyet tesz egyszer. Es most penteken rajtakapta a csajat es egy baratjat szex kozben. A haverom egy eleg nagy darab, 8 eve kuzdosportol, de eszebe nem allt megtamadni a sracot...egybol rajott a zokogas es azota nem tudok 2-3 mondatnal tobbet beszelni...tenyleg nagyon sajnalom szegenyt, de ugy fekszik otthon mintha beteg lenne, elkepeszto mennyire nyomaszto a hangulata. Es igazabol tanacsokat kernek miben segithetnek neki...

2019. júl. 14. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen normális dolog. Ezen neki át kell esnie. Legalábbis sokan megtaoasztaljuk a "kapcsolat gyászát". Amit tenni tudsz, ott lenni, meghallgatni, megértetni vele, hogy ilyenkor ki kell mozdulni össze kell szedni magát. Én amit nem szerettem ha mindennek lehordták az exet... Nem lett vele könnyebb és hát persze ha szeretsz valakit nehéz ezt hallgatni.
2019. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha beteg lenne? Hát az is. Depresszió. Egyen jókat, jarjon tarsasagba, hobbizzon, ne hagyja el magát.
2019. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy nem nyomod a sablonszövegeket. Mire menne vele? Legyél ott neki, és hallgasd meg, ha igényli. Hagyd békén ha arra van szüksége. És ne azt hallja tőled, amit hallani akar! Értem ez alatt, hogyha azt álltja, hogy őt még szereti a csaj, vagy vissza tudja hódítani, és te tudod, hogy nem, akkor ne mondd neki, hogy persze, csak azért, hogy megnyugodjon, vagy jobban érezze magát. Ez most fáj és minél jobban fáj, és minél inkább tisztában van a realitással, annál előbb túl lesz rajta.
2019. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazabol szombaton hivott at hogy nagy a baj, es ma is voltam nala meg holbap us fogok menni. Meghallgattam es tudattam vele illedelnesen, hogy felejtse el a csajt. De nehez ugy biztatni, batoritani hogy kozbe ugy viselkedik mint egy zombi. Kivittem egy etterembe kajalni mentunk es nem evett semmit, lattam rajta hogy teljesen kivan. Nagyon lehangolt engem is, foleg amikor lattam hogy mar a sirogorcs kerulgeti...
2019. júl. 14. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Azért no, sírni? Szar dolog, tapasztaltam, de sírni tuti nem sirnek egy lány miatt, aki nem kapott gerincet akár mennyire is szeressem :D
2019. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan nehez ezt feldolgoznia, de vissza akar a csajhoz menni ugy hogy a csaj meg se banta az egeszet...en mondtam haveromnak az a csaj csak egy k**va de o meg mindig nem akarja feladni...
2019. júl. 14. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Húsz év múlva majd nevet rajta, hogy ilyen apróságon kiakadt.
2019. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,jó lenne, de nem biztos.Az ilyesmi örökre nyomot hagy az emberben...Pláne, ha ilyen érzékeny is a barátod.

Az a látvány,hogy a barátnője másal szexel, örökre beégett a retinájába.Sokkoló.

Hiába jön újabb,és újabb lány, csak ideig óráig feledi...


Szerintem hagyd, hogy gyászoljon, ilyenkor semmi se segít.

Én is átáltem a megcsalást,ennek 9 éve,és nem tudom elfelejteni, ill. csak halványul.pedig én nem is kaptam rajta őket, mint a barátod.Mivel másnap egy buszos kirándulásra voltam hivatalaos, elmentem, hogy eltereljem kicsit a gondolataimat.A buszon olyan szám szólt,amin sírtam, alig tudtam abbhagyni...

Szóval hiába bármi is, ennek idő kell.De rendes vagy, hogy segíteni próbálsz neki.

Arra viszont figyelj, nehogy öngyilkos legyen, ha látsz rajta jelet, figyelmeztesd a szüleit.

2019. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!